Допомога ЖК «Северинівській» в Ірпені

Допомога по відновленню систем водопостачання та водовідведення в Ірпені в будинку житлового комплексу на вулиці Северинівській. 🇺🇦

Під час масштабного вторгнення російської армії до Київської області місто Ірпінь зазнало великих руйнувань — більше 70% будівель були пошкоджені чи повністю знищені. На сьогодні «Сантехкомплект» докладаємо чимало зусиль, щоб допомогти місту з відновленням. Вже декілька разів наша компанія поставила сантехнічну продукцію для відбудови пошкоджених інженерних комунікацій з водовідведення, водо- та теплопостачання. Ми вже писали про співпрацю з Комунальним підприємством «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» Ірпінської міської ради та з ЖК «Котляревський». І ось на черзі ще один об’єкт — ЖК «Северинівській». Під час окупації в п’ятиповерховий будинок комплексу влучило декілька снарядів: повністю зруйнований дах будинку, вигоріли всі квартири на п’ятому поверсі, є прямі попадання в стіни будівлі та пошкоджені склопакети майже всіх вікон. Через пожежу, що сталося на даху, відбулося вигорання внутрішньої каналізації у всьому будинку, а також пошкодження системи водопостачання будинку. Керівництво ОСББ будинку звернулося до «Сантехкомплект» і відповідно до їх потреб, наша компанія поставила на об’єкт:

– Каналізаційні труби та фітинги Magnaplast серії HT Plus,

– Поліпропіленові труби та фітинги бренду Georg Fischer,

– Фільтри, клапани та кульові крани Derkaliber,

– Лічильники Hidrotech.

Завдяки нашим спільним зусиллям у будинку змогли відновити подачу та відведення води, що було надважливо для тих мешканців, які вирішили повернутися й докладають чималі зусилля для повного відновлення житлового комплексу.