Україна понад усе!

24 лютого 2022 року перевернулося життя мільйонів українців — у нашу країну прийшла війна: росія віроломно напала на Україну.
Але це нас не зломило, не злякало, а навпаки, згуртувало та оселило в наших серцях одне бажання — зробити все, залежне від кожного з нас, щоб досягти перемоги!

«Сантехкомплект» Київ, «Сантехкомплект» Львів, «Сантехкомплект» Дніпро, «Сантехкомплект» Харків, «Сантехкомплект» Запоріжжя, «Сантехкомплект» Одеса, «Сантехкомплект» Херсон – кожна філія «Сантехкомплект» не залишається осторонь і допомагає в своєму регіоні.
Так, у столиці ми передали на потреби Територіальної оборони два автомобілі класу «пікап»: волонтери, що працюють з територіальною обороною, возять продукти харчування цивільному населенню району, а також допомагають з транспортуванням людей для евакуації з Києва.

Ще в перші дні війни, коли в Києві були перебої з поставками товарів у продовольчі магазини, наші водії допомагали з доставкою продуктів харчування з приміського логістичного складу «Велмарт», що знаходиться в Київській області, до столиці.

Крім того в Києві, Дніпрі та Запоріжжі на потреби територіальних оборон були передані мішки для створення оборонних укріплень та блокпостів. У Дніпрі також проводиться співпраця з волонтерами — постачаємо металеву продукцію для нужд оборони.
В Одесі для приготування «бандеро-смузі» надали територіальній обороні необхідні компоненти. Також постачаємо продукцію водопостачання та каналізації для комплектації укриттів і бомбосховищ.

У Львові наші колеги допомагають на блок-пості на під’їзді до міста. Надали необхідну продукцію для створення криївки: труби, круги, шпильки, рукавиці та мішки.
Частина співробітників «Сантехкомплект» долучилися до лав ЗСУ і територіальних оборон, а ті хто не мають бойового досвіду, але теж готові допомагати — до волонтерського руху.

Кожен з нас і всі ми разом своїми діями, моральною підтримкою та своєю посильною поміччю рухаємо нашу державу в єдиному напрямку — до ПЕРЕМОГИ!

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
Слава Україні!
Героям Слава!