ЛоготипКОМПЛЕКСНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ОБЛАДНАННЯ, ВИРОБІВ ТА МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМВи в:Києві+380 (44) 221-02-00Замовити виклик
telegramtelegram
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Кожен з нас своїми діями та своєю посильною поміччю рухає нашу державу в єдиному напрямку — до ПЕРЕМОГИ!

Дізнатися більше
Графік роботи наших філій
Графік роботи наших філій

Як працює «Сантехкомплект» у військовий час

Дізнатися більше
Допомога Збройним Силам України
Допомога Збройним Силам України

Волонтерська та фінансова допомога «Сантехкомплект» нашій армії

Дізнатися більше
Продукція Magnaplast у військових реаліях
Продукція Magnaplast у військових реаліях

Пластикові труби від торгової марки Magnaplast стали в нагоді для українських військових

Дізнатися більше
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Пріоритети «Сантехкомплект»: підтримка військових, допомога волонтерам і турбота про персонал компанії

Дізнатися більше

Водовідведення

ВодовідведенняИзображение для заголовка

Компанія «Сантехкомплект» займається повною комплектацією систем водовідведення, поставляючи весь комплекс споруд та обладнання, призначений для прийому і відведення стічних, зливових і талих вод усіх категорій. «Сантехкомплект» піклується про споживачів і пропонує продукцію високої якості і світових брендів, з огляду на особливу важливість систем каналізації та водовідведення і всі зростаючі обсяги сучасного промислового виробництва, швидко збільшується населення міст.

Компанія «Сантехкомплект» поставляє суспільству все, що потрібно для комплектації систем каналізації та водовідведення: насосне обладнання (каналізаційні, заглибні і ін. види насосів), люки і системи водовідведення, труби(каналізаційні ПВХ, ПП і ін.), ємності для води (вертикальні і горизонтальні), а також інструменти і допоміжні матеріали. Будучи офіційним дилером німецького виробника насосів і насосного обладнання Wilo SE, компанія «Сантехкомплект» забезпечує як окремий будинок, так і цілі житлові комплекси, і населяють їх людей своєчасним і якісним водовідведенням.

Будучи прямим імпортером каналізаційних систем торгової марки Magnaplast, включно з системою Magnacor, компанія «Сантехкомплект» максимально підвищує рівень комфортності експлуатації систем водовідведення.