ЛоготипКОМПЛЕКСНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ОБЛАДНАННЯ, ВИРОБІВ ТА МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМВи в:Києві+380 (44) 221-02-00Замовити виклик
telegramtelegram
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Кожен з нас своїми діями та своєю посильною поміччю рухає нашу державу в єдиному напрямку — до ПЕРЕМОГИ!

Дізнатися більше
Графік роботи наших філій
Графік роботи наших філій

Як працює «Сантехкомплект» у військовий час

Дізнатися більше
Допомога Збройним Силам України
Допомога Збройним Силам України

Волонтерська та фінансова допомога «Сантехкомплект» нашій армії

Дізнатися більше
Продукція Magnaplast у військових реаліях
Продукція Magnaplast у військових реаліях

Пластикові труби від торгової марки Magnaplast стали в нагоді для українських військових

Дізнатися більше
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Пріоритети «Сантехкомплект»: підтримка військових, допомога волонтерам і турбота про персонал компанії

Дізнатися більше

Разом до перемоги

Разом до перемоги-1

Життя кожного з нас поділилося на два періоди: до 24 лютого та після 24 лютого. І зараз кожен українець розуміє, що де б ти не був, кожна дія важлива й треба намагатися робити те, що в твоїх силах, аби наблизити перемогу.

Для українського бізнесу все також змінилося – розвиток і прибутковість відійшли на задній план, а на перше місце вийшли: підтримка військових, допомога волонтерам і турбота про персонал компанії.  

Ми не провели скорочення персоналу та зберегли всі робочі місця в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Львові, Києві та  Дніпрі — а це більше 300 працівників по всій Україні. У цих непростих умовах компанія продовжує виплачувати робітникам зарплатню незалежно від того, чи знаходяться вони в Україні чи виїхали за кордон, чи має співробітник змогу працювати чи ні.

Таким чином «Сантехкомплект» з однієї сторони фінансово підтримує як мінімум 300 українських родин, а з іншої сплачує податкові надходження в бюджет нашої держави, що в сьогоднішніх обставинах надважливо.

Ми твердо переконані, що за умов війни, весь бізнес в Україні, що має можливість працювати (з точки зору безпеки його працівників і клієнтів) має відновлювати свою роботу. Ми не кинули наших клієнтів напризволяще й організували роботу в більшості наших філій у черговому режимі. Таким чином, ми вносимо свій вклад у підтримку української економіки.

І звичайно, для «Сантехкомплект» пріоритетом діяльності стали - фінансова та матеріальна підтримка Збройних Сил України та ТерОборони, надання усієї можливої допомоги волонтерським та громадським організаціям.

Разом до перемоги!

Все буде Україна!