Enolgas

ENOLGAS – це марка довіри з 50-річним досвідом

Італійська компанія ENOLGAS BONOMI S.p.A. вважається провідним виробником запірної арматури для сучасних трубопроводів і домашньої автоматизації. Сьогодні ENOLGAS – це не тільки перевірений італійський бренд. Це концерн з диверсифікованою пропозицією товарів, з сильною присутністю на міжнародному ринку, з продукцією, що відповідає стандартам і законодавчим вимогам, з акцентом на міжнародні стандарти якості, європейські директиви і норми газового комітету Італії.

Зануримося в історію

Компанія ENOGLAS була заснована в 1960 році в провінції Брешіа, в місті Лумеццане. Це був невеликий сімейний бізнес, який спеціалізується на виробництві арматури, латунних клапанів для газової і харчової промисловості. Але продукція ENOLGAS мала такий успіх, що керівництво вирішило розширити асортимент і приступила до випуску клапанів, кранів для мереж розподілу природного газу та сучасних водопровідних систем.

Завдяки сучасному передовому виробництву, інноваційним рішенням, слідуванню міжнародним стандартам, компанія змогла зарекомендувати себе не тільки на внутрішньому, а й на європейському ринках. Саме тому ENOLGAS в наші дні експортує близько 55% продукції в усі куточки земної кулі, а це понад 60 країн світу. Наявність сертифікатів стандартів UNI / TS 11344 та ISO 17484, ISO 9001 CISO / ICIM, IONET, а також PED-97/23 / CE-MODLE / H дозволяє компанії співпрацювати з найвідомішими об’єднаннями інженерних галузей, надавати послуги і продукцію найбільшим індустріальним комплексам Італії .

Номенклатура ENOLGAS: є все для всіх

Італійський бренд пропонує розширений асортимент продуктів в декількох спеціальних підрозділах: латунні клапани, сталеві клапани і система автоматизації. Арматура ENOLGAS Bonomi характеризується наявністю численних патентів, як італійських, так і міжнародних. Постійний нагляд і систематичні перевірки відділу контролю дозволяють гарантувати стабільно високу якість і здійснювати підвищення експлуатаційних, технічних характеристик продукції, що випускається.

В даний час в асортимент продукції входять:

 • вбудовані газові крани;
 • системи обліку;
 • кульові газові крани з латуні;
 • запобіжні газові клапани;
 • системи безпеки води і домашньої автоматизації;
 • гнучкі газові шланги та фітинги;
 • кульові крани під манометр;
 • зворотні клапани;
 • електричні і пневматичні приводи;
 • кульові крани водяні з латуні;
 • кутові крани кульові;
 • крани моторизовані;
 • фітинги, засувки, фільтри.

До найсучасніших інноваційних розробкам відносять:

 • Безперервні системи домашньої автоматизації та безпеки водопостачання. ENOLGAS розробляє і виробляє широкий спектр систем безпеки цивільних і промислових гідравлічних систем. від латунного крана до систем запобігання та виявлення.
 • Безперервні системи обліку, ETS тепловий насос. Системи обліку ENOLGAS призначені для розподілу тепла і гарячої води для абонентів централізованих систем, забезпечуючи регулювання і підрахунок витрат палива.
 • Безперервні пневматичні та електричні приводи. ENOLGAS надає комплексні рішення для управління з’єднаннями користувачів, пропонуючи модульні системи, просту і швидку установку, не нехтуючи якістю.

Розробки для газопостачання

Рішення для розподілу і безпеки побутового газу ENOLGAS включають номенклатуру, починаючи від простого латунного клапана і закінчуючи дизайнерськими рішеннями, такими як лінійка газових кранів для кухні Ingastyle.

ENOLGAS пропонує широкий вибір арматури, яка може задовольнити найрізноманітніші потреби в області розподілу газу як в побуті, так і в промисловості.

Всі продукти серії gas ENOLGAS відповідають найсуворішим національним і міжнародним стандартам безпеки і якості, а каталог газових клапанів дозволяє знайти ідеальне рішення для кожної потреби.

Системи безпеки води

ENOLGAS розробляє і виробляє повний спектр компонентів та систем для створення цивільних і промислових систем водопостачання та опалення. Каталог латунних клапанів охоплює всі потреби, навіть самі конкретні, наприклад, виробництво гідротермосанітарних установок.

Система LDS (система виявлення витоків) дозволяє захистити будинок від прихованих втрат і повеней.

Промислова і домашня автоматизація

ENOLGAS вже давно приступила до шляху раціонального використання енергії в якості кордону енергозбереження, екологічної поваги і комфорту житла.

Сьогодні спецвідділ активно розробляє інтегровані системи для домашньої і промислової автоматизації, що дозволить перейти компанії на новий рівень.

Високі навички мехатроніки дозволяють розробляти пристрої, здатні адаптуватися до різних потреб, які сьогодні вимагає ринок: від лічильників тепла, систем регулювання і температури до найскладніших систем інтегрованих в тепловий насос для управління комфортом житла.

Enolgas присутній на ринку з технологічними проектами, які допомагають кваліфікувати виробництво, продукти, багаті інноваційним змістом і високою якістю, але характеризуються простотою в установці.

Продукція ENOLGAS орієнтована виключно на якість та інновації, а це може дозволити собі лише та компанія, яка впевнено дивиться в майбутнє.