Водовідведення

Компанія «Сантехкомплект» займається повною комплектацією систем водовідведення, поставляючи весь комплекс споруд та обладнання, призначений для прийому і відведення стічних, зливових і талих вод усіх категорій. «Сантехкомплект» піклується про споживачів і пропонує продукцію високої якості і світових брендів, з огляду на особливу важливість систем каналізації та водовідведення і всі зростаючі обсяги сучасного промислового виробництва, швидко збільшується населення міст.

Компанія «Сантехкомплект» поставляє суспільству все, що потрібно для комплектації систем каналізації та водовідведення: насосне обладнання (каналізаційні, заглибні і ін. види насосів), люки і системи водовідведення, труби(каналізаційні ПВХ, ПП і ін.), ємності для води (вертикальні і горизонтальні), а також інструменти і допоміжні матеріали. Будучи офіційним дилером німецького виробника насосів і насосного обладнання Wilo SE, компанія «Сантехкомплект» забезпечує як окремий будинок, так і цілі житлові комплекси, і населяють їх людей своєчасним і якісним водовідведенням.

Будучи прямим імпортером каналізаційних систем торгової марки Magnaplast, включно з системою Magnacor, компанія «Сантехкомплект» максимально підвищує рівень комфортності експлуатації систем водовідведення.