ЛоготипКиїв+380 (44) 221-86-75
Розширення асортименту Vidan
Розширення асортименту Vidan

Ванни та піддони італійського виробництва!

Водовідведення

ВодовідведенняИзображение для заголовка

Компанія «Сантехкомплект» займається повною комплектацією систем водовідведення, поставляючи весь комплекс споруд та обладнання, призначений для прийому і відведення стічних, зливових і талих вод усіх категорій. «Сантехкомплект» піклується про споживачів і пропонує продукцію високої якості і світових брендів, з огляду на особливу важливість систем каналізації та водовідведення і всі зростаючі обсяги сучасного промислового виробництва, швидко збільшується населення міст.

Компанія «Сантехкомплект» поставляє суспільству все, що потрібно для комплектації систем каналізації та водовідведення: насосне обладнання (каналізаційні, заглибні і ін. види насосів), люки і системи водовідведення, труби(каналізаційні ПВХ, ПП і ін.), ємності для води (вертикальні і горизонтальні), а також інструменти і допоміжні матеріали. Будучи офіційним дилером німецького виробника насосів і насосного обладнання Wilo SE, компанія «Сантехкомплект» забезпечує як окремий будинок, так і цілі житлові комплекси, і населяють їх людей своєчасним і якісним водовідведенням.

Будучи прямим імпортером турецьких поліпропіленових труб GF Hakan Plastik, а також каналізаційних систем торгової марки Magnaplast, компанія «Сантехкомплект» максимально підвищує рівень комфортності експлуатації систем водовідведення.