Comisa

Comisa – компанія, повністю віддана своїм клієнтам!

Наш бізнес побудований на відданості своїм клієнтам, на повному сприйнятті їх конкретних потреб. І ми гарантуємо високу якість нашої продукції кожному.

Ось, буквально такі пропозиції сформульовані в якості місії італійської компанії «Comisa», компанії – ще одного нового і перспективного партнера Сантехкомплект в Євросоюзі. А ось, що б досягти цієї задекларованої вершини якості, в компанії «Comisa» постійно вивчають потреби своїх клієнтів, проводять ретельні наукові дослідження і детально аналізують результати.

А ще тут величезну увагу приділяють людському чиннику – власному персоналу, до якого ставляться з великою повагою і турботою. Високий рівень продуктивності праці досягнутий в Comisa саме за рахунок постійних інвестицій у власних співробітників – вивчення потенціалу кожної людини, постійне професійне навчання персоналу, і створення повномасштабних умов і мотивацій для кар’єрного і матеріального зростання.

Але перед тим, як стати однією ведучих не тільки італійських, а й світових компаній в розробці і виробництві систем водопостачання, опалення та охолодження, Comisa, як і багато подібних компанії, починала свій шлях п’ятдесят років тому з невеликого бізнесу, заснованого в маленькому провінційному італійському містечку. І ось як це було.

Десять пам’ятних миттєвостей компанії «Comisa»

 1. У 1969 році, на горищі старого фермерського будинку, невеликого італійського містечка Пізон, зародилася і зробила свої перші кроки ця компанія.
 2. 1976-77 роки. Географія місць виробництва розширилася і з’явилися нові локації в містечках Піані камун і Віа Де Гаспері.
 3. 1980 рік, коли в місті Корна ді Дарфо з’явився новий головний офіс компанії і нова виробнича площадка.
 4. У 1991 році великі інвестиції в перспективні напрямки по автоматизації та робототехніки, збіглися з ще однією локацією в місті Джанік.
 5. 1994 рік можна вважати важливим етапом, тому що в цьому році компанії було отримано Міжнародний сертифікат ISO 9001.
 6. За 2006-09 роки відбулося розширення складального виробництва і відділу доставки продукції в Пізон.
 7. А в 2012 році там же відкривається нова виробнича площадка.
 8. 2013 рік – відбувається об’єднання компанії з ТМ «Ravani Srl».
 9. А в 2018 році оновлюється і розширюється штаб-квартира компанії.
 10. І в 2019 році, в Пізон відкривається новий напівавтоматичний склад, який відповідає всім вимогам сьогодення.

в наш час КОМПАНІЯ «COMISA» ВЖЕ один з визнаних лідерів В СВОЇЙ ГАЛУЗІ ВИРОБНИЦТВА, успішно здійснюють експорт У 53 КРАЇНИ СВІТУ. Виробів, що постачаються, ЯКІ всюди ЧЕКАЮТЬ І СКРІЗЬ затребувані.

Продукція, яка потрібна в побуті і для промислових потреб

Основні напрямки виробництва компанії «Comisa» сьогодні можна визначити так:

Сантехнічні вироби та прилади

У каталозі компанії широко представлені багатошарові труби і арматура, радіаторні крани і колектори, кульові крани і відводи, компоненти для теплових установок, газових і сонячних систем. А одними з найбільш затребуваних виробів сантехнічної арматури «Comisa» є різноманітні фітинги, серед яких:

Компресійні фітинги для сонячних теплових систем і прес-фітинги для багатошарових труб.

Компресійні фітинги для залізних і поліетиленових труб і компресійні фітинги для труб мідних.

Гвинтові фітинги з гальванічним покриттям і Prontofit – вставні фітинги для багатошарових труб.

А також різьбові фітинги та інші.

Ці вироби компанія віртуозно і якісно виробляє, а Сантехкомплект із задоволенням купує їх у «Comisa» для своїх численних клієнтів. (Див. Наш прайс).

Інноваційні системи підлогового опалення та кондиціонування

Для проектування таких систем в компанії було спеціально створено новий підрозділ «Comisa Energy», яке займається проектуванням і створенням високотехнологічних систем з великою економією енергії.

Це системи терморегуляції, що мінімізують споживання енергії і створюють комфорт усередині приміщень. Такі вироби можуть керувати кількома областями приміщень одночасно, при цьому гарантуючи точні і надійні результати.

Прикладом ефективних систем є і радіантні системи, що складаються з панелей, труб і додаткових аксесуарів. Такі системи досить прості і забезпечують рівномірний розподіл температури по всій площі приміщення.

Переналаштовувати під об’єкт колектори з нержавіючої сталі або латуні. Вони придатні для установки під автоматичне керування електродинамічними приводами, комплектуються кульовими кранами з вбудованими термометрами, зливними кранами, кронштейнами і антивібраційними каучуками для встановлення.

Виробничий процес – основа якості всієї продукції!

 • Сировина.
  Її вибору приділяється особлива увага – відбираються найкращі матеріали, які тільки доступні і придатні для даної галузі. Це латунні прутки CW 617N і CW 625N найвищої якості, з яких можна отримувати і виробляти продукцію, що відповідає найрізноманітнішим вимогам клієнтів. Завдяки використанню сертифікованих латунних сплавів, вироблені компанією сантехнічні прилади та компоненти повністю відповідають чинним стандартам Євросоюзу.
 • Лиття.
  Після вибору сировини і перевірки її якості починається перший етап виробничого процесу – гаряче формування заготовок виробів ТМ «Comisa». А з урахуванням того, що всі стадії цього процесу проходять в Італії і суворо контролюються, компанія надає гарантії якості для кожного свого продукту.
 • Механічна обробка.
  Цей процес повністю автоматизований і відбувається за допомогою машин-роботів, що є результатом сучасних інноваційних технологій. Гнучкість, універсальність, багатостороння і точна обробка поряд з високою продуктивністю новітніх верстатів з ЧПУ, дозволяють отримати оброблений продукт повністю готовим до збірки.
 • Процес складання.
  Складальні лінії повністю оснащені автоматикою і роботизовані. А висококваліфікований персонал тільки перевіряє весь технологічний процес виробництва і системи контролю. Завдяки цьому кожен виріб повністю відповідає вимогам відповідних міжнародних стандартів.
 • Контроль якості.
  Суворому контролю, як автоматичного, так і за допомогою фахівців, складає кожен етап виробничого процесу. Випробування на витік і старіння, на міцність і розтягування, на швидкість потоку, на тривалість нагріву, і на багато інших важливих параметри гарантують, що кінцевий споживач отримає вироби відмінної якості.
 • Зберігання та пересилання.
  З 2019 року тут почав роботу новий напівавтоматичний склад, повністю узгоджений з системою електронного документообігу (EDI). Це дозволяє швидко і без проблем доставляти готову продукцію не тільки по всій Італії, але і за її межами, в більш ніж 50 країн світу

З такими підходами організації виробництва компанія «Comisa» з кожним роком стає все більш потужною і конкурентоздатною. Інвестиції постійно направляються на створення нових потужностей – тільки в минулому році відкрито новий завод з виробничою площею 5300 квадратних метрів. «Інвестиції, – каже пан Фіоренцо Джорджі, керівник заводу, – були спрямовані в обладнання, яке дозволить нам бути на передньому краї технологій сантехнічного ринку і, отже, бути більш конкурентоспроможними. Але, перш за все, дбати найкращим чином про якість нашої продукції ».

У 2019 – в рік свого п’ятдесятиріччя, бюджет компанії перевищів 50 мільйонів євро, а чисельність персоналу на сьогоднішній момент зросла майже в п’ять разів, у порівнянні з вісімдесятими роками минулого століття. Дуже впевнено і оптимістично дивиться в майбутнє весь менеджмент і рядові співробітники компанії «Comisa». А в Сантехкомплект тільки вітають їх якісний розвиток і подальше зростання. Тут завжди раді успіхам партнерів і готові до будь-якого розширення взаємовигідного співробітництва з ними.