Imera

Viva « Imera »! Віва Італія!

Якщо хтось запитає, чи є у нас офіційний італійський партнер, то ми з задоволенням представимо 100% італійський бренд – компанію «Imera» (имер)!

На мальовничому перетині Середземномор’я і Європейської рівнини, у самого підніжжя Альпійських гір і берегів Адріатики, впевнено, по-хазяйськи, розташувалася холдингова корпорація «Zilio Industries» – корпорація, яка вважається вітриною нової індустріальної епохи не тільки в Італії, але і в Європі. Трохи більше сорока років тому була заснована ця корпорація, до сих пір продовжує багатовікові традиції народних ремесел та впроваджує сучасні промислові нововведення і дизайнерські вишукування. Торгова марка « Imera» – один з найвідоміших і розвиваються брендів холдингу «Zilio Industries».

Основні етапи становлення і розвитку ТМ « Imera»:

 • 1972 рік – в Італії був запущений перший завод з виробництва розширювальних судин для закритих гідравлічних контурів;
 • 2007 рік – компанія «Imera » зробила ребрендинг і вийшла на новий рівень розвитку;
 • 2011 рік – чотирма брендами, одним з яких є ТМ « Imera», заснована холдингова компанія «Zilio Industries»;
 • 2014 рік – почав роботу новий завод і новий штаб Friola di Pozzoleone, розташований в декількох кілометрах від міста Віченца.

З упевненістю можна сказати, що ТМ «Imera» ідеально поєднує масове промислове виробництво з якістю своєї продукції. Здається, що в їх роботі є щось унікальне, і, крім сильного технологічного імпульсу, ми завжди бачимо великий запас компетентності та досвіду кожного співробітника холдингу.

Північний схід Італії давно відомий славними підприємницькими можливостями, і разом з досвідом, винахідливістю і навичками, характерними ще для майстрових ремісничих крамниць, все це успішно передається сьогоднішньому поколінню фахівців. У холдингу все відбувається під пильним контролем персоналу: від роботизації виробничих ліній до вдосконалення технологічних процесів. Фахівці постійно готові внести зміни в програмну і апаратну частини технологій виробництва кінцевого продукту.

Знаменита ТМ «Imera» розширювальними судинами для опалення та сонячних систем, різноманітними автоклавами і гідроакумуляторами зі змінними мембранами. Розширювальні баки ТМ « Imera» обсягом до п’яти тисяч літрів відповідають всім вимогам щодо якості і проходять повномасштабну перевірку на кожному етапі технологічного процесу. Вся продукція ТМ «имер» сертифікована в Україні і отримала Сертифікат якості TUV ISO 900: 2001.

Можна без перебільшення констатувати, що в компанії «Imera» все бізнес-процеси здійснюються відповідно до високих стандартів планування та організації виробництва.

Як все організовано і працює

На заводах « Imera» ви зустрінете новітні технології прийому та підготовки замовлень; сучасні, роботизовані, ефективні конвеєрні стрічки; автоматизовані пристрої для упаковки виробів; прилади для аналізу якості кожної деталі в процесі її виробництва. Так, на заводах «Zilio Industries» все говорить про передових технологічних інноваціях, і серйозні виробничі потужності повсюдно сусідять зі скрупульозним контролем якості. Завдяки спеціальній системі розпізнавальних штрих-кодів відділ контролю «Zilio Industries» постійно відстежує процес виготовлення і завжди знає, на якому щаблі виробництва знаходяться вироби, що виготовляються, може дистанційно здійснити упаковку і передачу вироби на склад.

Всі бізнес-процеси в «Imera» проходять відповідно до власних стандартів і в суворій послідовності:

 1. Надходження замовлення;
 2. Облік замовлення і зворотний зв’язок;
 3. Обробка документації та інженерна підтримка виготовлення;
 4. Виробнича стадія;
 5. Транспортні процедури.

Виробничі процеси на заводах компанії « Imera» відбуваються так:

 1. Отримання і аналіз замовлення;
 2.  Доопрацювання та налагодження організації виготовлення замовлення;
 3.  Комплектація – сортування окремих елементів в спеціалізованих цехах;
 4.  Контроль виробництва, включаючи відповідність існуючим стандартам і підтвердження якості виробів;
 5.  Організація упаковки і належного зберігання виробів;
 6.  Опрацювання маршруту і доставка замовлення клієнта.

Ми бачимо, що в «Imera» чітке планування і виконання виробничих і бізнес-процесів вважаються основними. Але найважливіше те, що в компанії розуміють, як по-справжньому швидко задовольнити потреби клієнтів і одночасно залишатися варіативними і максимально продуктивними!

Понад рік компанія «Сантехкомплект» є офіційним і успішним дилером ТМ «Imera» – практично еталонного бренду в області конструктивної інженерії розширювальних судин. Ми можемо професійно оцінити і підтвердити успіх і заслужену повагу, яке придбав бренд і в Україні, і в європейських країнах за всі роки свого існування. Щира турбота і задоволення всіх запитів покупців якісної і надійної продукцією, реальний захист навколишнього середовища при виробництві – все це робить продукцію ТМ « Imera » престижної, затребуваною і сучасної.