KMС

Новий партнер «Сантехкомплект» по запірній арматурі – південнокорейська компанія «КМС»!

Не можна сказати, що у компанії «Сантехкомплект» існує дефіцит в партнерах, що випускають запірну арматуру. Можна назвати десяток відомих європейських (і не тільки) брендів, офіційними дилерами яких наша компанія є ось уже багато років. Це і датський бренд «Danfoss» (Данфосс) і польська «Zetkama» (Зеткама), це італійський «T.i.S. Group »(ТІС) і ТМ« Honeywell »(Хоневел) з США. А знавцям напевно відразу ж прийде на пам’ять метровий DN1000 – унікальний і рекордний для України 2х ексцентриковий затвор хорватської торгової марки «MIV» (МІО), поставлений пару років назад нашою компанією на одне з комунальних підприємств країни. Але ось виробників арматури від одного з азійських драконів – Південної Кореї – в офіційних партнерах у нас ще не було. А ось тепер є, та ще й який – торгова марка «KMC CORPORATION»!

Завод «KMC CORPORATION» (КМС) був заснований в Південній Кореї ще в далекому 1984 році. Починалося виробництво з кульових кранів повнопрохідного типу, але потім, першими в країні отримавши сертифікат API 6D, тут почали розвивати розробку і виготовлення кранів для підземного використання. І ось вже через одинадцять років корпорація КМС отримує міжнародний сертифікат ISO 9001, і починає активне конструювання і виробництво спеціальних кульових кранів для газопроводів. А на самому початку століття Президент Південної Кореї особисто нагородив премією менеджмент корпорації КМС, «за постійні розробки і вдосконалення технологій при виготовленні запірно-регулюючої арматури в країні». І не даремно нагородив, так як вже в 2005 році більше половини всіх державних об’єктів Кореї зі сфери водо- і газопостачання, теплоенергетики, а також нафтохімічної і газової галузі, застосовували у себе крани, вироблені в «KMC Corporation»!

На даний момент корпорація КМС – це підприємства, що випускають продукцію в Південній Кореї, в Росії, і в Китаї, які оснащені новітнім обладнанням, і що працюють за самими передовими технологіями. Наприклад, південнокорейські заводи мають повний замкнутий цикл виробництва – від конструкторських розробок до тестових випробувань готових зразків.

У місті Yeoju-city, на загальній площі майже 60 тисяч м2 розташувався головний офіс КМС та всі її виробничі майданчики. Інший завод, трохи менше – розташований в корейському місті Asan-city, на території 33 тисячі м2.

Середньооблікова чисельність співробітників одного підприємства КМС становить від 100 до 130 осіб, а середній річний оборот – близько сімдесяти мільйонів американських доларів. Організував і досі очолює імперію КМС її беззмінний натхненник і керівник пан Chang-moo, Jung. Це завдяки його зусиллям і старанням продукція компанії має демократичну ціну, при високій надійності і відмінній якості. Вироби КМС поставляються в різні країни – Аргентину і Німеччину, Канаду і Казахстан, Саудівську Аравію і Бразилію, Австрію та Іран. Вдумайтеся, майже 170 тисяч кранів відправили на експорт логісти компанії тільки за останні п’ять років.

Продукція КМС потрібна і затребувана в Україні

При сьогоднішніх темпах житлового і промислового будівництва в нашій країні фахівці «Сантехкомплект» прогнозують стабільний попит на вироби нового азіатського партнера. Особливо з огляду на те, що «KMC CORPORATION» один з найбільших і авторитетних у світі виробників кульових кранів великих розмірів (є навіть Ду1600!). І у компанії багатий досвід проектування і виготовлення таких кранів для різних виробництв і комунальних потреб.

Тому основні вироби компанії КМС це:

  • Кульові крани для тепло- і водопостачання;
  • Крани кульові збірно-розбірні;
  • Крани кульові для природного газу.

Залежно від моделей і специфіки, вироби КМС можуть застосовуватися для трубопроводів з нафтою і природним газом, питною і гарячою водою, парою і хімічними елементами. Розкид параметрів робочого тиску у кульових кранів КМС – 42 Мпа, а середній термін роботи досягає тридцяти років.

Корпуси в цих кранах завжди робляться з різних видів стали – жароміцної, нержавіючої або легованої. Куля ж практично у всіх видах кранів виконанна з нержавіючої сталі, типу CF8 або CF8M. Особливо радимо звернути увагу фахівців на те, що запірний орган у корейських кранів виточений з цілісної болванки, на відміну від виробів інших виробників, де в основному використовують кулі зі сталі легованої з покриттям з хрому. А це значно впливає на експлуатаційні характеристики кранів, і зменшує їх термін служби.

За особливим вимогам замовників в компанії також індивідуально виробляють крани «на замовлення», наприклад повнопрохідні з повітряним клапаном, або скорочені, або з подовженим штоком, а то і з вертикальним редуктором, а також в доповненні з електроприводом або ковзаючою опорою. Хоча, як каже статистика, найбільшою популярністю і попитом на власному ринку, в Кореї, користуються суцільнозварні крани КМС, повнопрохідні і виконані під приварення.

Особлива система якості виробів і прогресивні технології виробництва, дозволяють корпорації КМС довгий час підтримувати заслужену репутацію виробника кульових кранів екстра-класу. Вся продукція цієї компанії в повній мірі відповідає Євразійським і світовим стандартам якості.

Співробітники «Сантехкомплект», мають серйозний багаж досвіду і знань в запірній арматурі, в разі необхідності, проведуть моніторинг продукції КМС і нададуть всю додаткову інформацію для кожного обраного вами вироби. З питань придбання продукції КМС звертайтеся в будь-яку з філій «Сантехкомплект»!