Водопостачання

Компанія «Сантехкомплект» повністю комплектує системи водопостачання, які представляють собою сукупність споруд для отримання води в необхідних кількостях споживачами та об’єктами різного типу. Усвідомлюючи надійність і безпечність водопостачання, яке визначає високий рівень комфорту сучасного суспільства, «Сантехкомплект» вирішує інженерні проблеми будь-якої складності незалежно від масштабів об’єкта комплектації.

Для водопостачання копманія «Сантехкомплект» представляє великій вибір насосів і різного насосного обладнання німецького виробника Wilo, що дозволяє зробити оптимальний вибір з урахуванням індивідуальних потреб і особливостей.

«Сантехкомплект» представляє труби діаметром від 20 мм до 1200 мм і фітинги з поліетилену, поліпропілену, металопластику та металу. Широкий асортимент продукції дає можливість споживачам підібрати найбільш відповідний варіант для конкретної системи водопостачання. Компанія «Сантехкомплект» є прямим імпортером високоякісних поліпропіленових труб Georg Fischer (+GF+), а також офіційним дилером фітингів італійського бренду Unidelta.

Компанія також пропонує рызноманытну трубопровідну арматуру – затвори «батерфляй», засувки, крани кульові, зворотні клапани, фільтри – від найменших діаметрів до діаметрів промислового призначення. «Сантехкомплект» – ексклюзивний представник в Україні брендів MIV і Derkaliber, офіційний дистриб’ютор торговельної марки T.i.S. і офіційний дилер всесвітньо відомих брендів Danfoss і Giacomini, що дозволяє забезпечувати споживачів продукцією високого класу за оптимальною ціною.