ЛоготипКОМПЛЕКСНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ОБЛАДНАННЯ, ВИРОБІВ ТА МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМВи в:Києві+380 (44) 221-02-00Замовити виклик
telegramtelegram
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Кожен з нас своїми діями та своєю посильною поміччю рухає нашу державу в єдиному напрямку — до ПЕРЕМОГИ!

Дізнатися більше
Графік роботи наших філій
Графік роботи наших філій

Як працює «Сантехкомплект» у військовий час

Дізнатися більше
Допомога Збройним Силам України
Допомога Збройним Силам України

Волонтерська та фінансова допомога «Сантехкомплект» нашій армії

Дізнатися більше
Продукція Magnaplast у військових реаліях
Продукція Magnaplast у військових реаліях

Пластикові труби від торгової марки Magnaplast стали в нагоді для українських військових

Дізнатися більше
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Пріоритети «Сантехкомплект»: підтримка військових, допомога волонтерам і турбота про персонал компанії

Дізнатися більше

Santerra

SanterraИзображение для заголовка

Ніколи не пізно думати про заміну радіаторів. Або про встановлення батарей, якщо ви щасливий власник нової квартири чи будинку. Є чавунні, сталеві, біметалеві та алюмінієві радіатори. Вибір – ось у чому питання! Повномасштабне порівняння різних радіаторів ми проводили раніше. Сьогодні розповімо про перспективні та зручні з точки зору ціни та якості вироби власної торгової марки «Santerra» (Сантерра).

Чому ми так впевнено розповідаємо про них та радимо їх? Бо знаємо про радіатори все. Адже ми їх не лише продаємо, а й самі виробляємо. Бренд "Santerra" - один з перших приватних брендів, які з'явилися у компанії "Сантехкомплект". Продукція ТМ спеціально створена за технічним завданням та розробкою наших інженерів та конструкторів. Радіатори виготовляються на високотехнологічному китайському заводі. Вони прийшли на заміну продукції, що вироблялася раніше в Луганську та Мінську. Головними задачами, що поставили перед собою майстри і техспеціалісти, це висока якість і доступна вартість нової продукції. І вони домоглися, щоб нові радіатори відповідали всім сучасним вимогам і стандартам, при цьому були доступні для більшості українських споживачів.

Це важливо знати. Багато виробників алюмінієвих і біметалевих радіаторів здешевлюють їх за рахунок зтончення стінок, що беруть участь у конвекції, та зменшення кількості ребер. Зовні це не видно. Але маса та ефективність кожної секції можуть сильно відрізнятися у різних виробників. Це, безумовно, впливає і на ціну радіаторів, яка є досить високою у якісних виробників.

Фахівці бренду «Сантерра» підібрали оптимальний баланс ваги та кількості ребер. До того ж не зменшували товщину стіни та не жертвували якістю.

Умови експлуатації для радіаторів ТМ «Santerra» передбачені різні та максимально наближені до нашої реальності. Вони витримують 15, 24 або 35 атмосфер тиску (залежно від типу виробу). Тривала гарантія повністю підтверджує їхню заявлену якість. Характеризуються вони й відмінною тепловіддачею, що є надважливим показником для економії енергії. У бренду «Santerra» також є всі необхідні сертифікати безпеки та документи відповідності державним стандартам України.

Особливу увагу слід звернути на зовнішній вигляд радіаторів. Вони привабливі, естетичні та практично не відрізняються від виробів найкращих світових зразків. А в комплекті з терморегуляторами, які ми рекомендуємо придбати для економії коштів вашого бюджету, вони складуть хорошу тепловипромінюючу композицію інтер'єру.

В асортименті торгової марки «Santerra» представлені три типи радіаторів: алюмінієві, біметалеві та чавунні. Детально з їх особливостями та технічними характеристиками ви можете ознайомитись у нашому каталозі Опалювального обладнання.

Тепер про сферу застосування продукції ТМ «Santerra». Такі радіатори можна встановлювати як у системах опалення будинків, котеджів та офісів, так і в промислових та адміністративних приміщеннях, у загальноосвітніх та медичних закладах. А які саме потрібні у вашому випадку вам докладно пояснять наші менеджери.

Гсподарю на замітку

Алюмінієві радіатори Santerra (втім, як і алюмінієві батареї інших марок), мають свої особливості. Про це треба знати та пам'ятати. Наприклад, система, в якій вони будуть встановлені, має бути з очищеним теплоносієм. Оскільки вода з надмірною присутністю луги може ініціювати в батареях початок корозійних процесів. А це скоротить термін експлуатації, що в середньому становить 20 років. Однак плюсів у алюмінієвих радіаторів бренду "Сантерра" набагато більше. Це:

  • Доволі висока теплоіфддача;
  • Рабочий тиск до 16 атм;
  • Велика площа прохідного перетину міжколекторних трубок;
  • Сучасний дизайн, що підходить до будь-якого інтер'єру;
  • Невелика власна вага секциій, що полегшує їх транспортування та монтаж;
  • Оптимальна та доступна для більшості співгромадан вартість.

«Лето, ах лето! Лето знойное, будь со мной», ─ заспівала б відома співачка після встановлення в себе в оселі радіаторів «Santerra». Чому ж і вам не приєднатися до любителів комфорту й не влаштувати собі справжнє літо цілий рік!