Unidelta

Поліетиленова продукція бренду Unidelta: італійська якість і довговічність

Бренд Unidelta був заснований більше 45 років тому в Італії, в далекому 1973 році. Спочатку компанія спеціалізувалася на виготовленні поліетиленових труб з низькою і високою щільністю, трубопроводів з сітчастого поліетилену для опалення, дренажу, протипожежних, поливальних, водопровідних і газових систем.

В наш час, компанія готова запропонувати всім своїм шанувальникам крім труб наступні позиції фітингів:

  • металопластикові;
  • поліпропіленові;
  • Полипропиленовые;
  • компресійні.

До того ж бренд займається реалізацією широкого ряду приладів і компонентів для робіт по монтажу і установці.

У галузях термо-, гідро- і санітарного проектування компанія є одним з лідерів. Вдалося це їй завдяки накопиченому досвіду, налагодженим технологічним процесам і впровадженню сучасних розробок. На окрему увагу заслуговує контроль якості продукції, що випускається, всі реалізовані компоненти відповідають сучасним стандартам.

До значних дат в сучасній історії компанії можна віднести наступні події:

  • 2005 рік ознаменувався виходом на ринок компресійних фітингів «Deltall». За рахунок їх появи у монтажних організацій з’явилися високі гарантії надійності і можливість швидкого проведення робіт;
  • У 2013 р Унідельта включає в свій асортимент продукції лінію «Unidelta impianti». Вона дозволила надати широкому числу клієнтів великий вибір інструментів і обладнання для систем теплопостачання, геотермії і кондиціонування.

Хомути і фітинги, виготовлені з поліпропілену

Головне призначення фітингів – це забезпечення гарної герметичності системи при з’єднанні трубопроводів і обладнання. Фітинги також можуть застосовуватися для побудови водорозподільних мереж.

Скоби (обтискні хомути) випускаються з високоякісного поліпропілену і виконують двосторонні або односторонні розгалуження у всіляких з’єднаннях трубопроводів.

Потрібно розуміти, що від якості такої продукції напряму буде залежати ефективність всієї системи. Якщо фітінг потече, то розгерметизується вся система, що призведе до витоку, а в слідстві і до фінансових витрат (вартість води, ціна ремонтних заходів та ін.).

Такі компоненти Унідельта випускає з натуральної сировини, що дозволяє продукції конкурувати з інсталяційними елементами лідерів цієї галузі. У клієнтів цього італійського бренду є можливість ознайомитися з асортиментом, що має більше 400 позицій хомутів, перехідників, заглушок, колін і трійників. Вони можуть мати відмінності по діаметру і різьбі. Преміум якість продукції підтверджує сертифікат ISO 9002 і численні відгуки фахівців.

Особливою популярністю користуються системи Deltall, які є чудовим поєднанням фітингів і труб для потреб транспортування різних робочих середовищ.

Поліетиленові трубопроводи Unidelta: висока надійність, екологічна чистота і прийнятна ціна

Ця продукція стане відмінною заміною для водопроводів, виготовлених з металевих труб, які виробили свій рекомендований термін експлуатації. А також для сучасних проектованих систем. Продукція бренду Унідельта відрізняється екологічною чистотою, доступною ціною, надійністю і простотою обслуговування.

Сфери застосування і особливості

До сфер експлуатації можна віднести:

  • Поливальні і зрошувальні системи, що застосовуються в сільському господарстві і фермерстві. За допомогою механічних затискних фітингів, за короткий час можна створити велику систему поливу;
  • Системи водопостачання;
  • Облаштування свердловин.

Для здійснення монтажних робіт не потрібно мати особливі навички і знання, а також додаткове обладнання. З’єднувальні елементи гарантовано витримують тиск до 16 атмосфер, а різноманітність діаметрів від 20мм до 1,10м дозволяє робити швидкє укладання як зовнішніх, так і внутрішніх трубопроводів.

Для виготовлення поліетиленових труб застосовується тільки сировина марок PE100 і PE80. Воно відрізняється лише своєю щільністю, а вироби з них граничним робочим тиском і температурою. Для спрощення і прискорення монтажних робіт на труби нанесені мітки і маркування.

Висновок

Поліетиленові труби і з’єднувальні елементи компанії Unidelta стануть відмінним вибором, як для реконструйованих систем, так і проектованих. Вони добре підходять для систем подачі гарячої та холодної води, дренажу, поливу та ін. За рахунок накопиченого досвіду, вдосконаленого технологічного процесу і якісної сировини, італійському бренду вдалося досягти тривалих показників експлуатації. Купивши для свого будинку поліетиленову продукцію Унідельта, ви залишитеся задоволені нею на всі 100%.