ЖК Білий Шоколад

Львівська філія Сантехкомплект повністю в Шоколаді!

Увага, увага, наш Львівська філія вирішив захопити лідерство серед інших п’яти філій по роботі з замовниками, вмінню цю роботу організувати і провести на вищому рівні. Тільки недавно ми писали про нашу участь в будівництві нового логістичного складу для компанії «Нестле» на Заподной Укріане, яке відбулося багато в чому завдяки зусиллям колективу Сантехкомплект Львів. І ось на черзі їх новий успішний кейс!

Апетит приходить під час їжі – свідчить старе прислів’я. А замовники приходять до того, хто цього наполегливо і професійно домагається – додають наші колеги зі Львова. І не завжди і в усьому процес роботи з новим клієнтом виявляється солодким, хоч цей клієнт і відомий в області девелопер і забудовник – ЖК «Білий Шоколад». А ось, до речі, про нього трохи корисної інформації для майбутніх інвесторів-новоселів:

Наша довідка. ЖК «Білий Шоколад» – це комфортабельний житловий об’єкт у Шевченківському районі міста Львова, що складається з шести секцій (від 6 до 9 поверхів кожна). Розташований недалеко від Оперного театру. У комплексі крім квартир з відкритими балконами, лоджіями і великими кухнями-студіями (30 м.кв.), на першому поверсі передбачені комерційні приміщення. Є підземний паркінг. Для релаксу дорослих і дітей в плані передбачена упорядкована територія з дитячими майданчиками, зонами спорту і відпочинку, загальною площею 0.9 га.

Будинки зводяться за інноваційною енергозберігаючою технологією, що економить мешканцям до 25 відсотків тепла і коштів! Технологія будівництва будинків – монолітно-каркасна, фасад виготовлений з декоративної штукатурки і керамограніта на цокольному поверсі. У кожній квартирі обов’язково передбачати вхідні металеві двері, енергозберігаючі вікна, терморегулятори і лічильники.

Хіба це не гідний об’єкт, за постачання якого варто боротися з конкурентами? Цілком! Працюючи над проектом, наші львівські фахівці в черговий раз показали, що давно готові до будь-якої конкурентній боротьбі. Причому боротьбі чесної, відкритої, аргументованої, нехай і трохи агресивною. Але без натиску і невеликої частки своєрідного везіння, сьогодні не можна виграти змагання за клієнта, за свою участь в нових і цікавих проектах.

Не чекай, не бійся, не гальмуй!

У чому спочатку була перша трудність роботи з замовником? Так в тому, що, коли наші фахівці вперше зустрілися з керівництвом компанії-забудовника, будівельні роботи вже йшли повним ходом! Але вже дуже привабливим для наших менеджерів здався цей об’єкт!

Стати постачальником на такому комплексі – це з одного боку серйозний виклик для будь-якої компанії, а з іншого боку можливість довести собі і клент, що досвід і можливості Сантехкомплект – це не порожній звук каналізаційних труб. Та й як маючи на руках такі козирі, як дилерство у кращих європейських брендів, велику мережу складських приміщень по всій країні, власний транспортний потенціал і можливість варіювання ціновою політикою, що не вплутатися в таку прибуткову і перспективну гру.

З нашого боку було докладено чимало зусиль, проведено кілька продуктивних зустрічей, наочних і переконливих презентацій (благо, не вперше вже про себе розповідати і показувати) і незважаючи на те, що процес будівництва йшов, і поставки сантехпродукціі були попередньо намічені не наші, аргументи якості , термінів і вартості виявилися вирішальними. І звичайно, свою роль зіграло портфоліо і ім’я нашої компанії, яке у Львові вже відомо багатьом девелоперам. Втім, не тільки у Львові, у всій Україні знають Сантехкомплект, як багато хто бачить з наших робочих кейсів.

Але отримати замовлення – це одна справа, а виконати його без всяких нарікань, що не зірвавши жодної позиції, не порушивши жодного раніше узгодженого терміну – це зовсім інша справа. Тут треба не тільки красиво говорити і показувати, але і оперативно діяти.

Одним з основних виробів, що постачаються в цей раз була безшумна каналізація. Довелося міняти раніше заплановану клієнтом торгову марку, на більш якісну продукцію Magnaplast Ultra DB. І наші фахівці зуміли довести будівельникам необхідність цього кроку. Навіть незважаючи на те, що час підтискав і роботи в будинку йшли щосили, а потрібно поставити більш кілометра безшумних труб, повні комплекти фітингів до них, сотні лічильників та іншої необхідної сантехнічної арматури і приладів обліку. Навіть не в широкому асортименті продукції було для нас побоювання – тут ми знали, що де взяти. Терміни – ось що вимагало повної віддачі. Ми зробили все залежне від нас, а наші партнери зі свого боку теж не підвели – вантажні автомобілі прямо з польського заводу «Magnaplast» йшли, минаючи наші центральні склади, прямо до Львова, а звідти на будівельні майданчики замовника! День в день, годину в годину ми, як і обіцяли, виконали всі замовлення на 100%!

Ось основні вироби від Сантехкомплект, які тепер будуть надійно працювати на львівських жителів ЖК «Білий Шоколад»:

  • Крани та клапани ТМ «Derkaliber», як серії «Grand», так і «Kraft»;
  • лічильники води брендів «Sensus» і «PoWoGaz»;
  • Сильфонні компенсатори ТМ «Walver»;
  • Сталеві труби різного диаметру;
  • Сотні фітингів, трійників, заглушок, різьб та сгонів до цих труб;
  • Поліетиленові труби та фітинги ТМ «Unidelta» до них;
  • Комплекти зовнішньої каналізації, та інші і інші сантехнічні вироби.

Ось так активно і продуктивно ми працювали у Львові на черговому об’єкті. В результаті вигоду і задоволення від співпраці отримали і забудовники, і наші менеджери, наші робочі, наші постачальники. А наші читачі отримали черговий розповідь про компанію «Сантехкомплект», який сподіваємося, ще більше зміцнить усіх в необхідності і правильності співпраці з нашим чудовим колективом. Чи готові, впевнені, і не гальмуємо!