Oras

«Вода – кажуть вони – це необхідний атрибут життя, де б ви не були, і що б ви не робили. Вода завжди допоможе вам втамувати спрагу, освіжитися, змити бруд і піт, та й просто відродитися ». Погодьтеся, такому твердженню важко заперечити. «Проживайте життя по повній – знову закликають нас в цій компанії – а вода і продукція бренду Орас допоможуть вам змити всі негативні моменти цього захоплюючого процесу. Тому, що в результаті ви обов’язково оберете вироби нашої торгової марки» – продовжують стверджувати там. «У нас завжди ефективні рішення, завжди оригінальний дизайн, ми постійно стежимо за новітніми тенденціями в сучасному житті і найактуальнішими потребами клієнтів. Покладіться на нас і забудьте про проблеми». Остання пропозиція може звучати, як виклик цієї самовпевненої компанії з батьківщини діда Мороза. Так хто ж вони такі, що б так безапеляційно стверджувати про нащі переваги і свої здібності та можливості? Хочете дізнатися про цей бренд побільше, тоді давайте продовжимо знайомство.

Від холодної весни 45 року до наших днів

Майже 75 років тому, в травні 1945 року, один фінський пан на ім’я Ерккі Паасикиви, організував в своєму місті компанію по виготовленню сантехнічної арматури. І з самого початку своєї, діяльності це виробництво було націлене тільки на якісну продукцію, на ті технічні рішення, які дозволяли зберегти енергію і заощадити воду.

Особливу увагу в компанії приділяли змішувачам, у виробництві яких фінські інженери і виробничники значно досягли успіху за весь час її існування. Адже ще в кінці минулого століття фірма Oras представила ринку електронні змішувачі безконтактного дії, що тоді було майже в дивину.

Обсяги виробництва росли і випуск нових марок відбувався в компанії постійно. Сьогодні, як і раніше, центральний офіс Oras Group знаходиться в місті Раума, в місті, де була заснована компанія.

А ось виробництва значно розширили свою географію, так як фірма приросла ще двома заводами. Причому, для зручності логістики, вони розташовані в різних країнах. Один в Чехії, в місті Краловице, інший в Польщі, в місті Олесно. Ну і звичайно, залишився завод в рідній фінської Рауме. А ось представництва компанії Орас розташовані в 20 країнах по всьому світу, і в цілому на підприємствах Oras Group працюють зараз більше 14 тисяч співробітників. Дійсно багато! Тепер стає зрозуміло, чому ця торгова марка є одним з лідерів на скандинавському ринку сантехпродукціі і досить відомим виробником в країнах Центральної Європи. А тепер ще й Східної Європи, так як ми впевнені, що продукцію брендів Oras і Hansa (це теж торгова марка цієї компанії) ви вже неодноразово зустрічали в Україні. Що ж, біографія у бренду «Орас» гідна, а якщо хочете конкретніше дізнатися про її продукції, тоді йдемо далі.

Змішувачі, як засіб економії, зручності і краси

Ми вже розповідали вам в попередніх статтях, що сантехнічний прилад, який поєднує в собі холодну і гарячу воду, тобто змішувач, придумав ще в кінці 19 століття знаменитий англійський вчений, лорд Вільям Томсон. Але то був двухкранний змішувач. А ось одноважелевий змішувач ввела в ужиток в п’ятдесятих роках 20 століття вже інша людина – американець Алекс Манукян, емігрант з колишнього СРСР.

Однак прогрес робить свою справу, і ось уже одноважелеві змішувачі перетворюються на справжні витвори технічного мистецтва. І в складні електронні вироби. Компанія «Oras Group» має до цього процесу безпосереднє відношення, так як в сегменті електронних і безконтактних змішувачів займає перші позиції на ринку. І це не дивно. Особливо з огляду на те, що безконтактні змішувачі сьогодні користуються величезною популярністю і успішно застосовуються, як у власних будинках і квартирах, так і в різних громадських місцях. Вони з однаковою ефективністю:

  • Економлять воду;
  • Економлять енергоресурси;
  • Покращують гігієнічні умови.

Особливе значення в компанії Oras Group надають питанням екології, пропонуючи споживачам різні варіанти виконання своїх виробів. У каталозі продукції ТМ «Орас» є і звичайні змішувачі, і змішувачі з живленням від батарейок або акумуляторів. Є прилади з живленням від мережі. А є і гібридні моделі, що поєднують у своїй конструкції гідності звичайних і безконтактних змішувачів. І всі вони якісно виконані, надійні, і з сучасним дизайном. Ось вам на замітку найпопулярніші безконтактні змішувачі від бренду Ораs:

  • Oras Optima;
  • Oras Electra;
  • IL BAGNO ALESSI One by Oras;
  • LA CUCINA ALESSI by Oras;
  • Oras Cubista;
  • Oras Medipro.

Це вони, коли вода (найцінніший ресурс на землі!), тече з змішувача довше, ніж потрібно, автоматично перекривають водний потік, як тільки ви забираєте руки. При цьому вони ефективно економлять і воду, і енергію, на її подачу. Крім того вони значно підвищують гігієнічну складову в будинку, не даючи бактеріям можливості поширюватися через ручки кранів і поверхню змішувачів. Адже те, що до таких змішувачів навіть не треба торкатися, додатково робить їх привабливіше та охайніше.

Ще один великий плюс безконтактних змішувачів ТМ «Ораs» – це простота в експлуатації та безпека. Особливо важливі ці параметри, коли в квартирі є літні люди і або діти. Для них простота і зручність не остання справа. А коли температура води в змішувачі регулюється і підтримується автоматично, і включається вилючаестся він без зайвих дотиків, а тільки від наближення рук і спрацьовування датчика, тоді клопоту менше і самим користувачам, і іншим мешканцям квартири.

Датчики для таких кранів розробляються і випускаються тут же, на заводах Орас, за власною запатентованою технологією PSD, з гарантованою точністю. Такі датчики реагують на найменшу зміну положення руки, керуючи потоком води навіть при мінімальних рухах.

Крім того, в століття смартфонів, природно розроблено спеціальний «розумний» додаток для них, що дозволяє дистанційно змінювати налаштування електронних змішувачів, відстежувати і записувати для аналізу всі основні параметри їх роботи.

Треба зауважити, що продукція Орас окремо випускається для кухонь, ванних кімнат, душових кабін, господарських і медичних установ, дачних і заміських будинків. А також для громадських місць. Для кожної локації існує свій дизайн, конструктивні особливості, і цінові коридори.

Важлива не тільки експлуатація, а й установка

Скільки разів ми стикалися з випадками, коли досить непогані в експлуатації сантехнічні вироби, були дуже складні при установці. Цю важливу деталь врахували конструктори Орас і практично всі вироби даного бренду можна охарактеризувати чотирма плюсами.

Перший – це простота в установці, так як застосовується новітня і теж запатованная система швидкого монтажу 3S. Вона була розроблена спільно з установниками-монтажниками і значно спрощує установку виробів, дозволяючи збільшити кількість встановлених виробів за одиницю часу в рази.

Друге – це спеціальна система контролю якості на всіх етапах виробництва для кожного виробленого приладу: змішувачів, супутніх виробів, душових систем, клапанів і т.п. А також ця система включає в себе повне післяпродажне обслуговування.

По-третє, всі вироби виготовляються відповідно до найвищих скандинавських стандартів, які гарантують всьому асортименту продукції, що випускається довгий термін служби.

І останнє – це вишуканий і витончений дизайн, виконаний в співдружності з «розумною» конструкцією. Тут дизайн є не тільки зовнішнім атрибутом змішувача, а й означає комфорт в його установці, і в зручності при користуванні.

Ось як буває

І наостанок, ще один факт, який говорить про бренд «Орас», що не менше, ніж вся його історія. Він і є частиною історії компанії, та її виробів. Це універсальний ручний душ Oras Bidetta, який став, мало не національним символом Фінляндії. Тому що фіни вже не уявляють собі життя без цього маленького душа, що знаходиться поруч з унітазом. В країні встановлено понад два мільйони таких душів, що перевищує тут навіть кількість фінських саун! (При населенні країни трохи більше п’яти мільйонів).

Цей душ для інтимних процедур придумав інженер цієї компанії ще в 60х роках минулого століття, і до сих пір його популярність не зменшується. Ручний душ назавжди змінив у фінів гігієнічні стандарти, і звичайно, ванні кімнати. Хоча конструкція душа постійно зазнає змін, і природно, у бік удосконалення та зручності. Сьогоднішній «розумний» варіант душа 21 століття, заснований на інноваційних технологіях, з автоматикою, термостатом, і з можливістю віддаленого розташування від унітазу.

Елементи маркетингового і рекламного просування цього продукту за останні 50 років теж стали в Фінляндії своєрідною легендою і завжди згадуються з посмішкою і ностальгією. Ось які, здавалося б, зовсім не пафосні події, а звичайні речі можуть стати частиною історії не тільки окремої фірми, а й цілої держави. Так буває, якщо ця фірма сумлінно працює і на країну, і на її громадян, і на свою репутацію. Як це багато років відбувається з компанією «Oras Group» – компанією, у якої після партнерства з нашим Сантехкомплект, сподіваємося, настане новий, ще більш успішний період свого розвитку. У всякому разі, ми цього їм бажаємо, і зробимо все, що це бажання втілилося в життя