ЖК Новопечерський квартал №5

Якщо Ви бажаєте жити в сучасній якісній новобудові в престижному історичному районі столиці, рекомендуємо розглянути житловий комплекс «Новопечерський Квартал №5». Проєкт належить до бізнес-класу та передбачає створення комфортних умов для проживання в мегаполісі. Забудовник об’єкту — будівельний концерн “New Sigma Development”, вклав у концепцію проєкту комплексну зручність: вигідне місце розташування в межах житлового масиву Нижній Печерськ, де на відстані “витягнутої руки” представлені блага цивілізації, історичні пам’ятки та об’єкти соціальної інфраструктур; продумане до дрібниць планування квартир і автоматизовану інженерну систему.

 До переваг ЖК можна віднести:

  1. Ексклюзивну архітектуру будівлі.
  2. Європейську інфраструктуру, продуману до найменших деталей.
  3. Цілодобову охорону території об’єкта,  реалізовану за найсучаснішими стандартами безпеки: система охоронної та пожежної сигналізації, система диспетчера, контроль доступу та відеоспостереження.
  4. Трирівневий паркінг з закріпленим місцем для паркування для кожного мешканця. Зручне підняття ліфтом з парковки прямо до власних апартаментів.
  5. Закритий внутрішній двір із сучасними ігровими та спортивними майданчиками.
  6. Інженерні системи, реалізовані компанією “Сантехкомплект”, які включають передові технологічні розробки для максимальної безпеки та комфорту мешканців.

Наша робота над житловим комплексом

Команда “Сантехкомплект” укомплектовувала високотехнологічними матеріалами систему водопостачання, теплопостачання та пожежної безпеки у кожній секції житлового комплексу зі змінною поверховістю. Спільними зусиллями із забудовником ми врахували всі необхідні аспекти, щоб створити інженерну систему для комфортного проживання у центрі європейського мегаполісу. Для цього проєкту ми вирішили віддати перевагу автономному опаленню. У сфері безпеки ми використовували передові технологічні розробки, а також організували функціонування інженерії в автоматичному режимі під 24-х годинним контролем фахівців.

З упевненістю можемо заявити, що квадратні метри в ЖК «Новопечерський Квартал №5» відповідають сучасним вимогам безпеки, а інженерні системи, які були укомплектовані під ретельним наглядом наших вузькоспеціалізованих експертів, служитимуть власникам “вірою та правдою” довгі роки.