Metalska industrija Varaždin

MIV – компанія, яку знає і поважає весь світ!

Як ви знаєте, в далекому 1991 році розпався не тільки Радянський Союз, але інші соціалістичні країни, наприклад, Югославія. Як після розпаду СРСР утворилися нові держави, так і з колишньої Югославії утворився ряд нових країн, і Хорватія – одна з них. Але історія хорватської компанії MIV налічує більше років, ніж історія молодої країни. Ось так, виявляється, буває, і не тільки в Хорватії. Зараз MIV, а це абревіатура, і компанія називається так за першими літерами – Металева Промисловість Вараждіна (невелике місто Вараждін знаходиться на півночі Хорватії) – провідний міжнародний виробник виробів трубопровідної арматури.

Зупинимося на основних етапах розвитку компанії MIV, тому що це завжди цікаво і повчально:

  • рік 1939 – відкрилася невелика ливарна фабрика в місті Вараждін;
  • рік 1954 – в цьому році почалося виробництво трубопровідної арматури, і було вибрано основний напрямок розвитку;
  • рік 1992 – вже в новій країні пройшла приватизація підприємства MIV, і цінні папери заводу почали звертатися на біржі;
  • рік 2000 – підприємство перетворилося на акціонерне товариство, що дало новий поштовх для розвитку;
  • рік 2007 – сталися потужні структурні перетворення і серйозні інвестиційні вливання у виробництво;
  • рік 2017- початок офіційної співпраці (дилерських відносин) з компанією «Сантехкомплект» Україна. (Ми включили в історію компанії цей пункт авансом, так як сподіваємося, що наша співпраця буде тривалим і плідним для розвитку наших підприємств).

ТМ « MIV » – це ефективність та інновації на всіх етапах водопостачання та водовідведення

Запірна арматура і фітинги зі сталі і чавуну для трубопровідних мереж – ось «залізна» візитна картка ТМ «MIV»! Ексцентрикові металоущільненні затвори на холодну і гарячу воду і пар, гідранти і засувки, запобіжні та зворотні клапани, а також багато сучасні інноваційні арматурні вироби, представляють продукцію цієї компанії, як одну з найбільш затребуваних на європейському і світовому ринках, і в тому числі в Україні . Наприклад, унікальний і рекордний для нашої країни метровий двоексцентриковий затвор DN1000, за допомогою компанії «Сантехкомплект» доставлений з Хорватії, недавно був встановлений одним з комунальних підприємств в трубопровідних мережах України!

Щоб зберегти свої позиції в конкурентному середовищі з виробництва трубопровідної арматури, а також збільшити зростання продажів на нових міжнародних ринках, компанія MIV постійно розвивається. Її наукові підрозділи розробляють нові продукти, а конструкторський та інженерний корпусу проводять модернізацію виробничих цехів і обладнання. Особливий напрямок в роботі компанії – це підвищення надійності продукції, постійний і посилений контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи з отримання сировини і до закінчення всіх технологічних процесів.

Сьогодні на підприємствах MIV працює майже 700 співробітників, і компанія має міцні налагоджені ділові зв’язки з партнерами і клієнтами в Азії, Європі та по всьому світу. Одне тільки те, що вироби трубопровідної арматури марки MIV поставляються на головні тепломережі і водоканали найбільших міст світу, на найпотужніші ГРЕС, ТЕЦ і АЕС, говорить багато про що! Турбінобудівні заводи і НПЗ, нафтохімічні і металургійні (виробництво чорних і кольорових металів) підприємства не обходяться без виробів цього прогресивного хорватського виробника.

Тільки факти . З 2007 року і по теперішній час компанія MIV постійно працює за системою 3-Р Проект, що означає Раціоналізація, Реорганізація і Реструктурування. Система якості MIV сертифікована по ISO 9001; 2008 і ISO 14000; 2004. Також у компанії є сертифікати PED 97/23 / ЄС та IPPS (Інтегроване запобігання та контроль забруднень), необхідні ГОСТи і різноманітні сертифікати якості для АЕС.

Якість – ось на що зробили основний упор фахівці компанії MIV

І ця ставка себе виправдала мільйонами проданих виробів і тисячами вдячних клієнтів і партнерів. Але забезпечення належного рівня якості вимагає чималих зусиль. На заводі MIV все починається з ретельного вхідного аналізу матеріалів, зокрема формувального піску для лиття, так як саме він визначає кінцеву якість виливки. Контроль сумішей форм і сердечників проводиться в спеціальній лабораторії суміші форм і серцевини, де бетоніт і суміш СО2 відчувають на міцність, проникність і вологість.

За умовами контролю далі кожна партія лиття проходить хімічний (15 елементів), і механічний аналізи (розтягнення, міцність, пружність, твердість), і вже потім кожен продукт проходить функціональний тест і випробування тиском; розмірний контроль і тест на герметичність; тест на покриття і NDT тест ( для зварних виробів).

Перевірка якості покриття – найважливіший етап в системі контролю якості продукції MIV, особливо для запірної арматури і фітингів з порошковим покриттям, що працюють в екстремальних умовах і агресивних середовищах.

Тільки факти .У MIV висока якість покриття епоксидного порошку підтверджується сертифікатом GSK щодо забезпечення специфікацій якості, контролю і випробувань Німецького інституту по забезпеченню якості та сертифікації.Треба відзначити, що вимоги до якості в GSK суворіше, ніж в аналогічних стандартах, а такий сертифікат видано тільки трьом світовим виробникам порошку і 18 компаніям з виробництва арматурних виробів. Даний сертифікат підтверджує, що MIV здійснює:

  • Постійний зовнішній контроль і контроль незалежною третьою стороною – Institut MPA Hannover;
  • Мінімум 2 TPI в рік (один оголошений і один неоголошений);
  • Повний процес нанесення покриття, який 100% контрольований і зареєстрований;
  • Постійний внутрішній контроль якості;
  • Безперервне корпоративне об’єднання і підготовку працівників.

Такий в даний час наш надійний партнер ТМ « MIV » – бренд, який виготовляє трубопровідні арматурні вироби для всього світу з відмінною якістю і за доступними цінами!