Premier Resort Hotel

При слові «Буковель» у 99% наших громадян виникають асоціації з найчистішим снігом, гірськими лижами, неповторною природою і розкішним активним відпочинком. А що залишився один відсоток просунутих громадян додадуть, що Буковель довгий час є одним з найбільш швидко курортів світу. І якщо ви ще там не були з якоїсь причини, то обов’язково заплануйте собі поїздку в це дивовижне місце.

До речі, тепер у вас є можливість не тільки поїхати туди і насолодитися усіма гранями активного відпочинку в якості туриста, а й стати інвестором одного з найрозкішніших готелів цього курорту – Premier Resort Hotel. А чи знаєте ви, що будується цей об’єкт не без допомоги продукції, що поставляється фахівцями нашої компанії !? І не без консультацій наших менеджерів і технічних фахівців! Але для початку кілька слів про самому готелі, який ось уже скоро готується до здачі та введення в експлуатацію, і є чудовим об’єктом для надійних капіталовкладень, що гарантує своїм інвесторам чималий прибуток. Особливо з огляду на досвід і професіоналізм керуючої мережевої компанії «Premier Hotels and Resort», яка ось уже понад 10 років працює на українському ринку готельного бізнесу, маючи за своїми плечима 19 відбудованих готелів в 14 містах України.

Premier Resort Hotel – це справжня перлина в прекрасному намисто готелів Premier Hotels & Resort. І це поки єдиний готель, який знаходиться поруч з ТК Буковель, який надає можливість індивідуальним інвесторам стати співвласником апартаментів і не тільки відпочивати там, а й отримувати профіт від здачі їх в оренду. Готель ідеальний для шанувальників сучасного комфорту. Всі номери в ньому здаються «під ключ», з дизайнерським ремонтом і стильною обстановкою. У нього приголомшлива локація – на схилі пагорба над річкою Прутець, що дозволяє милуватися прикарпатської природою і гірськолижними спусками з вікон номерів або з кругових терас готелю. Все, як у панорамному кіно. Завдяки своєму розташуванню – менше кілометра від підйомника 1R і паркінгу №1, очікується висока наповнюваність номерів практично цілий рік. У комплекс також входять бари і ресторани, підземна парковка, дитяча кімната для ігор і СПА салон. А всі номери будуть укомплектовані меблями, побутовою технікою, оснащені сучасним інтер’єром і надійної сантехнікою.

Природно, менеджерів «Сантехкомплект» в процесі взаємодії із забудовником цікавило в основному те, що пов’язано з сантехнічної інженерією. І не звернути увагу, не кажучи вже про те, щоб стрімко пролетіти на гірських лижах повз співпраці з такою відомою компанією, ми просто не мали права.

Кадри, продукція, досвід та правильна політика співпраці вирішують все!

Це гасло дуже добре знають у Львівській філії компанії «Сантехкомлект». Знають і впроваджують в життя на практиці! Це вони першими зробили комерційну пропозицію про співпрацю, відомому в Україні девелоперу проекту – Lev Development, який веде будівництво цього Буковельська готелю. І не тільки запропонували співпрацю, а й провели ретельний порівняльний аналіз використовуваних в таких випадках сантехнічних виробів і матеріалів, а також підготували наочну презентацію власних можливостей «Сантехкомплект»: можливостей в асортиментній політиці, якість продукції, в логістичних схемах і цінових параметрах.

Оцінивши перспективи і умови роботи, Lev Development прийняло пропозицію «Сантехкоплект», що поклало початок нашому успішній співпраці.

Наш колектив завжди готовий не просто здійснювати необхідні клієнту поставки, а й аналізувати його запити на предмет підбору і пропозиції клієнту більш вигідною продукції з точки зору і якості, і ціни. Так було і цього разу. Переконавшись у високому рівні професіоналізму наших менеджерів і технічних фахівців, керівники та експерти Lev Development визнали кращим і перспективним відмовитися від використання деякої продукції брендів, спочатку закладених в проектній документації, і схилитися до пропозицій, озвучених нашою компанією. Наприклад, так сталося в відношенні продукції італійської торгової марки «ТIS», яка виявилася вище «планової» продукції за якістю, і при цьому навіть нижче за вартістю.

За 5 місяців співпраці на об’єкт було поставлено більше 2500 одиниць продукції. Ось тільки основні напрямки наших поставок

  • Зовнішня і внутрішня каналізація;

  • Сталеві труби та фітинги;

  • Запірна арматура для трубопровідних систем;

  • Теплоізоляція;

  • Контрольно-вимірювальні вироби та прилади для котельні;

  • Латунні фітинги інші вироби.

Причому все доставлялося замовнику по строго і заздалегідь узгодженим графіком, в повному асортименті, і з наших найближчих складів. За час співпраці, а воно щільно почалося з грудня 2019 року, не було жодного випадку порушення обумовленого плану поставок. Напрацьований роками досвід співпраці з VIP партнерами навчив нас правильному плануванню логістичної політики. В даному випадку 90% необхідної продукції завжди було на складах Сантехкомплект Львів, що дозволило уникнути авралів і надзвичайних ситуацій.

Якщо говорити про торгові марки продукції, якою укомплектований об’єкт, то «Сантехкомплект» поставив для Premier Resort Hotel близько десятка брендів сантехнічних виробників! І тільки подивіться, які це торгові марки – серед них немає жодного раніше вам не відомого європейського або світового виробника! Тут польська Zetkama і Magnaplast, тут американський Honeywell та швейцарський Georg Fischer, данський Unipak і словацький Izoflex. Ми поставляли вироби італійських лідерів сантехніки TIS та COMISA, а також власного бренда WALVER, що відмінно себе зарекомендував. Майже весь асортимент молодої іноваційної латвійської ТМ «Derkaliber» теж припав будівельникам Premier Resort Hotel як не можна до речі. Впевнені, кульові крани, різноманітні клапани і фільтри цього бренду будуть надійно і довго служити власникам численних номерів цього нового Буковельська готелю. Адже фірмовим стилем об’єктів Lev Development є практичність, індивідуальність і якість, які в черговий раз втілилися в реальність за допомогою старань нашої компанії і продукції, що поставляється нею продукції.

Ідеальна післямова

Якщо охарактеризувати співпрацю Сантехкомплект Львів і Lev Development трьома словами, то це будуть «плідну, відповідальне, успішне»! Це яскравий приклад ідеальних взаємин, коли технологічні процеси взаємодії компанії-постачальника і замовника досягають такого рівня, який дозволяє уникнути не тільки форс-мажорів, але і досить звичайних для будівельної сфери дрібних недоробок, переносів термінів, непорозумінь і недопоставок. Що ж, це можна тільки вітати і побажати Сантехкомплект Львову і всім іншим нашим філіям побільше таких яскравих будівельних об’єктів і ідеальних взаємин!