ЛоготипКОМПЛЕКСНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ОБЛАДНАННЯ, ВИРОБІВ ТА МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМВи в:Києві+380 (44) 221-02-00Замовити виклик
telegramtelegram
Львівська філія переїхала
Львівська філія переїхала

Зпрошуємо у Сантехкомплект Львів за новою адресою: вул. Богдана Хмельницького, 302. Чекаємо на Вас!

Дізнатися більше
Змінились телефонні номери
Змінились телефонні номери

Звертаємо Вашу увагу, що у наших філій змінились номери контактних телефонів.

Дізнатися більше

Водопостачання

ВодопостачанняИзображение для заголовка

Компанія «Сантехкомплект» повністю комплектує системи водопостачання, які представляють собою сукупність споруд для отримання  води в необхідних кількостях споживачами і об’єктами різного типу. Усвідомлюючи надійність і безпечність водопостачання, яке визначає високий рівень комфорту сучасного суспільства, «Сантехкомплект» вирішує інженерні проблеми будь-якої складності незалежно від масштабів об’єкта комплектації.

Для водопостачання копманія «Сантехкомплект» представляє великій вибір насосів і різного насосного обладнання німецького виробника Wilo, що дозволяє зробити оптимальний вибір з урахуванням індивідуальних потреб і особливостей.

«Сантехкомплект» представляє труби і фітинги з поліетилену (труби діаметром від 20 мм до 1200 мм) з поліетилену, поліпропілену, металопластика і металу, що дає споживачам можливість підібрати найбільш відповідний варіант для конкретної системи водопостачання. Компанія «Сантехкомплект» є прямим імпортером високоякісних поліпропіленових труб GF Hakan Plastik, а також офіційним дилером фітингів італійського бренду Unidelta.

Компранія також пропонує всіляку трубопровідну арматуру – заслінки «батерфляй», засувки, крани кульові, зворотні клапани, фільтри – від найменших діаметрів до діаметрів промислового призначення. «Сантехкомплект» - ексклюзивний представник в Україні бренду Domex, офіційний дистриб’юторторговельної марки T.i.S. і офіційний дилер всесвітньо відомих брендів MIV і Honeywell, що дозволяє забезпечувати споживачів продукцією високого класу і при цьому оптимальною ціною.