Бізнес центр DIAMOND CITY

IT – це не тільки цінне байт, а й 13 поверхів спеціалізованого комплексу!

Не встигли ще на екрані монітора просохнути бризки від кейса, який здійснили колеги з запорізької філії, з постачання обладнання для водноспортивна комплексу в Мелітополі. А тут вже в усі 13 поверхів виріс кейс по офісній будівлі DIAMOND CITY в Харкові. І що характерно, ця будівля на вул. Отакара Яроша, 20, теж довгий час було недобудованим і було головним болем міста. Причому довгий час ─ це м’яко сказано. Майже 20 років об’єкт стояв, поки в 2019 році не був знайдений інвестор. Під контролем місцевої влади в грудні минулого року будівництво було благополучно закінчене. І мабуть, як якась компенсація за довгобуд, DIAMOND CITY (саме так називається цей об’єкт) став єдиним в місті офісною будівлею класу А!

Наша довідка. Десяти основним обов’язковим і ще не менше шести додатковим вимогам повинні відповідати офісні будівлі класу А. Серед них:
‣ розташування в центральній частині міста або в районах з відмінною транспортною розв’язкою;
‣ споруда повинна бути виконана з використанням сучасних технологій, вимог по площах і висоті приміщень;
‣ все системи сантехніки та комунікацій повинні бути супернадійними;
‣ в будівлі повинні бути передбачені новітні системи кондиціонування і вентиляції;
‣ під охороною і простора парковка та інша прилегла інфраструктура повинні буквально оперізувати цей об’єкт.

Об’єкт дійсно відбудували на славу. Намагалися будівельники, старалися і контролювали будівництво місцева влада, які хотіли реабілітуватися за попереднє очікування. І природно біля такого «жирного» об’єкта з початком робіт відразу заметушилися, закружляли роєм всілякі постачальники різного устаткування, конкуренти, в тому числі і по нашій, сантехнічної частини. Однак перебити пропозиції представників харківської філії «Сантехкомплект» мало ще кому вдавалося в чесній боротьбі. Наших можливостей по органічному поєднанню якості, вартості та сервісу в Україні не досяг, практично, ніхто. Легко сказати ─ понад 25 років роботи на цьому ринку, дилерську партнерство з провідними світовими брендами, прямі поставки виробів і обладнання з Європи та Азії. А також ─ з власних складів по всій країні.

І хоч наші харківські колеги розуміли, що працювати доведеться напружено і в стислі терміни, ніхто не здригнувся, а тільки вище закотили рукави в відділі збуту! Жодного разу за час будівництва (а це півтора року) не підвели Генерального забудовника наші співробітники, які в цей період включилися в роботу практично всі і без перерв.

Зроблено багато, зроблено не дарма!

А поставляти продукції довелося ох як багато: і всілякі труби, і сантехнічну арматуру, і повністю укомплектовані трубопроводи, і теплоізоляційні матеріали для них.

Якщо брати одні бренди, вироби яких Сантехкомплект надав будівельникам, то тільки основних можна нарахувати більше дюжини. Тут латунні крани прибалтійського бренду «Derkaliber» і пластикова каналізація від «Magnaplast», поліпропіленовий трубопровід від швейцарської торгової марки «+GF+» і багатство асортименту сталевий і чавунною арматури від італійського виробника «TIS», засувки і затвори від хорватського бренду «MIV» і різноманітна арматура від «Walver», латунні фітинги італійської торгової марки «Comisa», поліетиленові фітинги «Unidelta», ізоляційний матеріал від «K-flex», литовські змішувачі «Rubineta», герметики і клеї датського виробника «Unipak», надійна арматури і теплові системи «Giacomini» і насосне обладнання від «Wilo»!

Усе найкраще, що є в Європі, було запропоновано і доставлено нами для будівництва цього «Діамантового містечка». А зведений він під цілком зрозумілі і сучасні цілі ─ для провідних в Харкові IT-компаній. Вони зараз розкидані по старим адміністративним або промисловим будівлям, часто зовсім пристосованим для ефективної діяльності фахівців даного напрямку. Передували будівництву цієї будівлі консультації з тридцятьма профільними компаніями міста, завдяки чому були враховані всі їхні побажання і потреби. А це означає, що об’єкт вийшов на сто відсотків функціональним і затребуваним. Нарешті у харківських Діджитал-спеців з’явився такий сучасний IT-парк, похвалитися яким зможе не кожен вітчизняний і навіть закордонний мегаполіс:

  • DIAMOND CITY спроектований і виконаний відповідно до концепції «openspace». Це дає можливість власникам планувати офіси, враховуючи свої смаки і вимоги.
  • Тут є виставкові центри і прес-хол, що обслуговують об’єкти і сім безшумних ліфтів, частина з яких панорамні.
  • Присутній система контролю доступу і відеоспостереження, а також комплекс по мінімізації енерговитрат і енергоавтономності.
  • Передбачені підземні і наземні паркінги більш ніж на 100 автомобілів і 50 мотоциклів.
  • І ще багато іншого, що припало до душі самим просунутим працівникам сьогоднішнього часу.

У компанії «Сантехкомплект» також раді, що всі наші старання і зусилля не були марними. Тепер в центрі такого красивого міста є об’єкт, в якому втілено частка нашої праці і наших зусиль. Для цього ми працюємо в різних областях, на різних об’єктах, з різними завданнями, але завжди для блага наших клієнтів.