Дренаж вашому будинку!

Але ж слова: «Вода, вода, кругом вода» зі старої популярної пісні можуть бути зовсім не про море і про те, як проводжають в плавання пароплави! А про що ж ще – здивовано запитаєте ви? Відповідаємо: несподівана вода може бути зовсім поруч з вами, точніше під вами – в фундаменті вашого будинку! І це зовсім не на жарт проблема сьогоднішнього часу, а причин тому чимало і ось тільки декілька основних:

 1. При сьогоднішній масової потреби в житло, особливо в центральних районах країни, під будівництво йдуть найрізноманітніші, раніше незатребувані ділянки, включаючи що знаходяться в низинах і колишніх болотах. У таких місцях, в різних містах і селищах, плануються і виростають цілі райони новобудов. Але пам’ятайте, як правило, колишніх боліт не буває! Грунтові води просто зачаїлися трохи глибше, але постійно піднімаючись, роблять свою мокру, руйнівну справу!
 2. Ділянка під будівництво у вас начебто з глибоким заляганням грунтових вод, але зверніть увагу на склад грунту! У ній можуть бути цілі непроникні шари суглинків, глин та інших погано відвідних воду природних компонентів. Необхідного відтоку води після перших же серйозних дощів не буде і вологість на стінах тут же дасть про себе знати. А при наступив на нас непрогнозованому зміні клімату, в будь-якій точці країни і планети ніхто не дасть гарантію, що ваша спекотна напівпустеля чи не перетвориться в нескінченні тропіки, за один день !?
 3. Ваш будинок мрії знаходиться не на плоскій ділянці, а на схилі, схилі або недалеко від нього. Тоді будь-яка вода, яка стікатиме по схилу, природно збереться біля фундаменту вашого будинку. Чим це загрожує – просіданням стін будівлі і руйнуванням будинку в сумному фіналі.

Таким чином, ми підходимо до того, що прокладка дренажних систем, що захищають ваші будинки, зовсім не додаткове, а основна умова для комфортного життя. Але не кожні вироби повністю задовольнять будівельників і господарів будинків так, як це зроблять комплекти для дренажних систем торгової марки «Magnaplast», яка входить до складу німецького холдингу «Ostendorf Kunststoffe».

Бренд «Магнапласт» – перевірений жителями, рекомендований професіоналами!

Можна довго і самостійно вибирати який торгової марки вироби найкраще підходять для здійснення дренажних робіт у вашому домі. А можна прочитати цю статтю і звернутися до фахівців Сантехкомплект для більш детального ознайомлення і придбання повного набору виробів ТМ «Magnaplast» для вирішення всіх проблем з дренажем. Ви знову питаєте чому «Magnaplast»? Тоді спочатку коротко нагадаємо вам про самому бренді.

Наша справка. Компанія «Magnaplast» веде свою діяльність на сантехнічному ринку Європи вже понад 30 років. Це визнаний лідер у виготовленні каналізаційних систем і переробці пластмас. У виробника перевірені постачальники сировини, широкий асортимент продукції і налагоджена система контролю, завдяки чому вироби ТМ «Магнапласт» відрізняються високою якістю і користуються відмінним попитом. Завдяки продуманій логістиці, продукція компанії запитання не тільки на території Польщі, де знаходиться один із заводів компанії, але у всіх Європейських країнах. В Україні продукція компанії представлена ​​з 2004 року, а компанія Сантехкомплект є її офіційним дилером.

Повний набір виробів для боротьби з водою в грунті від компанії «Магнапласт» являє собою систему з комплекту труб, колодязів та всіх необхідних дренажних фітингів, а це трійники (DREA), муфти (DRU), перехідна арматура для гладких труб КГ з ПВХ-У (ДР / КГ) DN і коліна (DRB).

Така значна комплектація пояснюється тим, що оперізує дренаж – це серйозне будівельне споруда. Зібрати всю надлишкову воду навколо фундаменту, що з’являється після рясних дощів і стікає глибоко в землю до грунтових вод, можна тільки комплексом захисних заходів. У кожному кутку будівлі треба встановити інспекційні колодязі, що дозволяють постійно промивати труби і належним чином видаляти різноманітні сторонні відкладення. А продукція «Magnaplast» і якісна, і довговічна (що підтверджено відповідними дослідженнями і випробуваннями), і з гарантією від виробника. Та й проблем з сумісністю різних виробів між собою теж не виникає, коли всі вони з єдиним брендом і від одного дилера – від компанії Сантехкомлект.

Корисні поради.

 • Якщо дренаж запланований заздалегідь, і він проводиться під час будівництва будинку, то він розміщується поруч зі стінами споруджуваного фундаменту.
 • Якщо необхідність дренажу виникла після будівництва будинку, то укладати його треба на відстані двох або трьох метрів від стін будинку.
 • Якщо ваш будинок будується на схилі або схилі, то дренаж необхідний при будь-якій підставі і укладається обов’язково з боку височини.

Підсумовуючи цей матеріал і знаючи, що багато наших читачів люблять конкретику, озвучимо основні переваги виробів для дренажних систем ТМ «Magnaplast»:

 • Найбільш інноваційні технології виробництва сантехпродукціі;
 • Висока певних товарів, як за вартістю, так і за термінами доставки;
 • Виробництво виробів відповідно до стандартів PN-C-89221: 1998;
 • Різні варіанти дренажних труб: PCV-U з отворами, без отворів PCV-U, і з отворами PCV-U в обмотці PP;
 • Повна сумісність виробів з інспекційними колодязями ТМ «Magnaplast»;
 • Необхідний асортимент фітингів, враховуючи перехідники для системи KG.

Ось так-то, і поки ще не почався сезон дощів, швидше за набирайте телефони компанії «Сантехкомплект» – ваші дренажні системи вже у нас на складах!