Georg Fischer (+GF+)

Georg Fischer (+GF+): глобальний підхід, локальні розв’язки

Georg Fischer (+GF+) є одним з найбільших у світі виробників пластикових труб. Компанія розробляє, виробляє і реалізує широкий асортиментний ряд трубопровідних систем і компонентів, які використовують в усьому світі для безпечного транспортування води й газу, а також систем кондиціювання. Продукція бренда задіяна в трьох основних сегментах:

 • будівництві
 • комунальному господарстві
 • сільськогосподарської галузі.

Товари компанії сертифіковані, відрізняються високою якістю, оптимальною вартістю, простотою в обслуговуванні. Їх вибирають професіонали в більш ніж 70 країнах світу. Бренд поєднує 124 компанії.

Приклади продукції, що випускається

Компанія випускає величезний асортименти продукції: багатофункціональні термо-повітряні шланги; ПВХ, волоконні труби й фітинги і т.д. Усього більше 10 000 видів різних найменувань.

Наприклад, поліпропіленовий трубопровід, у тому числі армований, ПВХ і ППР каналізаційні труби й фітинги, а що також користується величезним попитом безшумна каналізація Silenta.

Поліпропіленові (PP-R) труби й фітинги +GF+ можуть використовуватися для передачі гарячої й холодної води в будинках і в системах обігріву підлог і центрального опалення, а також у якості повітропроводів і в інших цілях. Вони відрізняються особливою стійкістю до високих температур, тиску, крім того, ці труби придатні для подачі питної води. Вироби +GF+ AQUASYSTEM виготовляються з рандом-співполімеру поліпропілену (PP-R). Цей матеріал відрізняється еластичністю, твердістю, герметичністю, міцністю при стискуванні, особливою стійкістю до високих температур і екстракції. Саме ці особливості роблять AQUASYSTEM однією з найбільш досконалих з технологічної точки зору систем на ринку.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТРУБ І ФІТИНГІВ Georg Fischer (+GF+)

 • Відсутність гідроударів і мале падіння тиску.
 • Тривалий термін служби в агресивних робочих умовах.
 • Простота й економічність монтажу.
 • Гігієнічні, нетоксичні й экологічні.
 • Не піддані корозії й/або заростанню
 • Не деформуються й не протікають. Застосовуються в будь-яких житлових, промислових будівлях, лікарнях, готелях, офісах, резиденціях.

Історія 

 

Компанія Hakan Plastik була заснована в 1965 році в Туреччині. З моменту створення вона постійно розширює свою присутність на ринку виробництва та продажу систем пластикових труб з акцентом на інноваціях.

У 2002 році Hakan Plastik інвестувала в створення сучасного підприємства в одній з трьох найбільших промислових зон в Туреччині – Çerkezköy Industrial Zone. Щоб збільшити свої виробничі потужності, компанія відкрила другий об’єкт в 2012 році на території Şanlıurfa. Обидва об’єкти займають площу 170 000 кв.м.

У 2013 році провідний виробник пластикових труб в Європі і на Близькому Сході HAKAN PLASTİK і провідний світовий виробник трубопровідних систем швейцарська компанія GEORG FISCHER об’єднали свої зусилля в підкоренні даного сегмента ринку. 

Для інформації: GEORG FISCHER, заснована в 1802 році зі штаб-квартирою в Швейцарії, складається з 125 компаній, 45 з яких – виробничі потужності. Присутній в 32 країнах з робочою силою в 14 400 співробітників. У 2012 році компанія виробила продукції на 3,6 млрд. Швейцарських франків.

Сьогодні +GF+ у Туреччині працює на двох виробничих об’єктах, оснащених новітніми технологіями виробництва. Компанія має 6 регіональних відділень, офісів і складів. Посідає перше місце серед 500 найбільших підприємств країни у всесвітньо відомому престижному рейтингу Fortune 500.

Продукція +GF+ сертифікована BVQI, ISO 9001 та ISO 14001. В результаті ретельного підходу до контролю продукції, що випускається, безперервних досліджень і розробок, якість систем +GF+ підтверджено міжнародними сертифікатами.

Компанія приділяє першорядну увагу використанню найвищих стандартів в технологічному процесі для виробництва зручних, універсальних трубопровідних систем і компонентів в різних матеріалах.

Політика в області досліджень і розробок

Компанія продовжує дослідження і розробки, щоб кожен рік додавати в свій портфель більш якісні продукти. Основна мета діяльності:

 • розробити продукти, які дадуть найкраще рішення для потреб клієнтів і ринку;
 • проектувати продукцію найвищої якості, готову для впровадження в найкоротші терміни;
 • структурувати прес-форми і штампи відповідно до стандартів і технічних характеристик;
 • сформувати базу даних технічних креслень і штампів;
 • створювати нові технології для підвищення продуктивності і якості;
 • успішно конкурувати і досягти найвищого технологічного рівня виробництва в світі.

Політика в галузі навколишнього середовища

 • незмінно контролювати і зменшувати екологічні наслідки, які можуть виникнути у виробничій діяльності,
 • ефективно використовувати сировину, енергію і природні ресурси,
 • особливий акцент на використанні у виробництві вторсировини.

Перспективи розвитку

На новорічному святковому заході СЕО +GF+ в Туреччині, президент представництва по регіону Близького Сходу Besler Batuhan охарактеризував 2017 рік, як успішний для компанії, дав інформацію про виконану роботу і розповів про плани на 2018 рік.

Я можу сказати, що це був вдалий рік. До початку 2017 року ми збільшили обсяг інвестицій приблизно на 30%, змінивши управління всередині компанії і отримавши фінансово сильне виробництво. Ми збільшили активність на внутрішньому ринку, хоча і не змогли досягти максимальної продуктивності, яку хотіли направити на експорт. Однак, вийшли на нові ринки збуту і зміцнили свої позиції на ринках, які у нас вже є. Це призведе до більш ефективного і стійкого зростання експорту в майбутній період

– зазначив він. 

Також Besler підкреслив, що нещодавнє злиття прискорило багато процесів, поліпшило інфраструктуру компанії, промислові додатки, інструменти моніторингу та підвищення продуктивності, які триватимуть і в новому році.

У 2016 році ми визначили наші власні пріоритети відповідно до цілей Стратегії-2020 року, оголошеними Georg Fischer, які будуть впроваджені в усіх компаніях по всьому світу. Ми успішно інтегрували GF Strategy-2020 на процеси GF Hakan Plastik і отримали високі нагороди в бізнесі і визнання

– розповів Besler.

У 2018 році продовжаться фінансові вливання в людські ресурси, технології виробництва і канали продажів Georg Fischer (+GF+), щоб навіть перевершити очікування клієнтів.

Говорячи про те, що інвестиції, які внесли в 2018 році, також будуть сприяти розвитку галузі, Besler зазначив, що особлива увага приділятиметься підготовці та технічного консалтингу. 

Компанія прагне не тільки просувати або продавати продукти +GF+, а й надавати системні рішення, які найкращим чином відповідають потребам проектів.

Крім того, один із трендів сучасного будівництва – зведення будівель по типу «Тихі будівлі». Положення про захист будівель від шуму провідні будівельні компанії будуть дотримуватися в плані будівництва та експлуатації у всіх видах споруд.