ГЗ

Підприємство ГЗ ЕЛЕКТРОПРИВІД спеціалізується на випуску багатооборотних і однооборотний електроприводів для запірної і запірно-регулюючої арматури. Колектив нашої компанії складається з досвідчених інженерів, які раніше працювали в спеціалізованих НДІ (НІПІГОРМАШ, г. Екатеринбург, і НИИАТ, м.Москва) і фахівців, які добре знають ринок електроприводів.

Конструктивні вузли і елементи, використані в серійному електроприводі ГЗ, ґрунтуються на традиційних і відпрацьованих в даній галузі підходах.

Крім цього, функціональність серійного приводу ГЗ можна збільшити в залежності від запитів різних груп споживачів. Ми готові запропонувати рішення для різних умов експлуатації електроприводу – від найпростіших і традиційних до сучасних систем АСУ ТП. Особливу увагу наші інженери приділяють не тільки якістю використовуваних в електроприводі деталей і вузлів, а й фінальне складання та налаштування, так як саме від цього, останнього, етапу в значній мірі залежить стабільна і надійна робота вироби і поєднаної з ним арматури.

Електроприводу ГЗ дали високу оцінку виробники запірної арматури і експлуатуючі організації.