Логістичний центр «Nestlé»

Представляємо наш новий корпоративний кейс по роботі з замовником-девелопером. І знову – з непростою історією взаємодії і співпраці. Тільки арена «боїв» на цей раз перенеслася до Львова, і головною дійовою особою від компанії «Сантехкомплект» став наш Львівська філія.

Весь складний, але цікавий процес взаємодії по цьому об’єкту, можна умовно розділити на два етапи – презентаційний і практичний. І знову, як і раніше, представники нашої компанії вийшли переможцями, гідно показавши себе на всіх етапах взаємодії – від самого початку, уявлення компанії і її можливостей, до конкретної реалізації заявлених пропозицій. І навіть більше – до реалізації додаткових вимог замовників, які виникали у них вже в процесі співпраці.

Що за об’єкт і хто замовник?

Цього разу різну продукцію сантехнічного призначення ми поставляли для комплектації будівлі логістичного центру і не який-небудь невеликої компанії, а однією з провідних корпорацій з виробництва продуктів харчування, назва якої широко відоме у всьому світі. Йдеться про корпорація «Nestlé» (Нестле), поставляти вироби для зведення об’єктів якої і прибутково, і почесно, і престижно.

Але, перед розповіддю про перипетії взаємодій, що передують плідній роботі, опишемо в кількох словах ключові факти про даному виробнику:

Наша довідка. Компанія «Нестле» заснована в 60-х роках 19 століття (!) Швейцарським фармацевтом Генріхом Нестле, який першим почав випускати молочні суміші для харчування малюків, які відмовлялися від материнського молока. А відоме всім лого «гніздо з птахами», це насправді сімейний герб роду Нестле, який Генріх ще на самому початку роботи зробив логотипом компанії. І він залишився незмінним і по цей день!

Перша в світі розчинна кава – це теж продукт компанії «Нестле»! Так, це вони в тридцятих роках минулого століття здивували весь світ новим підходом до обробки і вживання цього всіма улюбленого напою.

Сьогодні компанія Nestle один з лідерів у виробництві продуктів харчування. Майже в 200 країнах представлена ​​їх різноманітна продукція. А крім підприємств харчової галузі, Нестле володіє пакетами акцій підприємств фармацевтичної та косметично-парфумерної промисловості. Тільки уявіть собі, що в портфелі корпорації «Нестле» понад дві тисячі брендів, що виготовляються на 420 заводах по всьому світу!

У 1994 році Нестле почали свою офіційну діяльність в Україні. Хто забув, такі підприємства, як Світоч (Львів), ВолиньхолдінгНестле Україна – сьогодні це Нестле. А хто у нас не знає торгових марок Торчин, Мівіна, Нескафе, Несквік, Фріскас, Натс, КітКат і десятки інших популярних брендів цієї компанії!

А ось тепер, після подання бенефіціара, ми переходимо до власне невеликому розповіді-кейсу про те, як же ми з замовником працювали!

Перемагали, перемагаємо і будемо перемагати!

Так, в компанії «Сантехкомлект» співробітникам вже прижився ген переможця – стільки раз нашим представникам доводилося брати участь в тендерах, і майже завжди ми виявлялися першими. Все завдяки накопиченому з роками досвіду, який передається від філії до філії на загальних зустрічах і семінарах. Плюс постійне навчання співробітників на зарубіжних підприємствах-партнерах, а також участь у виставках новітньої продукції та технологій. І звичайно, можливості самої компанії «Сантехкомплект – багатющі можливості з придбання будь-якого обладнання у партнерів по самим оптимальними цінами, дилерську співпрацю практично з усіма найбільшими сантехнічними брендами Європи і світу, розвинена логістична система з власними складами по всій Україні. І основне – професіоналізм, досвід і знання наших менеджерів і технічних фахівців.

Тільки завдяки злагодженим діям всього колективу «Сантехкомплект» нам вдалося представити і відстояти себе, як надійного і перспективного постачальника продукції. Труднощі були в тому, що свою презентацію ми проводили не безпосередньо для компанії Нестле, а для забудовника, який сам перед цим виграв тендер на будівництво складу – для Київської будівельної організації «АртБудСервіс». А що б виграти цей тендер, АртБудСервіс взяв на себе досить жорсткі зобов’язання, і ці зобов’язання і умови поширилися і на субпідрядників, тобто на нас! А якщо врахувати й те, що працювати для такого відомого об’єкта хотіли багато конкуруючі організації, то нашим львівським колегам доводилося проявляти макіавелівські чудеса переговорної техніки, в межах можливостей порухатися в ціні, і мінімізувати терміни доставки продукції. Але основна особливість, з якою доводилося стикатися в процесі роботи, це терміни! Підтискати раніше узгоджені терміни доводилося майже постійно. Весь товар потрібно було постачати дуже швидко, практично всі замовлення були, що називається “на завтра”, якщо не «на вчора»! Часто нам доводилося доставляти індивідуально замовлену продукцію відразу на будівельний об’єкт. Особливо довелося «повозитися і попотіти» зі строкової доставкою сталевих труб діаметром 325 і 426 мм, так як для Львова це були досить дефіцитні позиції. Особливо з огляду на повну відсутність в окрузі металургійних заводів. Також нашому відділу постачання довелося дуже терміново купувати і везти кілька фільтрів для води діаметром 300 мм торгової марки Walver. Пояснимо, що такі фільтри – товар не поширений, а штучний, і на складі їх ніхто спеціально не тримає. Разом з фільтрами також поставляли і іншу продукцію цієї торгової марки – зворотні клапани і поворотні затвори, а також муфтові крани та фільтри європейського виробника Derkaliber. Крім того, для створення систем водопостачання, водовідведення та пожежогасіння нами поставлялися сталеві труби і деталі трубопроводів, поліетиленовий трубопровід Unidelta, система каналізації Magnaplast, засувки і поворотні затвори TIS, електроприводи для керування арматурою, крани шарові Giacomini та витратні матеріали, такі як електроди, металовироби та інше.

Але як би важко не було, наші фахівці в результаті не підвели і не порушили жодного обумовленого, і навіть не обумовленого раніше терміну! І логістика, і постачання спрацювали чітко і злагоджено. Ось в таких проектах і загартовується характер, відпрацьовуються всі можливі варіанти подій, і набувається додатковий практичний досвід.

Задоволені залишилися всі. В результаті цього проекту у міста з’явився новий гарний об’єкт, у компанії «Нестле» – сучасний склад, а компанія «Сантехкомплект» придбала новий досвід і кейс успішного і плідного співробітництва з партнерами і клієнтами.

Цей проект у Львові успішно завершено – хай живе новий проект!