ЖК Нивки парк

Більшість сучасних столичних жителів мріє про нерухомість за межами “кам’яних джунглів”. Новий проект будівельного девелопера “Інтергал-Буд” під назвою «Нивки Парк» стає ідеальним вибором! Розташований в п’яти хвилинах від одного з найбільших і зелених київських парків “Нивки”, по якому протікає повноводна ріка Сирець, житловий комплекс дозволяє організовувати сімейне дозвілля на природі в будь-який час року.

Особливості проекту «Нивки Парк»

На території житлового комплексу, яка обчислюється понад 10,8 гектарами, забудовник планує побудувати нерухомість, загальною площею 231 800 м, а це 32 житлових секції або 12 багатоповерхових будинків. На території забудови багатофункціонального проекту будуть зведені всі необхідні блага цивілізації: стадіони, дитячі садки і школи, спортивні та дитячі майданчики, торгові центри і т. Д. У кожній з 2877 квартир буде створена надійна і сучасна мережа інженерно-технічного забезпечення. А про систему водовідведення та водопостачання подбає надійний партнер забудовника – компанія “Сантехкомплект”.

Внесок нашої команди в грандіозний проект

Кожен новий будівельний об’єкт – це індивідуальний підбір обладнання, брендів, облік техніко-експлуатаційних складових, побажань замовника і відповідності матеріалів класу забудови. Для ЖК «Нивки Парк», який відноситься до класу комфорт, команда “Сантехкомплект” передбачила використання перевіреної продукції ексклюзивного італійсько-російського бренду Valtec, яку ми офіційно представляємо в Україні.

З огляду на масштаб забудови, остаточне завершення будівництва очікується на початок 2020 року. А поки “Сантехкомплект” своєчасно постачає металопрокат, сталеві труби, переходи заглушки, фланці, різьбові фітинги, фільтри, віброставкі, КВП, крани та допоміжні матеріал на будівельний майданчик. Завдяки відповідальному підходу і оперативним поставкам інженерної продукції в термін, злагодженій роботі будівельної бригади, на майданчику вже височіють дві побудованих новобудови.

Барвистий житловий комплекс «Нивки Парк» від перевіреного забудовника “Інтергал-Буд”, стане затишним і надійним домом для сотень столичних сімей. І наша команда пишається комплексним участю у формуванні сучасного житлового фонду Києва.