Rubineta

«RUBINETA» – це якість, яка заслужила визнання мільйонів європейців. В асортименті компанії представлені високоякісні змішувачі и сантехнічні аксесуари.

Суворі виробничі нормативи, інноваційні технології та сучасний дизайн гарантують надійність кожної деталі.

«RUBINETA» – литовський бренд, заснований в 1999 році. Завдяки відповідальному веденню бізнесу та продуманої сервісної політики бренд отримав визнання в країнах Європи, а тепер підкорює і пострадянський простір.

Компанія зібрала разом професіоналів різних напрямків: провідних конструкторів, інженерів, маркетологів і фахівців з продажу, що дозволило чітко розмежувати етапи створення продукції і забезпечити точне виконання поставлених завдань.

Наслідком такого підходу стала налагоджена виробнича система, яку доповнили оптимальним асортиментом, систематичною перевіркою відповідності нормативам, використанням високоякісної сировини. Особливу увагу приділили матеріалами, з яких виробляються компоненти, їх хімічним складом. Перед відправкою з фабрики продукти обов’язково тестуються.

 

Принципи «RUBINETA»

 1. Командна робота. Кожна людина володіє неповторним баченням і навичками. Тільки працюючи спільно, можна створювати вражаючі речі. І співробітники «RUBINETA» спільно досягають цілей, прислухаючись до думки один одного. Для Вас це означає, що кожен виріб – ідеальне рішення з будь-якої точки зору.
 2. Конкретика. Чітке бачення цілей, переваг і недоліків в роботі є обов’язковою умовою діяльності, тому навіть найменші сумніви клієнтів беруться до уваги. Будь-яка інформація надзвичайно цінна.
 3. Професіоналізм. Співробітники компанії – це майстри своєї справи. Вони оперативно виконують будь-яке поставлене завдання, постійно удосконалюються і беруть на себе відповідальність за виконану роботу.
 4. Клієнти понад усе. Саме клієнти визначають успіх і долю компанії. У «RUBINETA» уважно ставляться до обслуговування покупців, враховуючи побажання замовників.
 5. Повага до оточуючих. Кожна людина цінна, і важливо ставитися з повагою до кожного, будь це клієнт, партнер або співробітник. Подібний підхід допоміг компанії розвинутися до міжнародних масштабів, зберігши розташування мільйонів людей.

10 аргументів на користь «RUBINETA»

Бренд відрізняється від конкурентів особливим ставленням до людей: визнає роль кожної людини в становленні власної історії і прагне налагодити тривалу співпрацю.

Запорука успіху в цьому – якість, сервіс і всебічна підтримка. Компанія впевнена, що успішність визначається ступенем задоволеності експлуатацією виробів, тому незмінно вдосконалює технології та продукцію, домагаючись вищої компетенції і комерційного досвіду.

Досягнення компанії:

 1. 8 років присутності на ринку і практики виробництва змішувачів та супутніх елементів.
 2. 5 років гарантії на продукцію.
 3. Оперативне виробництво зі збереженням рівня якості.
 4. Післяпродажний сервіс.
 5. «Triple Check» – контроль якості на основних етапах виробництва: проектування, створення і збірці.
 6. Налагоджена маркетингова система, яка включає в себе продуману дистрибуцію, комунікації, рекламну та інформаційну підтримку.
 7. Діюча в «RUBINETA» система по ревізії якості відповідає сертифікації ISO 9001: 2008.
 8. Продукція має гігієнічні сертифікати і сертифікати відповідності вимогам Російської Федерації, Литви, України, Білорусії, Чехії та ін.
 9. Регулярний моніторинг ринку дозволяє встановлювати оптимальні ціни і оперативно реагувати на зміни.
 10. Вирішення питань і завдань будь-якої складності.

 

 

Каталог товарів   «RUBINETA»

Литовський виробник пропонує широкий спектр сантехнічних рішень. Ви можете купити змішувач «Rubineta» або додаткові компоненти, які зроблять будинок більш комфортним.

Крім довговічнї експлуатації, продукція відрізняється приємним виконанням в лаконічному стилі, тому впишеться в будь-який інтер’єр і зробить оформлення ванної або душа витонченим. Присутні в каталозі допоміжні комплектуючі елементи доповнюють основне обладнання.

Таким чином, Ви отримуєте виняткову надійність і повну автономність функціонування водопровідної системи.

В асортименті бренду представлені:

 • змішувачі;
 • обладнання для душа / ванни;
 • шланги;
 • аксесуари.

Гарантійна підтримка

«Rubineta» пропонує кращу якість з відповідним рівнем сервісу. Це оперативне, ефективне і довговічне обслуговування компонентів навіть після придбання.

Як відбувається обслуговування змішувачів «RUBINETA» по гарантії?

 1. Зверніться до продавця в магазині, надавши чек на товар «Rubineta», правильно заповнений гарантійний талон і змішувач або інший придбаний продукт.
 2. Оцінку збитку робить співробітник магазина. У разі гарантійної несправності продавець запропонує замінити деталь. Ще один варіант – повернення несправного товару.

Найбільш безпечні покупки – це покупки зі страхуванням від виробника

Компанія гарантує якість всіх елементів продукції і пропонує страховку. На всю продукцію «RUBINETA» діє договір страхування цивільної відповідальності виробника.

Бренд захищає інтереси клієнтів: при настанні страхового випадку Ви отримуєте додаткові гарантії і компенсації.

Що робити, якщо трапилася надзвичайна подія або страховий випадок?

Поради фахівців з безпеки:

 • перекрийте подачу води;
 • зв’яжіться зі службою гарантійного обслуговування або аварійно-рятувальної організацією.

Увага! Не намагайтеся розібрати кран «RUBINETA» або інший компонент самостійно. В процесі демонтажу можливе випадкове пошкодження, яке призведе до труднощів у визначенні джерела несправності і неможливості отримання страхової виплати. Рекомендується зробити фото до і після демонтажу, а виконання робіт довірити фахівцеві, який повинен зафіксувати причину поломки (письмово) і встановити, чи був це гарантійний випадок. Також фахівець вкаже інформацію про необхідність проведення додаткового аналізу щодо встановлення несправності.

Які документи необхідно надати в разі страхового випадку?

 1. Претензія від власника квартири в письмовій формі із зазначенням дати, коли стався страховий випадок, і сумою збитків.
 2. Інформація про продукт: підтверджує покупку чек із зазначенням назви / артикулу компонента.
 3. Персональні дані: контактний номер телефону та адресу проживання.
 4. Фото пошкодженого майна.

«Сантехкомплект» – офіційний дистриб’ютор «RUBINETA» в Україні

Надійне сантехнічне обладнання – визначальна умова комфортного житла, тому вибір достойного постачальника дуже важливий.

«Сантехкомплект» пропонує вражаючий вибір сантехнічної продукції в Києві. Ми ретельно підходимо до формування асортименту і підбору постачальників, і тому одним з провідних брендів в нашому каталозі є «RUBINETA» (Литва).

Ця торгова марка відома в Європі завдяки надійності і зручності експлуатації, а особливо популярні серії Cross , Uno , Ultra , Toscana і Star , які ми раді запропонувати українцям. «Сантехкомплект» – єдиний офіційний дилер литовської компанії в Україні. Прийнявши рішення купити змішувач «RUBINETA» у нас, Ви отримуєте гарантію якості європейського класу.