ЛоготипКОМПЛЕКСНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ОБЛАДНАННЯ, ВИРОБІВ ТА МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМВи в:Києві+380 (44) 221-02-00Замовити виклик
telegramtelegram
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Кожен з нас своїми діями та своєю посильною поміччю рухає нашу державу в єдиному напрямку — до ПЕРЕМОГИ!

Дізнатися більше
Графік роботи наших філій
Графік роботи наших філій

Як працює «Сантехкомплект» у військовий час

Дізнатися більше
Допомога Збройним Силам України
Допомога Збройним Силам України

Волонтерська та фінансова допомога «Сантехкомплект» нашій армії

Дізнатися більше
Продукція Magnaplast у військових реаліях
Продукція Magnaplast у військових реаліях

Пластикові труби від торгової марки Magnaplast стали в нагоді для українських військових

Дізнатися більше
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Пріоритети «Сантехкомплект»: підтримка військових, допомога волонтерам і турбота про персонал компанії

Дізнатися більше

Гіпермаркет "Ашан-Петрівка", м. Київ

Изображение 1

Група гіпермаркетів Auchan представлена ​​в дванадцяти країнах світу. Вона об'єднує понад 3000 гіпермаркетів, торгових центрів, інтегрованих супермаркетів, а також магазинів, що працюють за франчайзингом. Основна концепція бренду – найнижча цінова політика на всю продукцію магазину. В Україні перший гіпермаркет було відкрито в 2008 році, а на сьогодні в країні успішно функціонують десятки торгових об'єктів у Києві, Житомирі, Львові, Кривому Розі, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі.

Перший гіпермаркет “Ашан-Петрівка” відкрився за адресою: Київ, проспект Степана Бандери, 15-А. Гіпермаркет пропонує відвідувачам один із найширших асортиментів товарів різних груп: все для дому та саду, товари для спорту й відпочинку, дитячі товари, текстиль, косметика, продукти харчування, одяг для всієї родини, сезонні позиції тощо. Торговий зал цікавий киянам орендарями: тут можна знайти все для сімейного відпочинку, шопінгу, дозвілля, розваг. На території маркету представлені затишні кафе, хімчистка, туристична агенція, аптечний пункт, відділення Нової пошти, пункт обміну валют, зоомагазин, взуттєвий магазин, бутіки з модним одягом та багато іншого.

Наша робота над об'єктом

Наша співпраця з “Ашан” розпочалася з комплектації першого гіпермаркету на Почайній (колишня Петрівка). Ми організовували постачання обладнання для водовідведення. Серед 40 000 найменувань продукції команда фахівців “Сантехкомплект” рекомендувала надійну трубопровідну арматуру та деталі трубопроводу, випущені нашим перевіреним партнером та постачальником. Сертифікована інженерно-технічна продукція найвищої якості, яку пропонує наша компанія за дуже цікавою ціною, дозволила нам налагодити партнерські відносини з групою “Auchan” та очікувати подальших спільних проектів.