ЛоготипКОМПЛЕКСНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ОБЛАДНАННЯ, ВИРОБІВ ТА МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМВи в:Києві+380 (44) 221-02-00Замовити виклик
telegramtelegram
Львівська філія переїхала
Львівська філія переїхала

Зпрошуємо у Сантехкомплект Львів за новою адресою: вул. Богдана Хмельницького, 302. Чекаємо на Вас!

Дізнатися більше
Змінились телефонні номери
Змінились телефонні номери

Звертаємо Вашу увагу, що у наших філій змінились номери контактних телефонів.

Дізнатися більше

Сантехніка

СантехнікаИзображение для заголовка

Компанія «Сантехкомплект» представляє унікальний за широтою і повноті спектр санкераміческіх виробів (умивальники, раковини, п'єдестали, унітази, біде), що включає як вітчизняному, так і провідних зарубіжних виробників. Це, а також відмінність форм і функціональності, дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і допомогти створити неповторний вигляд ванної кімнати. Ванни, душові кабіни, гідробокси та піддони варіюються за розмірами, кольорами, стилю і функціональності. Меблі для ванних кімнат одночасно практична і приваблива, великий вибір моделей дозволить підкреслити особливості і приховати недоліки будь-якої ванної кімнати.

Для повної комплектації ванної кімнати Сантехкомплект пропонує сантехніку, змішувачі та душові системи світових лідерів, таких як GROHE, Kolo, Cersanit, унікального для України фінського виробника Oras, а так само бюджетну серію змішувачів китайських виробників і середній сегмент ТМ Rubineta виробництва Литви.