ВАТ Черняховский авторемонтный завод.

ВАТ Черняховський авторемонтний завод.

У 1956 році міжрайонна майстерня була реорганізована і отримала інший статус – Черняховський авторемонтний завод.

Будучи підвідомчим Міністерству сільського господарства, підприємство ремонтувало вантажні автомобілі марки «ГАЗ» і складові агрегати цих машин, в ті ж роки завод почав освоювати виробництво чавунного лиття і чавунних засувок для систем водопостачання та опалення з уловним проходом DN50.

З розвитком ринкової економіки, виробництво чавунної трубопровідної арматури стало головним напрямком діяльності заводу, в тому числі подвоїлися обсяги лиття, розширено типорозмірний ряд виготовляються засувок, освоєно випуск чотирьох розмірних груп чавунних осадових фільтрів і зворотних затворів.

Крім цього, у нас освоєно випуск кількох типів чавунних люків для оглядових колодязів, дощоприймачів та різних зливових решіток з чавуну, дві моделі Бетонорастворосмесітелі, запасні частини для сільськогосподарської техніки, контейнери для побутових відходів, і багато іншого.

Сьогодні ВАТ «ЧАРЗ» це велике підприємство, що забезпечує робочими місцями понад 200 жителів м Черняхівська, що випускає близько 2500 тонн лиття та понад 100 тисяч виробів трубопровідної арматури в рік.