Тепло та економно — історія поставки обладнання для ІТП в місті Запоріжжя

В сьогоднішніх умовах міського життя в багатоквартирних будинках мало, щоб їх жителям було просто тепло. Треба, щоб їм це тепло надавалося з оптимальною температурою і було «по кишені», а значить, надходило і регулювалося дозовано, відповідно до необхідності! Саме тому, все більш затребуваною стає процедура модернізації теплових пунктів радянських часів, адже вони не враховують безліч важливих параметрів для опалення квартир, наприклад, один з таких неврахованих показників – це температура навколишнього середовища. Новітні автоматизовані індивідуальні теплові пункти (ІТП) не тільки уважно відстежують температуру за вікнами будинків, а й аналізують поточну ситуацію з подачею тепла, фіксують її, і навіть дозволяють змінювати параметри теплоносія у вихідні або святкові дати.

Тому сучасні ІТП – це складні технічні об’єкти, що включають в себе і насосне обладнання, і теплообмінники, і всіляку запірну арматуру. Окремими і важливими блоками ІТП є блоки автоматики, що складаються з щитів управління і необхідних контрольно-вимірювальних приладів. Важкувато? Так! Але воно того варте, тому що такі ІТП дозволяють мешканцям домогтися практично дворазовий економії при розрахунку за гаряче водопостачання і опалення! До слова, окупаються такі ІТП (якщо встановлювати їх замість старих) – максимум за 3 роки!

А нагадали ми вам про необхідність і важливість ІТП тому, що зовсім недавно закінчили поставки і монтаж такого чергового теплового пункту в місті Запоріжжя, в багатоквартирних будинках по вулиці Запорізька, 4а, і вулиці Фортечна, 5.

Надійні та професійні

А почалося все, як це часто буває – з участі в тендері на проведення робіт. До Сантехкомплект Запоріжжя звернулася монтажна організація «СВІТ-Планета» (один з наших багаторічних клієнтів) з пропозицією виступити їх партнером по забезпеченню необхідною продукцією та обладнанням індивідуального теплового пункту відразу для двох будинків. Скажімо до слова, що за останні кілька років, робота над проектами ІТП стало одним з головних напрямків роботи для Запорізької філії, а це означає, що за будь-якої, навіть найскладніший, випадок наші колеги готові взятися і довести його до кінця.

ОСББ житлових будинків ще старої радянської споруди був організував тендер. Наші фахівці взяли активну участь в проектування теплового пункту, запропонували широкий спектр продукції як європейських, так і вітчизняних виробників, а наш партнер – монтажна організація – скрупульозно і професійно підготували всю необхідну документацію, наочно провели презентацію, і впевнено перемогли в даному тендері.

Поставити ІТП – це ще і врахувати безліч супутніх чинників

Так, як будь-який живий організм, конструкція ІТП вимагає індивідуального підходу і розрахунку. І вміння навіть в процесі робіт, швидко створити необхідні коректування і заміни в сторону оптимізації. Це означає, що в процесі поставок і монтажу повинен постійно здійснюватися процес супроводу з боку технічних фахівців і менеджерів Сантехкомплект, а також фахівців відділу постачання, які на першу вимогу ІТП і конструкторів, повинні підібрати потрібні вироби за оптимальними цінами і логістичним параметрами.

У процесі даної роботи для Запорізького девелопера нами були поставлені:

  • Крани кульові з хромованою латуні торгової марки «Derkaliber» (Латвія), популярних серій Kraft і Grand;
  • Циркуляційні електронні насоси марення «WILO» (Німеччина), серії YONOS MAXO;
  • Теплоізоляційні кожухи «Isolierung»;
  • Інженерне та сантехнічне обладнання відомої ТМ «Danfoss» (Данія);
  • Баки, труби, ізолюючі матеріали та інші вироби наших постійних і надійних брендів-партнерів Georg Fischer, Imera, Breeze, K-Flex, IZOFLEX, та інших.

Не буває двох однакових робіт: процес поставки – це безпосереднє спілкування і прийняття правильних рішень! І наш замовник в цьому відрізнявся рішучістю і динамічністю – постійно шукав нові прогресивні варіанти, і, в зв’язку з цим, нам в короткі терміни доводилося замінювати раніше вбрання обладнання, на інші аналогічні вироби. Але наш відділ постачання гідно реагував на такі процеси і тут же надавав замовнику необхідне обладнання. Причому часто саме нове і унікальне для нашого ринку!

Ось тільки один характерний приклад, який навіть можна назвати форс-мажором. В одному з будинків вхід в підвал був з такою конструктивною особливістю, що раніше замовлений клієнтом теплообмінник не поміщався на плановане місце. З’ясувалося це в самий останній момент, на етапі фінального узгодження перед запуском у виробництво. Дуже оперативно пройшли консультації та повторного погодження конструкції нового теплообмінника, який і був в найкоротші терміни виготовлений виробником відповідно до габаритів приміщення для ІТП. І успішно встановлений там.

Так що незважаючи на всі навіть складні робочі моменти, терміни поставок обладнання нами жодного разу не були зірвані, і графік робіт по установці ІТП був дотриманий день в день. Це заслуга і співробітників нашого Запорізької філії, і всієї компанії в цілому. Тому, що накопичений за роки роботи на ринку України досвід, дозволяє компанії «Сантехкомлект» бути мобільним, надійним, вигідним і чесним партнером для девелоперів, будівельників і комунальників в будь-якому населеному пункті нашої країни.