Бренд «Vidan» удивит даже видавших виды!

Нашим читачам не треба довго пояснювати, як важливо наявність в асортименті виробів різного функціоналу, якості та вартості. Це потрібно для того, що ви, наші старі і нові клієнти могли вибрати собі продукцію у відповідності зі своїми вимогами, смаками і можливостями. Наявність багатьох асортиментних позицій необхідно в різних тематичних нішах сантехніки, і особливо там, де вироби будуть розміщуватися на увазі. І де вони самі виконують Не тільки допоміжні функції, а й належним чином формують інтер’єр приміщення, в якому знаходяться.

Ванна кімната – в середньому ми проводимо там більше двох років з усіх відпущених нам природою і богом. Тому краса сантехнічних виробів для ванної кімнати є таким же важливим аргументом, як і їх функціональність і якість. Ванн, піддонів і раковин це стосується в першу чергу! У каталозі компанії «Сантехкомлект» можна знайти ванні і душові кабіни різних брендів, причому не тільки європейських. У середній ціновій категорії, ми представляємо душові кабіни і гідробокс нашої власної торгової марки «VIDAN» (ВІДАН). Такі вироби користуються останнім часом великою популярністю, через економію місця у ванній кімнаті і гідної якості. Але ж ніхто не відміняв любителів «прийняти ванну, випити чашечку кави …», як казав один відомий персонаж з улюбленої радянської комедії. Для таких цінителів комфорту, дизайну і водних процедур з релаксом, менеджери «Сантехкомплект» уклали договір на виробництво продукції ванн і піддонів на виробничих потужностях одного з відомих європейських виробників з Італії. І ось уже вироби бренду «VIDAN» чекають вас на складах і в каталогах «Сантехкомплект».

Обираємо ванни

Ванни бренду «VIDAN» різноманітні за розміром, і кожен може знайти для себе потрібну модель під потрібні габарити. Ванни можуть бути виготовлені зі сталевими і пластиковими ніжками, а антиковзаюче покриття як в ваннах, так і в душових піддонах, виготовлено шляхом пресування, що забезпечує вам приємний підошовний масаж, комфорт і безпеку.

Ванни «VIDAN» виготовлені з високоякісної емальованої сталі, а завдяки ретельній емалюванню поверхню цих ванн завжди залишається гладкою, блискучою і легко чиститься.

На сьогодні в нашому асортименті ванни представлені в наступних розмірах:

  • 1200х700 
  • 1400х700 
  • 1500х700
  • 1600х700
  • 1700х700

Для володарів крихітних ванних кімнат в асортименті «VIDAN» представлена ванна МІНІ – ідеальне функціональне рішення для невеликих приміщень. Перевага такого малятка полягає в тому, що їх можна використовувати і в якості душових піддонів. Міцна і компактна структура, як результат з’єднання стали і високотемпературної емалі, гарантують вам багаторічне якість їх служби.

Душові піддони VIDAN – функціонально, надійно, компактно

ДУШОВІ ЕМАЛЬОВАНІ ПІДДОНИ «VIDAN» для душових кабін виготовляються, як квадратної форми, так і кутові. Вони відрізняються від інших характерним бічним ухилом і оптимальною глибиною, яка змінюється в залежності від типу піддону. Ретельний процес штампування, використання якісної сталі незмінною товщини, гарантують виробництво цих вироби з відмінними експлуатаційними характеристиками. Душові піддони, так само як і ванни, виготовляються в кольоровій гамі основних європейських і світових трендів для керамічних виробів.

Це цікаво. Унікальні властивості і характеристики емальованої сталі, починаються з покриття – неорганічний стеклообразний шар, який використовується на металах в захисних, функціональних і декоративних цілях. Після нанесення емалі на підкладку проводиться вітріфікаціонний випал при дуже високих температурах, в результаті чого створюється новий матеріал, який поєднує в собі характеристики скла (гігієнічність і твердість), і характеристики металу (опір і легкість). 

Постійний і тривалий контакт з водою, особливо гарячою, може стати для багатьох матеріалів причиною корозії. Емальована сталь дозволяє уникнути всіх подібних ризиків, при цьому відмінно зберігає цілісність з плином часу, гарантує гігієну, естетично красива – поверхня завжди залишається блискучою і гладкою, і в той же час є стійкою до хімічних речовин і абразивам. А також такі сантехнічні вироби не розширюються при перепадах температур.

Будь-які ванни або піддони бренду «VIDAN» фахівці «Сантехкомплект» допоможуть вам вибрати відповідно до ваших побажань і можливостями. Навряд чи в Україні ви знайдете кращі умови на придбання сантехнічної продукції, ніж у нас. Швидкість доставки, вартість і якість, а також професійні консультації і сервіс – все це ми гарантує своїм клієнтам не тільки при постачанні виробів ТМ «VIDAN», а й будь-яких інших з нашого асортименту. Тепер справа за вами.