Colombo

Colombo – продукція інтернаціональна за технологіями, але вітчизняна по виготовленню

Україна може по праву пишатися багатьма своїми досягненнями, одним з яких є найстаріший в Європі комбінат по дизайну і виготовленню санітарної кераміки. Мова, звичайно ж, йде про Славутський комбінат «Будфарфор», розташований в Хмельницькій області. Тільки задумайтеся: заснований він був в 1910 р. У цьому ж році була виготовлена перша партія сантехнічних виробів, яка зараз так затребувана в нашій країні. З 2006 р комбінат входить до складу міжнародної групи Sanitec, а вже в 2015 р. «Будфафор» стає частиною всесвітньо відомої Geberit Group.

Всі вироби випускаються під ТМ Colombo, що в перекладі з італійської означає «голуб», який і є елементом логотипу торгової марки. Можна сміливо стверджувати, що в Україні бренд Colombo – це зразок високих технологій на виробництві. Новітнє обладнання, передова технологія лиття сантехніки, стильний дизайн і оптимальні ціни, ергономічність і досвідчені фахівці, практичність і сучасні методи управління – все це робить Славутський комбінат зразком високих технологій на виробництві в Україні. Крім цього, міжнародні стандарти, і зокрема ISO 9001: 2000, суворо регулює виготовлення всієї продукції Colombo, а контроль на всіх етапах створення продукту і наукова організація виробництва дозволяють цим стандартам повністю і неухильно дотримуватися. Десять років гарантійного терміну на всю кераміку, сім років на ванни і два роки на меблі – це хіба не показник того, що в стійкості і життєздатності таких виробів не варто сумніватися? Сьогодні в Славутському комбінаті «Будфарфор» випускається більше 3,1 млн виробів на рік. Ми впевнені, що такою продукцією треба всіляко пишатися і про неї розповідати.

Познайомимося з продукцій ближче

Санітарна кераміка – чисто білий фарфор!

Санітарна кераміка бренду Colombo – це повний набір всіх необхідних сантехнічних виробів, представлений майже в десятці серій і ретельно підібраний по дизайну і комплектації. А також оптимальний і доступний за ціною. Тут є все, що треба, а саме: унітаз-компакт-диски і біде, пісуари і п’єдестали, умивальники і підвісні унітази. Якщо ви зустрінете в магазинах такі серії виробів, як «Лотос» і «Акцент», «Полісся» і «Бембі», «Статус» і «Фортуна», то знайте, що перед вами продукція цієї торгової марки.

Секрети, які закладені при виготовленні продукції Colombo, ми перерахуємо і відкриємо для всіх бажаючих:

  • Всі перераховані вище вироби виготовляються тільки з екологічно чистої глини. І тільки порцелянові, а не фаянсові! Про відмінності між цими двома матеріалами ми вже писали в статті «Фарфор & фаянс – who is who», і ви зможете все докладно прочитати самі. А тут тільки нагадаємо, що фарфор більш міцний і довговічний, ніж фаянс, менш пористий, а значить, поглинає менше вологи і запахів, краще чиститься і більш гігієнічний.
  • Для всієї керамічної продукції Colombo характерна висока якість глазурі, яка тут наноситься товщиною до 700 мкм, відповідно до спеціально розроблених німецьких технологій. І виключно блискучого білого кольору. Саме така глазур і забезпечує кераміці підвищені механічні характеристики, стійкість до різниці температур і протидію кислотному і лужному середовищу.
  • Завдяки рівній і гладкій поверхні виробів їх зовсім не важко чистити, при цьому можна безбоязно застосовувати різні дезінфікуючі засоби, як абразивні, так і рідкої консистенції. І ті й інші добре підходять для даної кераміки, абсолютно не завдаючи їй шкоди.
  • Конструктори і дизайнери Colombo врахували всі новітні вимоги споживачів і тенденції будівництва, моди і ергономіки, передбачивши в унітазах нижнє підведення води, косою вихід в каналізацію і розміщення умивальників на спеціальних кронштейнах.

Ванни на будь-який смак, а головне – гаманець!

Все-таки приємно після важкого дня зануритися в теплу ванну з пахучою піною, а не просто відстояти десять хвилин під хльостають, як дощ душем. Ось для таких любителів домашніх занурень ТМ Colombo і розробила десятки варіантів ванн, вибір яких змусить не тільки задуматися при виборі багатьох гурманів цього акварелакса, а й порадіти при виявленні вартості обраного варіанту. Це все тому, що жодне з ванних виробів цього бренду не поступається закордонним аналогам і будь-який вибір виявиться комфортним, красивим, зручним і надійним в експлуатації. Сучасний матеріал – акрил, а саме з повністю литого санітарного акрилу виробляються ванни Colombo, стійкий до подряпин і ударів, добре гасить шум і тримає тепло. Він так само, як всі керамічні вироби цієї торгової марки, сліпуче білого кольору,не темніє «з віком» і відмінно миється різними гігієнічними засобами. Наявність необхідних аксесуарів і комплектуючих, таких як бічні або фронтальні панелі, додає запропонованим варіантам різноманітність і завершеність.

Також тут представлений повний ряд типорозмірів ванн, які підійдуть для ванних кімнат різних проектів і інтер’єрів – від стандартних до абсолютно непередбачуваних. Гарантійний семирічний термін і постійна сервісна підтримка продавця додає цьому бренду не тільки аромат європейського сервісного обслуговування, а й стійкий смак вітчизняного слова честі. Що ж стосується дизайну і виконання, то тут можна знайти класичні серії, такі як «Акцент», «Вектор» або «Фортуна» з прямокутними ванними і ходовими розмірами 150 на 70 см, 160 на 70 см і 170 на 75 см, які встановлюються і експлуатуються з ніжками SN0.

Підсумок, який цілком закономірний

Якщо ви шукаєте недорогу, але якісну продукцію для своїх ванних кімнат, то сантехніка Colombo – це найоптимальніший варіант і по комплектації, і по дизайну, і по ціні. Вона гармонійно впишеться в простір як зовсім малих, так і дуже великих ванних кімнат. За всіма параметрами це справжня європейська продукція, яка по праву включена в асортиментні портфелі таких відомих світових фірм, як Geberit Group і інших провідних виробників сантехніки.

В Україні санітарна кераміка Colombo неодноразово ставала призером різноманітних професійних конкурсів та володарем престижних премій. Серед почесних нагород цього бренду: переможець конкурсу Держкомітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики «100 кращих товарів України», перше місце в міжнародному конкурсі «Вибір року» і безліч інших регалій. Це найвищі оцінки не тільки професіоналів, а й споживачів.

Ще один сектор, де продукція ТМ Colombo практично не має конкурентів, – це затребуваність проектними та будівельними компаніями при комплектації об’єктів. Забудовники, які пропонують споживачам уже готові для проживання ЖК, оснащують квартири «середнього класу» умивальниками, ванними, унітазами і т.п. виробами даної марки виходячи з практичного співвідношення якість вартість. За численними відгуками мешканців даний підхід є найбільш виграшним. Також далекоглядно надходять і проектанти муніципальних та інших громадських закладів – кафе, барів, ресторанів, готелів, шкіл і дитячих садків.

Ми повинні відзначити, що не дарма девіз Colombo – «сантехніка нового дня», який повністю відповідає дійсності і підтверджується діяльністю всіх підрозділів компанії і її затребуваною продукцією кожен новий день!