BOHAMET

BOHAMET S.А. – це компанія, заснована в 1985 році Генриком Богушем і Ярославом Халаревічем, які до цього дня є її керівниками. Компанія многопрофільна і за двадцять п’ять років роботи на ринку змогла завоювати лідируючі позиції в багатьох галузях. Основним напрямком її діяльності є суднобудування, яким компанія відома серед вітчизняних і зарубіжних замовників. З моменту свого заснування в BOHAMET приділяють велику увагу інвестиційним процесам, завдяки чому машинний парк і структура заводу постійно модернізуються.

В даний час штаб-квартира компанії розділена на три групи об’єктів по виробничім профілям. Вони включають виробничі відділи з аналогічним технологічним профілем. Таким чином, морське виробництво разом з виробництвом алюмінієвих столярних виробів, які використовуються в гірничодобувній промисловості, було відділено від виробництва промислової арматури або ліній з обробки скла. Серцем заводу є конструкторський відділ з відповідним кваліфікованим інженерним персоналом.

Результатом багаторічної роботи над якістю продукції і систематизацією внутрішніх процесів є сертифікат ISO 9001: 2000, отриманий компанією.

BOHAMET-ARMATURA Sp. z o. o., базується в Сіел, комуні Бяле Блота поруч з Бидгощі (Польща). Виробництво промислової арматури з заліза, арматури з сірого і ковкого чавуну для систем водопостачання та каналізації було розпочато в 1990 році, а з липня 2008 року компанія відокремлена від Bohamet S.A. в окрему юридичну особу.

BOHAMET-ARMATURA є виробником різної промислової арматури. Спеціалізується на виробництві фітингів і фітингів з сірого і ковкого чавуну для систем водопостачання та каналізації. Крім того, компанія також пропонує пластикові і ПВХ труби, фітинги для сантехнічних та інспекційних камер, а також очисні споруди, резервуари і сепаратори.

Місія BOHAMET-ARMATURA – надати клієнтам фурнітуру найвищої якості, що можливо завдяки використанню сучасних технологій світового класу для обробки різних матеріалів.

BOHAMET-ARMATURA – це надійний і солідний бренд, що пропонує інноваційні та високоякісні продукти!

Широкий асортимент нашої продукції включає, серед іншого:

  • наземні і підземні гідранти,
  • засувки різних типів і розмірів,
  • коробки для води і гідрантів,
  • фітинги,
  • різні типи люків і телескопічних кожухів.