F.A.R.G.

Повний F.A.R.G. італійських сантехніків чи знову “Made in Italy”

Mámma mía! – вигукне наші читачі – знову італійський бренд. Так, наш новий перспективний партнер, продукцію якого ми починаємо просувати на українському ринку – торгова марка F.A.R.G.

Це фірма з міцною італійської пропискою в провінції Навара, компанія, яку ви могли знати під колишньою назвою “Rubinetteria Conton”. Але в далекому 1996 році, її директор Джампьеро Контон і інші керівники компанії, вирішують зосередити свої основні виробничі зусилля в сантехнічної галузі на виготовленні поплавцевих клапанів з мідними і пластиковими сферами. Як показало життя, вони не прогадали, прийнявши таке рішення, особливо з огляду на низьку конкуренцію в цій сфері в той час. І ось уже колишня ТМ “Rubinetteria Conton” змінює назву і перетворюється в новий бренд “F.A.R.G.”, який успішно розвивається, залучає інвестиції, і знову розширює асортимент виробів, що випускаються. Підтверджуючи якістю виробництва свої позиції F.A.R.G. спочатку зміцнюється на внутрішньому ринку, після чого, вміло розвиваючи партнерську мережу, швидко завойовує і зовнішні. Не дарма сьогодні компанія розкинулася на п’ятнадцяти тисячах квадратних метрів, третина з яких відведена під виробничі потужності, а решта під відповідну інфраструктуру.

Продукція F.A.R.G. сантехнічна і навіть специфічна

В даний час основні вироби компанії можна розділити на чотири групи, поплавкові клапани з яких все так же залишаються на першому місці за обсягом виробництва і прибутку.

Поплавкові клапани

Понад двадцять варіантів цих виробів випускається під брендом F.A.R.G. І кожне зі своїми особливими характеристиками і можливостями. Основне призначення цієї продукції – забезпечення автоматичної підтримки заданого рівня рідини в вентильованого відкритою або закритою ємності. Поплавкові клапани можуть застосовуватися для наповнення водою баків і резервуарів систем водопостачання, які використовуються, наприклад, при гасінні пожеж.

Латунні фітинги

Косинці, муфти, контргайки, трійники і т.п. вироби, що служать для з’єднань трубопроводів, є самостійним напрямком виробництва компанії. Вони затребувані на ринках за рахунок високої якості виготовлення і довговічності експлуатації.

Компоненти сантехнічних систем

Сюди відносяться випускаються з початку століття різноманітні редуктори тиску, клапани підживлення, самопромивние фільтри і навіть манометри.

Декоративні садові крани

Крани «під старовину» для садових ділянок і котеджів. Красиві, литі, типу «Відродження» або «Імперія», з кран-бутсами, декоративними розетками, аератори і нажімнимі кнопками, вони прикрасять будь-який заміський будинок і додадуть йому атмосферу часів Римської імперії.

Дизайн і якість – ось основний секрет успішних продажів

Будь-яке виробництво починається з розробки та дизайну, а ось наскільки вони будуть вдалими, настільки може бути і вдалою майбутнє життя вироби. Ми ж пам’ятаємо: зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Виробники торгової марки F.A.R.G. цей «секрет» зрозуміли давно, тому сьогодні успішно використовують при конструюванні і дизайні виробів всі можливості комп’ютерних технологій, включаючи 3D моделювання. Це дозволяє врахувати всі вимоги клієнтів і відстежити можливі дефекти кожного компонента ще до виробництва, на самій початковій стадії.

Таке ж ретельне увага приділяється в компанії якості продукції та елементів контролю. А також сервісного обслуговування на всіх його етапах. Крім того, менеджмент F.A.R.G. постійно стежить за відповідністю структури компанії високого рівня організації виробництва і технологічної дисципліни. Тут швидко враховуються всі рекомендації Європейських стандартизаційних органів, а отриманий міжнародний сертифікат ISO 9001: 2008 тільки підтверджує відповідність продукції загальноєвропейським нормам і потребам клієнтів.

Придбати продукцію бренду F.A.R.G. ви можете в будь-якому з філій Сантехкомплект, а наші менеджери із задоволенням розкриють вам всі подробиці її застосування