Giacomini

«GIACOMIN I » – з Італії з любов’ю і майстерністю

«GIACOMINI» (Джакоміни) – провідний італійський бренд і виробник сантехнічної продукції, яка користується заслуженою повагою і підвищеним попитом в усьому світі. А ще «GIACOMINI» – офіційний і перевірений партнер на Апеннінському півострові, з яким у компанії «Сантехкомплект» існують дилерські відносини.

Ми давно помічали, що багато виробників сантехніки мають італійське походження, і навіть висловили припущення, що ця «спадковість» йде з давніх часів – з століть «до нашої ери». Адже дійсно, перші акведуки Вічного міста були прообразом сьогоднішніх водопровідних і каналізаційних систем.

Знаєте, яка концепція торгової марки « GIACOMINI»? Ні. А слоган? Теж немає. «WATER E-MOTION” – кажуть в цій компанії, що буквально означає – головною рушійною силою всієї земної є вода. І адже це правда, так як саме з водою приходять до нас здоров’я, комфорт, та й саме життя. Ось тому в « GIACOMINI »хочуть, щоб їх продукція була всюди, де присутня вода гаряча або холодна, чиста або технічна.

Це цікаво: Сьогодні компанія «GIACOMINI» має товарообіг близько 195 мільйонів євро, з яких 3 4 суми відносяться до світових ринків. У концерну 3 італійських заводу і 18 зарубіжних дочірніх підприємств, де майже 1000 фахівців кожен день обробляють 70 тонн латуні.

У компанії стверджують, що в майбутньому буде більше будинків і виробництв, де вода, світло і енергія будуть використовуватися більш раціонально і відповідальніше, і тому хочуть стати провідною корпорацією в виготовленні систем і виробів, де використовується вода: будь то прилади для опалення або охолодження приміщень, пристрої для контролю та управління витратами води або енергії, і навіть пристосування, які застосовують воду для гасіння пожеж і боротьби з вогнем. Адже і не просто хочуть, а все роблять для досягнення своєї мети!

«GIACOMINI» – від п’ятдесятих років минулого століття до наших днів

Думаємо, не можна повністю зрозуміти філософію компанії, якщо не знати її історію. Адже саме від того, як розвивалася компанія в минулому, можна буде спрогнозувати її зростання в майбутньому. Перед вами сім кроків «GIACOMINI», де кожен крок довжиною в десятиліття …

  • 50-і роки XX -го століття. В італійському місті Сан-Мауріціо-д’Опальо Альберто Джакоміни заснував невеликий завод по виробництву виробів для сантехнічної галузі.
  • 60-і роки XX -го століття. Відкрито філію в німецькому місті Вальдбрель, а в кінці десятиліття для контролю виробів і нових розробок була введена перша наукова лабораторія.
  • 70-і роки XX -го століття. У корпорацію вливається штампувальний завод, розташований в Вероні. «GIACOMINI» перетворюється в виробника комплексних установок і реорганізується в акціонерне товариство.
  • 80-і роки XX -го століття. Випускається лінія терморегулювальних клапанів і термостатичних головок. Проходить сертифікація BSI, що підтверджує орієнтацію «GIACOMINI» на підвищення якості за рахунок формалізації процесів контролю.
  • 90-і роки XX -го століття. Створюється завод пластмас для виготовлення труб і арматури з технополімера. Тоді ж запускається програма «GIACOMINI-консалтинг» з семінарами навчання для користувачів: надаються консалтингові послуги та технічна підтримка.
  • 2000-і роки. Базове підприємство в Сан-Мауріціо-д’Опальо допроектувати і укрупнено відповідно до вимог часу. У ньому встановлені сучасні технологічні установки і камери.
  • 2010-і роки. Відкриваються нові філії «GIACOMINI» в Азії і в Америці. Компанія отримує інтегрований сертифікат якості відповідно до стандартів UNI-EN ISO 900 і подібними. «GIACOMINI» стає одним зі світових корифеїв виробництва виробів і систем водопостачання, кондиціонування і опалення.

Системний підхід до управління і обліку енергоресурсів

Інтерес до енергетичних питань лежить в основі роботи «GIACOMINI». І слоган, і фірмовий червоний колір логотипу – все говорить про те, що першочерговими завданнями тут є рішення проблем оптимізації витрати енергії, контролю та управління гарячими і холодними потоками води.

Модулі, малі теплові пункти, збірні блоки, концентратори для збору даних, лічильники тепла і води – всі ці розробки фахівців «GIACOMINI» покликані забезпечити максимальну ефективність роботи сантехнічних комунікацій і функціонування будинків, особливо з урахуванням того, що сьогодні окремий багатоквартирний будинок хоче самостійно розраховуватися за реальне енергоспоживання, воду або опалення. Продукція та конструктивні рішення «GIACOMINI» дозволяють поєднати вигоди індивідуальної та централізованої систем водопостачання та опалення.

Випромінюють підлоги і стіни. Завдяки природним фізичним процесам випромінювання, тобто віддачі тепла або холоду, в компанії розробили свої випромінюють системи. Вони повністю безпечні для здоров’я людей і максимально енергоефективні. Фахівці «GIACOMINI» використовують буквально кожен квадратний дециметр, щоб надати комфортне (особливо в порівнянні зі звичайними системами) опалення приміщень або кондиціонування повітря. Сучасна терморегуляція дозволяє створити однакову температуру в різних кімнатах і автоматично постійно підтримувати потрібний клімат.

Це цікаво: Десь між Перу і Болівією, на священній землі інків, у легендарного озера Тітікака розташований гостинний і затишний готель «Titilaka». Все в цьому готелі орієнтоване на енергозбереження, так як системи кондиціонування в ньому спроектовані і поставлені кампанією «GIACOMINI». Якщо будете там – обов’язково перевірте цей факт.

Водопостачання: пристрої для розподільних систем і водопроводів.  Завдання компанії в даному секторі – надати кінцевому споживачеві безпечне для здоров’я споживання води і її економію. Гігієнічні системи «GIACOMINI» прості в установці, надійні і відповідають найвищим стандартам якості на національному та світовому рівні. Крім колекторів і фітингів, труб і відсічних клапанів, що використовуються в кожній сантехнічної системі, тут виготовляють спеціальні пристрої, які здатні захистити будь-яку систему водопостачання. До таких виробів відносяться зворотні і редукційні клапани, а також термостатичні змішувачі та подібну унікальну арматуру.

Газопостачання. У «GIACOMINI» не тільки добре розбираються в рідких середовищах, але і в газових теж. Завдяки досвіду роботи з водою, були розроблені пристрої, які успішно застосовуються для безпечної подачі газу при обігріві будівель і приміщень. Так, система газорозподілу Multigas крім багатошарових труб різних діаметрів доукомплектована широким спектром фітингів та інших спеціальних компонентів для безпечного транспортування газу.

Це цікаво: Один з головних проектів за останнє десятиліття на Кавказі – це Олімпійський стадіон в Баку, столиці Азербайджану, побудований 2015 році. У його сучасної конструкції теж використовуються протипожежні системи (Fire Protection) і системи водопостачання (Water Management) компанії «GIACOMINI».

Поновлювані джерела енергії з компонентами для сонячних систем і систем на біомасі. Безкоштовна енергія сонця в системах «GIACOMINI» не тільки знижує витрати на опалення, але і вносить величезний внесок в охорону навколишнього середовища. Завдяки таким пристроям сонячного опалення знижуються шкідливі викиди СО2. Для нового напряму (альтернативного традиційним) котлів на біомасі в компанії розроблені пристрої безпеки та регулювання, які забезпечують системам на пеллетах, деревних брикетах і відходах ефективне і довгострокове функціонування.

Протипожежна арматура . Вода завжди була найдієвішим і найдешевшим засобом для боротьби з пожежами. У «GIACOMINI» вже більше 40 років виробляють професійні протипожежні компоненти, і системи з таких компонентів успішно функціонують в аеропортах і на стадіонах, в лікарнях і торгово-розважальних центрах в різних містах світу. Якість цієї техніки підтверджують міжнародні сертифікати UL FM і сертифікати найвимогливіших департаментів пожежної безпеки, таких як Нью-Йорка або Лондона.

Це цікаво: Елементи протипожежних конструкцій бренду «GIACOMINI» використовуються сьогодні в найвищому на планеті хмарочосі Бурдж-Халіфа в Дубаї (ОАЕ). Його висота 828 метрів, в ньому 163 поверху. Ось для таких екстремальних умов будівельники та інженери з безпеки вважали за краще вироби торгової марки «GIACOMINI», що говорить багато про що.

Чотири основні положення стратегії «GIACOMINI» також близькі і компанії «Сантехкомплект»: клієнти, продукція, прибуток і люди – ці цінності, проголошені італійською компанією, є пріоритетними протягом багатьох років і допомогли досягти тих висот, на яких наш партнер «GIACOMINI» знаходиться сьогодні.