ЛоготипКОМПЛЕКСНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ОБЛАДНАННЯ, ВИРОБІВ ТА МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМВи в:Києві+380 (44) 221-02-00Замовити виклик
telegramtelegram
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Кожен з нас своїми діями та своєю посильною поміччю рухає нашу державу в єдиному напрямку — до ПЕРЕМОГИ!

Дізнатися більше
Графік роботи наших філій
Графік роботи наших філій

Як працює «Сантехкомплект» у військовий час

Дізнатися більше
Допомога Збройним Силам України
Допомога Збройним Силам України

Волонтерська та фінансова допомога «Сантехкомплект» нашій армії

Дізнатися більше
Продукція Magnaplast у військових реаліях
Продукція Magnaplast у військових реаліях

Пластикові труби від торгової марки Magnaplast стали в нагоді для українських військових

Дізнатися більше
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Пріоритети «Сантехкомплект»: підтримка військових, допомога волонтерам і турбота про персонал компанії

Дізнатися більше

Водопостачання

ВодопостачанняИзображение для заголовка

Компанія «Сантехкомплект» повністю комплектує системи водопостачання, які представляють собою сукупність споруд для отримання води в необхідних кількостях споживачами та об’єктами різного типу. Усвідомлюючи надійність і безпечність водопостачання, яке визначає високий рівень комфорту сучасного суспільства, «Сантехкомплект» вирішує інженерні проблеми будь-якої складності незалежно від масштабів об’єкта комплектації.

Для водопостачання копманія «Сантехкомплект» представляє великій вибір насосів і різного насосного обладнання німецького виробника Wilo, що дозволяє зробити оптимальний вибір з урахуванням індивідуальних потреб і особливостей.

«Сантехкомплект» представляє труби діаметром від 20 мм до 1200 мм і фітинги з поліетилену, поліпропілену, металопластику та металу. Широкий асортимент продукції дає можливість споживачам підібрати найбільш відповідний варіант для конкретної системи водопостачання. Компанія «Сантехкомплект» є прямим імпортером високоякісних поліпропіленових труб Georg Fischer (+GF+), а також офіційним дилером фітингів італійського бренду Unidelta.

Компанія також пропонує рызноманытну трубопровідну арматуру – затвори «батерфляй», засувки, крани кульові, зворотні клапани, фільтри – від найменших діаметрів до діаметрів промислового призначення. «Сантехкомплект» - ексклюзивний представник в Україні брендів MIV і Derkaliber, офіційний дистриб’ютор торговельної марки T.i.S. і офіційний дилер всесвітньо відомих брендів Danfoss і Giacomini, що дозволяє забезпечувати споживачів продукцією високого класу за оптимальною ціною.