Ювелірна фабрика Union Group

«Золотий» кейс Запорізької філії!

Незважаючи на всі складнощі, з якими зіткнулися ми в 2020 році, в Сантехкомплект не припиняються запеклі баталії за першість по успішній роботі з замовниками серед наших філій! Тільки недавно ми писали про переможному ривку співробітників Львівської філії Сантехкомплект, «з боєм захопили», і віртуозно спрацювавши для відразу двох солідних замовників – склад для міжнародної компанії «Nestle» і Житловий Комплекс «Білий Шоколад». І тут же зі своїм новим кейсом приспіли «бійці» з нашого Запорізької філії. Развернувшееся там бій за замовника і поставки продукції, виявилося не менш драматичним, ніж у Львові. Але, як ми вже писали раніше, майстерність підготовчої та основної роботи у наших фахівців зростає з кожним замовленням, тому ніякі труднощі, специфічні потреби клієнта, стислі терміни поставки і висока конкуренція наших колег не лякають. Просто приємно, що ось такі безстрашно і могутні «леви сантехнічного ринку» зросли за минулі роки в нашій компанії.

Кейс від Запорізької філії ми назвали «золотим» не просто так. Цього разу Сантехкомплект був задіяний для комплектування сантехнічних систем на підприємстві, яке має саме пряме відношення до цінних металів і коштовних каменів. Нашим клієнтом стала ювелірна фабрика мультибрендовой корпорації Union Group.

Хто ж ви, панове UNION GROUP?

Union Group – це багатопрофільна група компаній, діяльність яких можна розділити на два основних напрямки: ювелірний і фінансовий.

У ювелірному сегменті перший широко відомий і один з найбільш «розкручених» в країні брендів даної корпорації – це «Золотий Вік», заснований ще 20 років тому, і на сьогодні має понад 90 торгових точок по всій Україні.

Другий – це відносно молодий бренд «Золота Країна», з її 30 ультрамодними магазинами, що представляють вироби сучасних українських виробників і провідні світові тренди в даній галузі. Бутик і бренд «DOMINANT» – торгова марка VIP-сегмента, яка спеціалізується на пропозиції золотих виробів у поєднанні з дорогоцінними каменями.

ТМ «BRILLIANT» – це напрямок, назва якого говорить сама за себе. Золото або срібло з діамантами групи до 0.3ct, пропонуються ними в десяти магазинах найбільших міст країни. Два роки роботи недавно відзначив і бренд «Срібна Країна», представлений майже 150 торговими точками в самих різних місцях України.

Срібні вироби, які пропонуються увазі клієнтів, виконані стильно, сучасно і задовольняють всі смаки і гаманці. Фінансовий напрямок UNION GROUP, це в першу чергу мережа з чотирьохсот найстаріших в країні ломбардів «ПАРТНЕР», що функціонують в 130 містах України.

І мережу з 35 магазинів «ТехноSale» з продажу та налаштування комісійних ноутбуків і мобільних телефонів, телевізорів і фотоапаратів, а також всіляких гаджетів, побутової техніки і багато чого іншого.

Комерційна пропозиція, від якої важко відмовитися

Сантехкомплект, як один з найдосвідченіших гравців на ринку сантехнічної інженерії, що має прямі поставки від багатьох європейських постачальників, має можливість оперувати ціновим критерієм і завжди готовий запропонувати клієнту найвигідніший варіант. Так було і цього разу. Комерційна пропозиція, підготовлене нашими запорізькими колегами, вигідно відрізнялося від конкурентів за своїм асортиментом, пропонованим брендам і ціновими показниками. Доповнивши пропозицію презентацією про можливості нашої компанії і наочною демонстрацією пропонованої продукції, ми повністю схилили чашу терезів на бік співпраці саме з нашою компанією, а підсумкова специфікація на поставку обладнання та матеріалів з графіком поставок, і угоду про взаємодію, тільки зміцнили рішення клієнта про правильність вибору Сантехкомплект Запоріжжя в якості основного постачальника для оснащення ювелірної фабрики UNION GROUP.

Дорогу здолає той, хто йде

Для здійснення повного контролю і надання максимального сприяння клієнтові, буквально на кожній поставці наші представники були присутні особисто, фіксуючи повну відповідність продукції, що поставляється запланованої, як за асортиментом і кількістю, так і за сертифікації і термінами. А терміни, як це часто трапляється, були досить обмеженими. Особливо з огляду на те, що компанія UNION GROUP планувала швидко запустити об’єкт, який підрядник зобов’язався здати «під ключ», включаючи оздоблювальні роботи.

Відзначимо важливу роль в роботі з цим клієнтом і відділу постачання Сантехкомплект. Велике навантаження лягла на їх співробітників, які постійно надавали кваліфіковані консультації, своєчасно поставляли всі необхідні позиції або в стислі терміни замінювали їх на аналогічні. Адже в підсумку, була виконана величезна робота. Ми здійснили мультибрендовую поставку обладнання з п’яти країн світу! І серед них такі відомі торгові марки, як HERZ, WILO, SPIROTECH, K-Flex, Unidelta, Caleffi, Flamco-Meibes, Afriso, Breeze, IzoFlex, Valtec на різні позиції:

  • Трубопроводи и деталі до них;
  • Теплоізоляція, Котельне та Насосне обладнання;
  • Сепарація и Фільтрація;
  • Протипожежне обладнання;
  • Запірна та Баланссувальна арматура;
  • Радіатори и Радіаторна обв’язка.

Ось з таким солідним переліком поставленого обладнання та виробів запорожці закінчили співпрацю, успішно виконавши всі свої зобов’язання. Сам же об’єкт був введений в експлуатацію вчасно і без претензій до нашої стороні. Але ось що тепер покажуть інші філії, про це можна буде дізнатися в наступних кейсах. А цей – підійшов до кінця!