Сантехкомплект розширює асортимент товарів ТМ Derkaliber

Крани, фільтри та клапани торгової марки Derkaliber, які поповнили наш асортимент навесні 2019 року, довели, що продукція даного бренду заслуговує довіри, тому Сантехкомплект прийняв рішення розширити лінійку товарів, що ввозяться. Тепер в асортименті компанії з’явилися:

  • автоматичні повітрявідвідники – пристрої, які автоматично будуть видаляти повітря з системи теплопостачання;
  • краны шаровые с дренажем – універсальний пристрій, що включає в себе кульовий кран і дренажний пристрій для зливу води при необхідності;
  • водоразборные краны со съемным штуцером підключення шланга, на який, при необхідності, можна накручувати штуцери різних діаметрів для підключення садового шланга.

Новинки асортименту, як і вся інша продукція латвійського виробника Derkaliber, відповідає європейським нормам EN 13828 і виготовляється за процедурою міжнародного стандарту ISO 9001: 2000. Вся продукція пройшла необхідні тести і випробування, має підтверджують сертифікати та висновки експертиз, включаючи сертифікат відповідності УкрСЕПРО.

Продукція торгової марки Derkaliber вже в наявності на складах в Україні і чекає своїх покупців. Для замовлення – зв’язуйтеся з Вашим менеджером або звертайтеся до найближчого відділу збуту.