Wilo

WILO SE – насоси для всього світу з німецькою працездатністю і якістю

Яскравим прикладом німецької працездатності і якості є наш надійний партнер бренд WILO SE – один з кращих виробників високотехнологічних насосів в світі.

Насоси і насосні системи Wilo широко застосовуються для кондиціонування і вентиляції, опалення та водоподачі, очищення та обробки каналізаційних стоків. Майже 8 тисяч співробітників (з них тільки в Німеччині 2,5 тисячі) сьогодні працюють в більш ніж шістдесяти дочірніх представництвах Wilo по всьому світу. І це тільки один «яскраво виражений» показник цієї відомої компанії з довгою і вражаючою історією! 

І вчора, і сьогодні

А все починалося з Дортмундської мідно-латунної фабрики, заснованої в далекому 1872 році для виготовлення пристроїв в сфері виробництва напоїв. Тоді фабрика відразу взяла курс на інноваційні розробки та технології, і вже в кінці двадцятих років минулого століття був розроблений і представлений перший опалювальний насос! Другий принципово новий високоефективний насос був розроблений і виготовлений через 80 років. А за ним і перша насосна децентралізована система. Але між цими двома подіями за ці вісім десятків років було приголомшливе зростання компанії і потужне нарощування випуску продукції.

З середини шістдесятих років почався серйозный процес інтернаціоналізації компанії і створення (або придбання) дочірніх філій за кордоном. Все почалося з Європи-Франції і Швейцарії. Потім став необхідний азіатський ринок і в 2000 році компанія засновує корейську філію Wilo-LG Pumps Ltd. А для виробництва підводних насосів вже через три роки набувається виробнича група EMU. Ще один, або навіть кілька серйозних кроків, це нові придбані компанії в Англії і в Індії. А потім без уваги не залишилися Китай, Туреччина, Південна Корея і навіть африканська Нігерія, яка 10 років тому теж увійшла в число шістдесяти дочірніх виробників і дистриб’юторів WILO SE.

Ми там, де є вода!

Продукцію компанії Wilo завжди можна зустріти там, де потрібно професійне управління водними ресурсами. А це можуть бути різні сегменти промисловості і комунального господарства:

 • Будівництво житлових багатоквартирних будинків і комерційних офісів

Оптимальна температура і потрібний клімат в приміщенні є важливими факторами, коли справа доходить до забезпечення комфорту мешканців або працівників кожної будівлі. Завдяки сучасним пристроям, що забезпечує надійний і ефективний розподіл води, можна легко регулювати клімат і температуру в будь-якому приміщенні.

Компанія Wilo пропонує безліч інтелектуальних насосів і насосних систем, які роблять повсякденне життя користувачів більш приємним. Енергоефективні рішення Wilo добре підходять не тільки для житлового сектора, вони також ідеально підходять для громадських будівель або комерційних об’єктів. Насоси Wilo використовуються в наступних областях:

 • Опалення, включаючи системи підлогового опалення;
 • Сонячна теплова та геотермальна енергія;
 • Постачання питної та гарячої води;
 • При технологіях кондиціонування та охолодження.

Очищення стічних вод і різні санітарні установки також є аспектами будівельних послуг. У секторі стічних вод вироби компанії використовуються для:

 • Внутрішнього дренажу води з домашніх господарств, офісів, кафе, ресторанів і невеликих комерційних об’єктів;
 • Комерційного дренажу з промислових і торговельних об’єктів, вода яких відрізняється від внутрішніх стічних вод концентрацією і вмістом шкідливих речовин;
 • Дощової води, що вимагає обробки.
 • Промислові підприємства, що потребують високоспеціалізовані насосні системи відмінної якості.

Оскільки кожна промислова середу має свої власні і, зокрема, надзвичайно специфічні вимоги, що пред’являються до насосів і периферійних пристроїв, Wilo створює індивідуальні концепції і рішення для кожного окремого випадку. Внаслідок цього промислові насоси Wilo витримують найсерйозніші вимоги, такі як робота при дуже високому тиску або температурах, а також в агресивних або корозійних середовищах.

Основні області застосування насосів і насосних систем Wilo:

 • Системи циркуляції та охолодження;
 • Системи опалення;
 • Водопостачання і споживання води;
 • Пожежогасіння;
 • Очищення води та очисні споруди.

Також насоси Wilo мають різні інноваційні варіанти для установки в сучасних SMART-системах.

 • Об’єкти, що управляють водними ресурсами, а також дренажними і стічними водами, куди багато років поставляються ноу-хау насоси і спеціалізовані системи .

Це готові ефективні рішення при видобутку і використання води, як питної, так і при відкачці і видалення стічних вод. Наприклад, такі як:

 • Підвищення тиску води, коли верхні рівні будівель потребують постійного постачання водою, також як і інші.
 • У системах пожежогасіння, що б зупинити вогонь або запобігти його розповсюдженню на об’єкті, ще до прибуття пожежної служби;
 • При зрошенні, поливі або промиванні – там, де питна вода занадто дорога, рекомендується використовувати дощову воду за допомогою систем від Wilo. Такі рішення економлять водопровідну воду, зберігаючи дощову в резервуарі або колодязі, і подаючи її в разі потреби з використанням насосів. Спеціально розроблені системи дозволяють задовольнити близько 50% щоденних потреб з використанням дощової води. А це не тільки економить витрати, але і захищає навколишнє середовище;
 • Очищення води є дуже важливим компонентом стійкого управління водними ресурсами. Оскільки забруднення води продовжує повсюдно рости, системи Wilo з високоефективної технологією лежать в основі установок з очищення стічних вод;
 • Видобуток питної води з різних джерел, таких як грунтові води, озера, річки і т.п., за допомогою занурених насосів Wilo, які мають переваги, як з фінансової точки зору, так і з позицій надійності і фізичних характеристик;
 • Опріснення морської води стає все більш значущою і прибутковою альтернативою звичайному водопостачання. Вироби Wilo в системах знесолення пропонують перспективні можливості зниження залежності від поставок прісної води.
 • Водопостачання сільськогосподарських угідь за допомогою професійних насосів для полегшення іригації в проблемних районах.
 • У секторі OEM (оригінальний виробник обладнання) економічні продукти пропонуються на додаток до індивідуальних послуг.

Нові насосні системи постійно оптимізуються і допрацьовуються до зростаючим вимогам в геотермальної енергетики, секторах сонячної енергії, опалення, охолодження, промислової санітарії. Ці завдання в компанії покладено на «Компетентний центр HVAC» заснований відносно недавно – в 2014 році, а розробку таких систем здійснює суперсучасний завод Wilo, розташований в місті Аубін, у Франції. Тут виробляється п’ять мільйонів насосів на рік, які поставляються більш ніж 100 OEM-клієнтам, відповідно до їх індивідуальних вимог. І саме в цьому місці зібрано весь спектр необхідних компетенцій:

 • 500 співробітників, відповідальних виключно за OEM-клієнтів;
 • Групи досліджень і розробки, а також виробництво;
 • Основна команда експертів по електроніці і моторам.

Клієнт, як основа розвитку компанії

Сьогодні Wilo це вже не місцева німецька компанія, а глобальний гравець на ринках насосного обладнання. Безкомпромісна мислення, в першу чергу орієнтоване на клієнта, зробили компанію одним з провідних світових виробників високотехнологічних насосів і насосних систем. Будучи піонером в даній індустрії, сьогодні міжнародна команда компанії складається з досвідчених і творчих співробітників і має в своєму розпорядженні передовими технологіями і потужними технічними засобами.

Не секрет, що в Wilo завжди прагнули і прагнуть вирішувати проблеми, які відповідають вимогам клієнтів. Тут прийняті високі стандарти та орієнтири, які ніколи не знижуються. Всі вимоги клієнтів вивчаються на ранній стадії і з всебічних позицій. А коли все враховується і впроваджується в життя, продукти Wilo досягають нового рівня якості та успіху.