T.I.S. Service

«TiS Group» – компанія, яку поважає весь світ!

Ми вже не раз відзначали, що багато компаній, що виробляють сантехнічне обладнання, починали своє становлення в Італії і успішно продовжують там свою діяльність зараз, наростивши нові потужності в інших країнах. Ми не знаємо точно, чому в цій чудовій сонячній країні найуважнішим чином відносяться до цієї, здавалося б, не найбільш наочною і парадної частини нашого життя – водопостачання, опалення, каналізації та всьому, що з цим пов’язано. Можливо, потрібно звернутися до історії, адже перші водопроводи, які тоді називалися акведуками, за століття до нашої ери були побудовані ще в давньоримської імперії!

«TiS Group» (Група Т.і.С.), про яку ми розповідаємо, не так стара, як Стародавній Рим, але також відома у всьому світі. Це провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на виробництві та продажу обладнання для водопровідних мереж і гідроелектростанцій. Завдяки своїм партнерським філіям, сьогодні компанія може випускати широкий асортимент трубопровідної арматури: високотехнологічні  клапани і фітинги з чавуну і пластика, засувки, заслінки, клапани скидання повітря, автоматичні клапани, клапани регулювання потоку, плунжеров і багато-багато іншого. І всіма цими виробами можна надійно керувати за допомогою електричних і пневматичних приводів.

Компанія «TiS Group» також надає повний набір готових проектів, починаючи від строго індивідуальних рішень до інженерних конструкцій з побудови будь-яких промислових сантехнічних систем.

Основні види діяльності групи компанії «TiS»:

 • поставка гідравлічного обладнання;
 • автоматизація сантехнічних систем;
 • моделювання гідравлічних мереж і калібрування моделей;
 • виявлення витоків у водопровідних системах;
 • регульоване управління тиском в мережах;
 • енергоефективні рішення при побудові мереж.

Тут завжди пропонують клієнтам виключно індивідуальний сервіс, починаючи з етапу відбору обладнання і закінчуючи післяпродажним обслуговуванням. Такий широкий діапазон діяльності компанії стало можливим завдяки трьом основним виробництвам «TiS Group».

Наша довідка . Сучасна «TiS Group» це:

 • TiS SERVICE – материнська компанія, яка базується в місті Булгарі італійської провінції Бергамо. Ця компанія займає площу близько 20 000 м², де передбачені комфортні місця для збірки, автоматизації, тестування, зберігання і обробки устаткування, що випускається, і де дві основні будівлі TiS SERVICE органічно поєднані з двома величезними і зручними складами.
 • TiS Nuoval – дочірня компанія TiS, яка базується в провінції Тренто. Технологічний центр групи Nuoval зосередив свою увагу на дослідженнях, розробці і виготовленні самого інноваційного гідравлічного обладнання, існуючого на міжнародних ринках, і робить це цілком професійно і успішно.
 • TiS Polska , яка теж є дочірньою компанією TiS, але розташована в польському місті Варшава. Таке географічне положення спеціально вибрано менеджментом компанії для стратегічних цілей, тому що TiS Polska задовольняє всіх ринкових споживачів Східної Європи і особливо клієнтів з країн колишнього Радянського Союзу.

Але, було б неправильним перейти до розповіді про виробничий цикл і виробам TiS Group, не розглянувши основні віхи сучасної історії компанії.

 • У 1997 році в TiS Service почали застосовувати гідравлічне проектування високого рівня для великих мереж водопостачання та трубопроводів. Ексклюзивний підхід до потреб своїх клієнтів сприяв тому, що TiS Service став єдиним італійським виробником деяких видів клапанів і фітингів.
 • TiS Service стає лідером у виробництві багатьох інноваційних продуктів, що дозволило впевнено вийти на зовнішні ринки. Цей важливий крок був досягнутий завдяки придбанню італійської фірми TiS NUOVAL, що займається розробкою та виготовленням інноваційного гідравлічного обладнання.
 • У 2006 році TiS Service відкрив свою першу філію в Греції, а потім в Литві, Македонії, Словенії і навіть в Чилі.
 • Останнім придбанням компанії «TiS» восени 2004 року стала TiS POLSKA – фірма, розташована у Варшаві. Вона була куплена спеціально для більш широкого і зручного виходу на східноєвропейські ринки.
 • В кінці 2009 року компанія TiS Service вирішила проблему гідротермосанітарного напрямку новою лінією продукції PLASTIC LINE, яка представлена ​​повним асортиментом фітингів з поліетилену для електро- і стикового зварювання, виробами перехідною арматури і іншими фітингами, виготовленими під власною маркою TiS і сертифікованими відповідно до стандартів IIP .

Якість при виробництві і реалізації продукції марки TiS – перш за все!

Дуже важливим в компанії вважають те, що вся продукція марки TiS повністю спроектована власними силами, а виготовлення виробів, які конструюються вченими і інженерами компанії, довіряють професійним працівникам сертифікованих ливарних цехів. Далі продукція передається компаніям-партнерам, що спеціалізуються на механічній обробці. Остання фаза робіт полягає в фарбуванні епоксидними фарбами, які забезпечують мінімальну товщину 250 мкм при покритті корпусів клапанів.

Для забезпечення високого рівня якості покриття TiS SERVICE самостійно перевіряє і надає епоксидні порошки безпосередньо всім своїм підрядникам. Порошок, що використовуються для покриття обладнання, купуються або у німецької компанії Akzo Nobel, або у французькій компанії BS Coating, які відомі в цьому секторі виробництва суворим дотриманням європейських і міжнародних стандартів якості.

Коли корпуси клапанів готові, вони поставляються для збірки і остаточного тестування. Всі дрібні деталі і супутні механізми виробляються всередині компанії. Продукти TiS обов’язково тестуються відповідно до існуючих європейських стандартів. 

Все тут побудовано так, що через свій власний технічний відділ TiS SERVICE може практично в режимі онлайн контролювати і регулювати роботу своїх підрядників. «Такий підхід, – пояснює Массімо Фаббрі, технічний директор TiS Nuoval, – з самого початку йде рука об руку з філософією нашої компанії: якість понад усе! Ми вважаємо, – продовжує Массімо Фаббрі, – що повинні співпрацювати тільки з тими компаніями, яким ми довіряємо, і кожна з яких професійно спеціалізується на конкретному робочому процесі. І це краще, ніж виконувати всі всередині нашої компанії, так як вибір «найкращого» для кожного конкретного технологічного процесу сприяє більш високій якості кінцевого продукту».

У цій же парадигмі пріоритету якості функціонують і власні дослідницькі лабораторії, оснащені найсучаснішою апаратурою. Саме там проходить дослідження і розробка нових продуктів для більш повного забезпечення потреб своїх клієнтів.

Персонал «TiS» постійно моніторить процес виробництва на всіх етапах, а кожен виріб проходить тестування з використанням самих інноваційних стендів .

Логістика в компанії «TiS» побудована так, що гарантує доставку клієнтам і партнерам своєї продукції протягом 48/72 годин по всій Італії.

Всі три компанії «TiS» сертифіковані за ISO 9001 і, крім того, у TiS Group є сертифікати для роботи на всіх іноземних ринках, де продається їхня продукція.

Величезна увага в TiS Group приділяється професійному навчанню співробітників. Спеціальні навчальні тренінги, курси, спеціалізовані семінари дозволяють колективу компанії краще зрозуміти своїх клієнтів і партнерів, зміцнити з ними довірчі відносини.

І нарешті, ще один важливий етап – обслуговування клієнтів.  Останнім штрихом до задоволення потреб покупців є високоефективне післяпродажне обслуговування . Безліч фахівців TiS працюють в безпосередній близькості до клієнтів, виконуючи технічне обслуговування безпосередньо на будівельних майданчиках і комунальних об’єктах.

У компанії «Сантехкомплект», що є офіційним дилером TiS Group, ми добре знаємо і переконуємося на практиці в професіоналізмі колег з Італії, тому із задоволенням розширюємо торговельні зв’язки і постійно збільшуємо асортимент пропонованої продукції, про яку в українських споживачів тільки позитивні відгуки.