Unipak

Багато хто вже звик, що у компанії «Сантехкомплект» більшість партнерів із Західної чи Центральної Європи. Або Європи Східної, яка останнім часом значно додала у виробництві нових і перспективних брендів нашого напряму. А ось якщо запитати про Північній Європі, то саму відому торгову марку, яку назвуть першою – буде бренд добре зарекомендувала себе у нас в країні, датської компанії «Danfoss» (Данфосс). А ще? Забули? Тоді ми допоможемо і назвемо не менше відому фахівцям, і теж датську компанію «Unipak» (Уніпак). Не один професійний сантехнік сьогодні не обходиться без виробів цього бренду. Та будь-який з нас напевно теж бачив і сантехнічний льон, і пасти «Уніпак» для герметизації різьбових з’єднань. І чув про унікальний продукт для усунення прихованих витоків – герметик MULTISEAL. І про високотемпературні замазки Stovex. І … Але давайте про все по порядку.

Десять відсотків продукції – собі, решту – для партнерів на експорт!

Компанія «UNIPAK A / S» почала свою діяльність 88 років тому, в невеликому датському містечку Орхус. І звичайно, першим і найвідомішим досі її продуктом, була і залишається однойменна паста для герметизації різьбових з’єднань. Вона досить швидко завоювала популярність у Данії, і до дев’яностих років минулого століття була найприбутковішим виробом компанії.

Сьогодні до неї додалися десятки нових виробів, які з успіхом експортуються на ринки понад двадцяти країн Євросоюзу, колишнього Радянського Союзу і Азії. Дев’яносто відсотків продукції йде за рубежі країни, що, звичайно, вражає! За час зростання компанії різноманітні пасти для герметизації UNIPAK доповнилися іншими групами товарів, такими як PTFE стрічки, матеріали для пайки, анаеробні герметики, і тому подібні хімічні та технічні товари схожого призначення.

Але компанія росла не тільки своїм асортиментом, а й географією. На початку двохтисячних UNIPAK A / S відкриває філію в Польщі. І буквально за кілька років це дочірнє підприємство в Зеленій Горі стало лідируючим на польському ринку аналогічних товарів! Але і рідна Данія забута теж не була. Недалеко від Альма матер Орхуса – в місті Гальхен, в 2008 році був побудований ще один завод, з новітнім обладнанням, і високо кваліфікованим персоналом.

Успішно завойовують маркетологи і відділ продажів UNIPAK A / S нові ринки Східної Європи, і зокрема – український. І в цьому чимала заслуга нашої компанії, що є офіційним дилером ТМ Unipak, і просуває тут практично весь спектр «уніпаковской» продукції. Поговоримо про неї докладніше, так як вона того заслуговує.

Читайте і запам’ятовуйте – краще, навряд чи знайдете!

Пасти для герметизації – основа бренду. Вони застосовуються тільки зі спеціальним сантехнічним льоном, бажано цієї ж торгової марки. Ми рекомендуємо три основних.

 • UNIPAK – паста для герметизації з’єднань різьбових в системах опалення та водоподачі. Але там, де тиск низький – до 8 бар, а температура – до 150 градусів. Тобто для домогосподарств і квартир.
 • А ось MULTIPAK вже більш широко спеціалізована паста, годиться і для газових трубопроводів побутового призначення (не більше 4.4 бару), і для систем подачі стисненого повітря (15 бар), кондиціювання та водопостачання.
 • PAKOL – ця паста застосовується тільки для ущільнення з’єднань в системах нафтопродуктів, бензину, масла або дизельного палива.

Сантехнічний льон UNIPAK – це природний продукт, отриманий із стебел натурального льону. Застосовується з будь-якої з перерахованих вище паст, як для набивання муфт, так і для керамічних або чавунних труб.

Стрічковий герметик від UNIPAK – продукти чистого політетрафторетилену (PTFE). Ці продукти так само розрізняють за специфікою застосування.

 • PTFE з малою щільністю оптимальний для систем з питною водою в комунальних трубопроводах, причому, як з металу, так і з пластику. Однаково успішно може працювати в системах стисненого повітря і пара. Незамінний він і там, де високі санітарно-гігієнічні норми – школи, лікарні, харчові підприємства.
 • Герметики Topseal і Multitape виготовлені для ущільнення систем з киснем або побутовим газом.
 • Стрічка Sealrite – універсальна, але фізично більш зручна для різьблення з великим кроком.
 • UNIFLON – динамічний герметик, який під час роботи, як би «самонастроюється». Він хімічно нейтральний до агресивних середовищ, пожежобезпечний, і інертний. Чи не втрачає еластичність і стійкість навіть при температурах від мінус до плюс 200 градусів Цельсія!

Широка лінійка клеїв UNITEC (EASY, ПВХ, WATER, HOT) призначена для закріплення і герметизації різних трубопровідних з’єднань в повітроводах або системах водопостачання. Клеї можуть фіксувати стопорні болти, кріплення підшипників, а також використовуватися в системах з несучою середовищем, такий як нафтопродукти або хімречовини, побутовий газ або кисень.

Мастильні матеріали UNIPAK (лінійка GLIDEX) допомагають при стикуванні пластикових труб, кілець ущільнювачів і прокладок. За рахунок дуже якісного силіконового масла процеси захисту та конcервація в з’єднаннях відбуваються надійно і надовго.

Особливо цікавий рідкий герметик MULTISEAL, що дозволяє самозакупорівать течі при додаванні його в закриту систему водо- чи газопостачання. Для його використання не обов’язково навіть знати конкретне місце витоку, а просто залити герметик в потрібній концентрації в зариту систему з тиском до 7 бар, і через невеликий проміжок часу «хворе місце» буде надійно законсервовано! Тривалість герметизації залежить від температури несучої середовища і обсягу витоку.

Існують варіанти MULTISEAL для водонесущих систем і систем теплодоставкі. Для питних, газових, каналізаційних, геотермальних систем і для плавальних басейнів.

Спеціальні продукти, серед яких:

 • Високотемпературна (до 1200 градусів) замазка STOVEX для печей, димоходів або котлів.
 • Санітарно-гігієнічна мастика UNIGUM, що застосовується при установці раковин, унітазів або кухонних мийок. Екологічна, завжди гнучка, і придатна до фарбування.
 • MULTITEC – дуже корисна річ для визначення витоку газу. Не запалюється, морозостійкий, і наочно спінюється при навіть самої найменшої витоку!
 • Комплект для паяння мідних труб гарячого і холодного водопостачання, включаючи флюси, що чистять щітки і серветки, флюсових пасту, кислоту і хлорид амонію.
 • А для тих, хто любить і вміє все робити самостійно, випущені спеціальні набори «Зроби сам», що включають герметик і льон, мастила, мастики і т.п. необхідні вироби.

Все це і ще стільки ж, можна знайти на складі Сантехкомплект, попередньо проконсультувавшись у наших менеджерів, щоб отримати потрібний вам продукт. Доставка, як завжди, за найоптимальнішою вартості і в найкоротші терміни. З нами і з продукцією компанії UNIPAK у вас не буде ні протікання системи, ні «проколів» з придбанням.