Система HT plus – доповнення до родини малошумної каналізації

Зовсім недавно ми розповідали про переваги малошумною каналізації ULTRA DB від бренду «Magnaplast» (Магнапласт) для ваших будинків і квартир. І проаналізувавши річні запити, зрозуміли, що не можна пройти повз і не написати більш детально про інший трубної продукції цієї популярної торгової марки, яка широко відома в усій Європі. Адже наші замовники – це не тільки власники квартир і приватних будинків, це ще будівельні компанії і комунальні служби, які активно цікавляться надійними каналізаційними системами для вирішення проблем промислових стоків з різними середовищами, а також побутових і стічних вод. Важливо відзначити, що саме вироби «Magnaplast» можуть повністю усунути проблеми в секторі приватних і муніципальних сантехнічних трубопроводів. Тому якщо ви ще не використовували продукцію цього виробника в своїй діяльності, фахівці компанії «Сантехкомплект» радять придивитися до ТМ «Magnaplast».

І що теж важливо, всі наведені нижче системи труб і фітингів виробника «Magnaplast» мають не тільки європейські сертифікати якості, а й Сертифікати відповідності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Система HT plus – надбавка до сімейства малошумною каналізації

Ці труби і фітинги виробляються не тільки для прокладки каналізаційних дощових і побутових очисних внутрішніх споруд, а й для систем вентиляції. Завдяки високоустойчіви матеріалу, з якого зроблені дані системи, у них велика опірність до агресивних середовищ. Саме тому на підприємствах фармацевтичної та хімічної промисловості широко використовуються системи HT plus. Вони також добре працюють в домашніх господарствах, особливо заміських, де стічні води короткостроково можуть досягати температур до +95 ºC. Тримати таку температуру дозволяє спеціальна конструкція з поліпшеного пластика з натуральними складовими на основі поліпропілену.

Крім того, що поліпропілен – екологічно чистий матеріал, технології виробництва виробів з нього забезпечують низький рівень шуму труб. Відповідно, ці вироби можна використовувати для комплектації об’єктів, де цей параметр є критично важливим. Саме мінерали, які входять до складу сучасного пластика, сприяють погашенню шуму. Це підтверджують і численні наукові дослідження Штутгартського інституту ім. Фраунгофера.

Вироби HT plus маю ряд незаперечних переваг, головні з яких:

  • Невелику власну вагу, що дозволяє здійснювати швидкий і якісний монтаж;
  • Наявність в комплекті спеціальних фітингів для з’єднань з чавунними трубами;
  • Поєднання естетики і раціональності, вираженої в зручній друку сантиметрової шкали прямо на поверхні труб;
  • Повний асортимент виробів у великому спектрі діаметрів – від DN 32 до DN 160;
  • Відмінна сумісність з різними системами каналізації і суцільне вдосконалене перетин їх стінок;
  • Гарне механічний опір і можливість подальшої повної переробки фітингів і труб.

Проміжні висновки

Нагадаємо вам інформацію, пов’язану з нормами шумових порогів, яку корисно знати кожному. Існують денні (з 7 ранку і до 11 вечора) і нічні (з 11 вечора до 7 ранку) норми, перевищення яких краще не допускати для власного ж здоров’я. Граничний денний рівень шуму – 40 дБА, а нічний – 30 дБА. Це важливо знати і пам’ятати!

Звертайтеся до фахівців «Сантехкомплект». Ми підберемо для вас оптимальний варіант каналізації. Продукція «Magnaplast” не буде своїм шумом викликати у вас дратівливості, порушень сну і інших нервових розладів. Тихого і спокійного відпочинку вам!