ЛоготипКОМПЛЕКСНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ОБЛАДНАННЯ, ВИРОБІВ ТА МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМВи в:Києві+380 (44) 221-02-00Замовити виклик
telegramtelegram
Львівська філія переїхала
Львівська філія переїхала

Зпрошуємо у Сантехкомплект Львів за новою адресою: вул. Богдана Хмельницького, 302. Чекаємо на Вас!

Дізнатися більше
Змінились телефонні номери
Змінились телефонні номери

Звертаємо Вашу увагу, що у наших філій змінились номери контактних телефонів.

Дізнатися більше

ВАТ Черняховский авторемонтный завод.

ВАТ Черняховский авторемонтный завод.Изображение для заголовка

ВАТ Черняховський авторемонтний завод.

У 1956 році міжрайонна майстерня була реорганізована і отримала інший статус - Черняховський авторемонтний завод.

Будучи підвідомчим Міністерству сільського господарства, підприємство ремонтувало вантажні автомобілі марки «ГАЗ» і складові агрегати цих машин, в ті ж роки завод почав освоювати виробництво чавунного лиття і чавунних засувок для систем водопостачання та опалення з уловним проходом DN50.

З розвитком ринкової економіки, виробництво чавунної трубопровідної арматури стало головним напрямком діяльності заводу, в тому числі подвоїлися обсяги лиття, розширено типорозмірний ряд виготовляються засувок, освоєно випуск чотирьох розмірних груп чавунних осадових фільтрів і зворотних затворів.

Крім цього, у нас освоєно випуск кількох типів чавунних люків для оглядових колодязів, дощоприймачів та різних зливових решіток з чавуну, дві моделі Бетонорастворосмесітелі, запасні частини для сільськогосподарської техніки, контейнери для побутових відходів, і багато іншого.

Сьогодні ВАТ «ЧАРЗ» це велике підприємство, що забезпечує робочими місцями понад 200 жителів м Черняхівська, що випускає близько 2500 тонн лиття та понад 100 тисяч виробів трубопровідної арматури в рік.

Сертификат дилера ЧАРЗ