Magnaplast GmbH

Історія бренду, асортимент і переваги продукції

Торгова марка «Magnaplast« була зареєстрована в Німеччині в 1989 році. Сьогодні вона входить до складу німецької компанії з переробки пластмас і вважається визнаним лідером у виробництві каналізаційних систем. Продукція компанії відрізняється своєю високою якістю завдяки співпраці з кращими постачальниками сировинних матеріалів.

На особливу увагу заслуговує розвинена розподільна мережа і логістика «Magnaplast«. Компанія своєчасно задовольняє запити своїх клієнтів не тільки на території Польщі, а й усього Європейського Союзу. Виробник веде постійний діалог зі своїми клієнтами і допомагає зробити оптимальний вибір товарів для реалізації поставлених цілей.

Визначні дати в історії компанії

Розглянемо найбільш значущі дати в історії бренду:

 1. 1989 – рік заснування компанії і початок роботи першого заводу «Magnaplast». Місцем його будівництва став невелике німецьке містечко Емштек, розташований недалеко від Бремена. Завод займався виготовленням якісних елементів каналізаційних систем з пластмаси. Засновниками торгової марки вважається сім’я Остендорф, яка в подальшому стане власником одного з найуспішніших підприємств Німеччини;
 2. 1995 – рік злиття двох лідерів виробництва полімерних виробів «Uponor» і «Ostendorf». Підсумком такої співпраці стало відкриття другого заводу «Magnaplast» на території Польщі. Завод виготовляв елементи для систем зовнішньої і внутрішньої каналізації з полімерних матеріалів. Відкриттю другого заводу в значній мірі посприяв високий попит на продукцію компанії в країнах Європи, а також якість преміум-класу полімерних виробів що випускаються;;
 3. У 2000 році компанія «Ostendorf» викупила всі акції заводу в Польщі у свого компаньйона і стала одноосібним власником торгової марки «Magnaplast»;
 4. У 2003 році завод увійшов до складу холдингу «Ostendorf Kunststoffe», а продукція «Magnaplast» стала доступна всім країнам Європейського Союзу.

З 2014 року компанія «Сантехкомплект» займається дистрибуцією і реалізацією продукції «Magnaplast» на території України.

Сьогодні компанія «Magnaplast» має широкий асортимент продукції і постійно поповнює його за рахунок своїх інноваційних розробок і впровадження передових технологій в виробничі цикли. Важлива увага приділяється якості сировини, яка використовується і системам контролю за якістю одержуваної продукції. Завдяки такому підходу компанія знайшла визнання європейських і українських експертів.

Продукція компанії

Продукція «Magnaplast» – це труби, всілякі фасонні елементи для внутрішніх і зовнішніх робіт при будівництві дренажних, зливових і господарсько-побутових систем. Залежно від поставлених цілей клієнти компанії можуть придбати продукцію наступних серій:

 • HT plus – застосовується для створення внутрішніх каналізаційних систем з поліпропілену;
 • Skolan dB – посилені мінеральним волокном поліпропіленові труби і складові систем;
 • Ultra dB – безшумна каналізація для роботи всередині приміщень;
 • KG – елементи з матеріалів ПВХ для спорудження зовнішніх систем дренажу;
 • SC –  системи очищення стічних вод;
 • Magnacor –  двостінні гофровані труби, фітинги і дренажні колодязі, які застосовуються для зовнішніх робіт і виготовлені з полімерних матеріалів.

Серия ultra dB – внутрішня каналізація майбутнього

Попит на житло підвищеної комфортності зростає з кожним днем. Високі вимоги власників нерухомості і до каналізаційних систем. У старих будівлях, де такі системи зроблені з ПВХ труб, рівень шуму досить високий. Це може привносити в життя постояльців певний дискомфорт.

Для поліпшення якості життя людей компанія «Magnaplast» розробила цілу серію продукції шумопоглинаючої каналізації під назвою ultra dB. Виробляється продукція з поліпропілену з додаванням спеціальних мінеральних компонентів.

Труби цієї серії відрізняються багатошаровою конструкцією стінки: внутрішня поверхня має білий колір, а зовнішня – синій, обладнана спеціальною шкалою, яка спрощує монтаж. Гладка поверхня труб стійка до забруднень, тому на внутрішніх поверхнях трубопроводів не утворюються відкладення і засмічення.

Так як продукція серії ultra dB відповідає сучасним технічним вимогам і має відповідні сертифікати якості, то її можна застосовувати в лікувальних установах, школах, житлових будинках, комерційних і промислових будівлях. Це стало можливо завдяки винятковим властивостям продукції:

 • рівень шуму – до 16дБ;
 • конструкція – двошарова;
 • матеріал – поліпропілен з мінеральними добавками;
 • високий термічний опір – 950С;
 • стійкість до агресивних стоків – до 12рН;
 • монтаж – відкритий або в грунті.

Переваги каналізації «Magnaplast»

 1. Всі компоненти стійкі до ударів і всіляких зовнішніх впливів;
 2. За рахунок невеликої ваги і наявності сантиметрової шкали монтаж відбувається легко і якісно;
 3. Всі фасонні частини і труби виготовляються з сортів пластика, який піддається повній вторинній переробці;
 4. Тривалий термін експлуатації – до 50 років;
 5. Елементи систем відмінно поєднуються з іншими типами каналізації, наприклад, чавунної;
 6. Низький рівень шуму завдяки застосуванню нової конструкції елементів і використання мінеральних добавок з поліпропіленом;
 7. Широкий асортимент фасонних частин і труб;
 8. Наявність посилених каналізаційних компонентів Skolan dB.

В цілому торгові серії бренду «Magnaplast здатні задовольнити будь-які запити клієнтів як в цивільному, так і промисловому будівництві. Використовуючи системи каналізації «Magnaplast», ви отримаєте ефективну систему водовідведення на тривалі роки.