HeatOn

Торгова марка Heaton: знайомство з продукцією та виробництвом

Під брендом Heaton протягом багатьох років успішно випускаються і реалізуються сталеві опалювальні прилади. Належить ця торгова марка компанії «Сантехкомплект». Продукція виготовляється в двох виконаннях: звичайному та гігієнічному. Більш детально про виробничі потужності та переваги випускаються радіаторів поговоримо далі.

Виробничі потужності і особливості

Цей бренд володіє широким модельним рядом опалювального обладнання, яке відповідає сучасним технологічним стандартам якості і безпеки. Продукція під брендом Heaton виготовляється в Туреччині, а ось Heaton Euro в Польщі. Виробничі потужності в Туреччині відносяться до концерну Eleks, який входить до складу Elginkan Group. Завод в Польщі – це фінський концерн Purmo. Але незалежно від місця свого створення сталеві радіатори однаково маожуть похвалитися преміум якістю і високими технічними характеристиками.

Сталеві опалювальні прилади виробляються за рахунок технології штампування, а також точкового і суцільного шовного зварювання з використанням холоднокатаної сталі. Для технологічного процесу використовується сучасне німецьке обладнання, а вся продукція відповідає стандарту EN 422. На завершальному етапі виробництва сталеві радіатори піддаються контролю якості. Він складається з опресування батарей на герметичність, для цього застосовується тиск, що дорівнює 13 бар. Якщо конструкція не витримує заданий параметр, то її відбраковують. Висока якість продукції – це питання престижу компанії «Сантехкомплект».

Особливістю радіаторів Heaton можна назвати використання змішаного конвективно-випромінюваного способу тепловіддачі. За рахунок спеціальних елементів оребреіння з п-подібною формою, вдається досягти найбільшого ефекту від конвекції і зробити показник теплового потоку максимальним.

Також варто відзначити високоякісне покриття приладів, яке дозволяє зберігати привабливий зовнішній вигляд на тривалий час. Його висока якість реалізується за рахунок скрупульозної обробці перед початком фарбування. Спочатку виконується обробка грунту хімічними сумішами, а далі, способом порошкового напилення, наноситься епоксидна емаль марки RAL 9010. На завершальному етапі продукція відправляється в спеціальну піч для затвердіння.

Переваги

  • Висока ефективність. Досягається завдяки реалізації змішаного конвективно-випромінюваного способу обігріву;
  • Преміум якість. Опалювальні прилади виготовляються з якісної холоднокатаної сталі за допомогою сучасних технологій штампування і зварювання. Отримана продукція відповідає європейським стандартам якості;
  • Естетика. За рахунок використання якісного покриття сталеві радіатори Хітон мають не тільки гарний зовнішній вигляд, але і довготривалий захист від зовнішніх впливів. Багато в чому якість такого покриття залежить від заходів, що передують фарбуванню, на які виробник приділяє особливу увагу;
  • Широкий вибір асортименту. По висоті модельний ряд має позиції 300, 400, 500мм, а по довжині від 400 і до 2000 мм. Така різноманітність дозволяє укомплектувати будь-які приміщення, починаючи від маленьких віталень і закінчуючи великими актовими залами. Виробнича лінійка має серії 11, 22, 33, що говорить про кількість панелей і конвекторів;
  • Низька теплова інерція;
  • Прийнятна ціна в порівнянні з біметалевими та алюмінієвими аналогами;
  • Тривала гарантія (до 12 років);
  • Простота установки. Для монтажу необхідний кронштейн, який за допомогою дюбелів кріпиться до стіни. Потім на нього навішується опалювальний прилад і підключається до системи опалення.

Підсумок

Сталеві опалювальні прилади торгової марки Heaton стануть чудовим рішенням для систем опалення різних видів будівель. За рахунок їх низької теплової інерції можливе якісне автоматичне або ручне регулювання за допомогою термоголовок. Це дозволить почувати себе в приміщеннях комфортно і ефективно використовувати енергоресурси.