Разом до перемоги

Життя кожного з нас поділилося на два періоди: до 24 лютого та після 24 лютого. І зараз кожен українець розуміє, що де б ти не був, кожна дія важлива й треба намагатися робити те, що в твоїх силах, аби наблизити перемогу.

Для українського бізнесу все також змінилося – розвиток і прибутковість відійшли на задній план, а на перше місце вийшли: підтримка військових, допомога волонтерам і турбота про персонал компанії.  

Ми не провели скорочення персоналу та зберегли всі робочі місця в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Львові, Києві та  Дніпрі — а це більше 300 працівників по всій Україні. У цих непростих умовах компанія продовжує виплачувати робітникам зарплатню незалежно від того, чи знаходяться вони в Україні чи виїхали за кордон, чи має співробітник змогу працювати чи ні.

Таким чином «Сантехкомплект» з однієї сторони фінансово підтримує як мінімум 300 українських родин, а з іншої сплачує податкові надходження в бюджет нашої держави, що в сьогоднішніх обставинах надважливо.

Ми твердо переконані, що за умов війни, весь бізнес в Україні, що має можливість працювати (з точки зору безпеки його працівників і клієнтів) має відновлювати свою роботу. Ми не кинули наших клієнтів напризволяще й організували роботу в більшості наших філій у черговому режимі. Таким чином, ми вносимо свій вклад у підтримку української економіки.

І звичайно, для «Сантехкомплект» пріоритетом діяльності стали – фінансова та матеріальна підтримка Збройних Сил України та ТерОборони, надання усієї можливої допомоги волонтерським та громадським організаціям.

Разом до перемоги!

Все буде Україна!