Довгоочікуваний об’єкт європейського класу в Мелітополі!

У портфелі об’єктів, укомплектованих нашою компанією, ─ сотні будівель і споруд. Періодично ми демонструємо вам робочі кейси, в яких розповідаємо про найцікавіші, актуальних і об’ємних роботах наших шести філій. З одного боку, ми показуємо вміння, можливості і важливість роботи нашого колективу виконанням складних вимоги клієнтів, а також доводимо до успішного завершення самі нестандартні об’єкти. А з іншого ─ ділимося досвідом з колегами, який інші філії переймають і реалізуємо його в своїх наступних проектах.

Сьогодні на наших сторінках черговий кейс від запорізької філії і його доблесних менеджерів. І знову об’єкт, який ми допомогли звести, дуже знаковий. Соціально необхідний, довгоочікуваний жителями міста, грандіозний і зовсім не простий. Заінтригували?

Тоді розкриваємо карти ─ це муніципальний водноспортивний комплекс в Мелітополі! Уявляєте, його почали споруджувати більше 30 років тому. Ще країни такої не було як Україна, а басейн на вулиці Петра Дорошенка вже тоді заклали. І мабуть, потім зовсім забули про нього. Або ж не було можливості будувати. Однак місцева влада згадала про необхідність такого спортивного об’єкту для міста, знайшла кошти ─ і він був побудований (ви не повірите) за півтора року! І в жовтні 2020 урочисто, з яскравими феєрверками і звучними концертами комплекс був відкритий керівництвом міста та області.

Наша довідка.  В даному комплексі два басейни ─ основний (на 8 доріжок) і тренувальний. Душові кабіни, санвузли, роздягальні, приміщення для розминок спортсменів, кабінети для тренерських занять, невеликий конференц-зал, медичні кабінети і трибуни для глядачів ─ все в кращому вигляді.

Відповідно, облаштована була і прилегла територія: був укладений новий асфальт для доріг і плитка для тротуарів; були висаджені дерева і розбиті газони. В цілому майже в 80 мільйонів гривень обійшовся басейн бюджету міста і державному фонду регіонального розвитку по лінії Міністерства молоді і спорту.

«Це наймасштабніший і складний проект, який я зробив, в моєму житті, ─ говорив про будівництво його головний виконроб Анатолій Тимошенко. ─ Ось якщо порахувати, в такі стислі терміни його зробити ─ це диво! У Запоріжжі 5 басейнів, але вони старі. А у нас ─ з сучасного, європейського рівня. Останній місяць більше ста чоловік працювали. А останній тиждень працювали навіть вночі! »

Але і ми не підкачали, а дуже навіть допомогли!

А що ж «Сантехкомплект», у чому його участь? Як це часто буває, наша співпраця з будівельниками почалося з однієї позиції. Менеджери відділу збуту запорізької філії дізналися, що для басейну потрібно придбати труби для теплої підлоги. Але з огляду на те, що кошти бюджетні, вартість таких труб повинна бути невеликою. Наші колеги тут же запропонували труби відмінної якості відомого італійського бренду «GIACOMINI» ( «Джакоміни»), з яким у нас багаторічні партнерські відносини. І незважаючи на те, що бюджет міста припускав покупку більш дешевої продукції, шляхом переговорів і компромісів вдалося прийти до угоди про придбання для нового об’єкта якісних труб від надійного і перевіреного європейського виробника. У підсумку загальний обсяг даної угоди виявився майже рекордним по всій довжині труб ─ 12,5 кілометрів! А тепла підлога в новому басейні тепер прослужить відвідувачам дуже довго і безвідмовно.

Однак тепла підлога ─ це був тільки початок. Коли представники замовника побачили, що «Сантехкомплект» готовий постачати для комплексу якісну продукцію за оптимальними цінами, співпраця продовжилася. Виявилося, що багато виробів, які можна швидко придбати у нас безпосередньо, будівельники планували купувати у посередників. Зокрема, труби для каналізації діаметром 250 і 300. «Це не годиться, треба економити», ─ вирішили обидві сторони і в підсумку додали до труб теплої підлоги комплекти виробів для опалення та каналізації. А до них ─ трубопровідну арматуру, фітинги, ізоляційні матеріали та обладнання для пожежної та пожежогасіння. І все це від відомих і надійних торгових марок, наприклад, таких як:

  • ТМ «Magnaplast» каналізаційні системи «Magnacor» і ТМ «Giacomini» (трубы);
  • ТМ «Fado» (фітинги) та ТМ «+GF+» («Georg Fischer») (поліпропілен);
  • TM «Derkaliber» (крани кульові латунні) та ТМ «Breeze» (крани сталеві);
  • ТМ «IZOflex» (ізоляція).

Так співробітнікі «Сантехкомплект» Запоріжжя в черговий раз взяли участь у зведенні такого потрібного и довгоочікуваного об’єкта. Сьогодні цею затишний комплекс прекрасно служити жителям Мелітополя. Сотні дітей та дорослих кожен день відвідують не просто красивий, но и комфортабельний басейн. Частина Нашої праці, Турбота и доброго Ставлення закладені в спортивному комплексі, де тепер можна почути голоси відвідувачів и шум води.